Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

tylko zeby byla pogoda .... :twisted:

Opublikowano
No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

Bandżolo. Tuś mi bratem.

To co? Piąteczek?

Męskie grono?

Powrót w sobotę (jak kto będzie chciał)?

No chyba, że ktoś zaproponuje miejscówkę w samej warszawce?

Wypowiadać się leszcze, bo poza checiami jakoś niektórzy odpuścilita :twisted:

Opublikowano

Idzie sobie Edyp i spotkał na drodze Snoop Dogga.

Edyp: Yo nigga!

Snoop: Yo motherfucker!

:rotfl:

Opublikowano
No chyba, że ktoś zaproponuje miejscówkę w samej warszawce?

ja to mam tylko jeden pokoj do dyspozycji to nie poszalejemy no chyba ze ktos zajmie miejsce z psem :rotfl:

Opublikowano
To co? Piąteczek?

Męskie grono?

Powrót w sobotę

Dla mnie bomba!

Opublikowano

lookier a jak tam moja oslonka

[ Dodano: 11-03-2007, 09:59 ]

a panowie mam takie pytanie wczoraj wieczorem wjechalem w dziure i rozwalilem opone i niewiem czy felga sie nie skrzywila wezwalem policje zrobili zdjecia i kazali udac sie do urzedu zlozyc wniosek o odszkodowanie, znajoma ktora pracuje w tym urzedzie powiedziala mi ze nie bedzie problemu z odszkodowaniem tylko zastanawiam sie ile moge czekac na kaske czy moze ktos to przerabial?

Opublikowano
lookier a jak tam moja oslonka

Osłonka wymieniona. We wotrek na spocik przytargam.

Opublikowano
wczoraj wieczorem wjechalem w dziure i rozwalilem opone i niewiem czy felga sie nie skrzywila

to sie najezdziles na 18-stkach :rotfl: a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic :lol:

Opublikowano

chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu????? :wink:

Opublikowano
to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic

sadze ze tez bys w nia wjechal bo nawet przty dlogich ledwo ja widac

Opublikowano
chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu????? :wink:
Jak mielibyśmy nie znaleźć :question::lol: Zapraszamy :exclaim:

[ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ]

to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic
Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar :question::lol:
Opublikowano

no to sie ciesze, jak bede wiedziala juz dokladnie date to sie zglosze i sie umowimy, a teraz pozdrawiam goraco :wink:

Opublikowano
chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu????? :wink:
Jak mielibyśmy nie znaleźć :question::lol: Zapraszamy :exclaim:

[ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ]

to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic
Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar :question::lol:

trzeba zarzucić mon cherri :) i stanie się jasność :bicz:

Opublikowano

no nie..Brynia jak mogłaś..przecież to będzie zdjęcie rozwodowe :biggrin: :cool:

Opublikowano
.przecież to będzie zdjęcie rozwodowe

wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce :wink:

to niebieski w tle to S4 czy S4 look :question:

adamooo masz może moje ramki od Keżora :question: wysłał chyba w tamtym roku :evil:

Opublikowano
.przecież to będzie zdjęcie rozwodowe

wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce :wink:

to niebieski w tle to S4 czy S4 look :question:

adamooo masz może moje ramki od Keżora :question: wysłał chyba w tamtym roku :evil:

Qźwa właśnie się zastanawiałem skąd je mam :) woże je w samochodzie jak coś to możemy się spiknąć..

Opublikowano
Wit, fajnie że nas odwiedziłeś, mam nadzieję że kolejnym razem przyjedzie więcej Dzików z

Wa-wy

Obrazek

Takie dziewczyny :eek: były na zlocie, aja pierdziałem w stołek w smierdzącej warszawce :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.