Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze Lookier :biggrin:

dscn3199zr2.th.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Prosze Lookier

BUHAHAHAHAHA!!!

No, toż to są dopiero perełki.

:rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Jeszcze brakuje nam meskiej pornografii

dscn3272qq2.th.jpg

Opublikowano

No, to zdecydowanie była para wieczoru :rotfl:

[ Dodano: 16-03-2007, 00:02 ]

Czas do spania. Jutro szkolenie

Opublikowano

no no moze i warto sie przejechac :lol:

Opublikowano

co do par to ten pan z ta pania czesto sie pojawiaja razem na zdjeciach :biggrin:

dscn3222pf5.th.jpg

Opublikowano

piszę się na ksenon w przeciwmgielnych

para wieczoru ja z oniakiem :question: ooo jak miło chłopcy :rotfl::bicz:

Lookier był wszędzie... nawet w recepcji pana bajerował :wink:

Opublikowano
Lookier był wszędzie... nawet w recepcji pana bajerował

no zgadza sie bo pozniej ten pan przychodzil na gore i sie pytal gdzie jest ten mily klubowicz ze szkolenia z Poznania :rotfl:

piszę się na ksenon w przeciwmgielnych

no to widze ze jest juz 3 osoby oniak tez sie pewnie zdecyduje :wink:

ktos sie dodzwonil do szkoleniowca :question: wiemy o ktorej zbiorka bo ja jeszcze spódnicy nie zapakowalem :lol:

Opublikowano
co do par to ten pan z ta pania czesto sie pojawiaja razem na zdjeciach :biggrin:

Obrazek

Chcialbym zauwazyc ze koszula ma ten sam kolor co ucho :rotfl:

Opublikowano

Dodzwoniłem się do organizatora szkolenia.

Jest bardzo zajęty i nie bedzie odbierał telefonów na razie.

Kontakt telefoniczny z nim ok 18,00.

Reszta zgodnie z ustaleniami tel.

Opublikowano

no to spoko takze musimy ustalic jakis punkt zbiorczy np w jankach bo to 3 fury beda :wink:

Opublikowano

Ja lece okolo 17 z radości , najpierw po Adamoo potem z wawy biore Norbiego i cisne po Poźka , będe dzwonił . Oj już sie boje tego szkolenia hyhyhy

Opublikowano

No już nie mogie sie doczekac łojenia na tlnej kanapie Onego hyhyhy

[ Dodano: 16-03-2007, 14:52 ]

Oniak Tobie to już nawet xsenon w podpisie miga :twisted: może sie na fury zamienimy :lol: u mnie nie miga i spryski xsenonków też już banglają :biggrin:

Opublikowano
spryski

nie wiem czemu ale jebłem na glebe ze śmiechu :twisted: :twisted: :bicz::bicz:

Mam ucho :exclaim: :lol:

Opublikowano
nie wiem czemu ale jebłem na glebe ze śmiechu
slang misiaczku, slang :lol::bicz: pewnie dlatego :rotfl::rotfl::rotfl:

[ Dodano: 16-03-2007, 15:03 ]

Z kim mister Pozio jedziesz??

Opublikowano
Mam ucho

myslicie ze uda sie je obalic wkoncu :question: bo juz 2 tyg z nami jezdzi :lol:

Opublikowano

to ucho z wisly?? :rotfl::rotfl: cos sie lukas nie starasz...chyba te pawelki za bardzo Ci zasmakowaly :rotfl::bicz:

Opublikowano
Z kim mister Pozio jedziesz??
i cisne po Poźka

U Ciebie Maestro na kolanach :twisted:

Dzisiaj ucho zostanie zerwane podczas plenarnych dyskusji na temat wyższości PB nad kujawskim, LPG nad ON tudzież sedana nad avantem. :twisted: :rotfl:

Opublikowano
Przepraszam, ale ja na chwile z ,, innej beczki"

W niedzielę jedę do Wa-wy na zakupy i mam pytanie, czy warto jechać na ,, Złote tarasy", czy lepiej tradycyjnie- czyli Arkadia, potrzebuję kupić trochę ciuchów na wiosnę.

Bynia!

Broń Cię Panie Boże.

Zarąbiste problemy (chyba jeszcze nadal) z dojazdem i zaparkowaniem .

Zarąbiste hektary (no bo się chwalą, że są najwięksi).

Jeśli chcesz się polansować, że byłaś - nie pytaj tylko pędź do Tarasów.

Jeśli chcesz zrobić zakupy - Arkadia, a w drodze powrotnej Galeria Mokotów (tam chyba troche "autorskich" butików).

W Tarasach jest dokładnie to samo co wszędzie, tylko powierzchnie i tłumy większe.

IMO :biggrin:

Opublikowano
W niedzielę jedę do Wa-wy na zakupy

ale to ze jak znowu spot :question: :biggrin:

cos sie lukas nie starasz...chyba te pawelki za bardzo Ci zasmakowaly

bo mam MON cherry od Bryni :biggrin:

to ja powoli jade do Wita i na szkolenie :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.