Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie doczytales, tam jeszce placa ci $30 :decayed

Żyć nie umierać :polew: :polew:

A jak przyjedziesz do domu to zauważysz, że narzędzia Ci zerdzewiały :laghing2: :hahaha:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dostalem dzis L4, wiec nici ze spota, jade w dom :thumbdown:

Adaho, wszystkiego najlepszego brachu :good:

Opublikowano

Dostalem dzis L4, wiec nici ze spota, jade w dom :thumbdown:

Adaho, wszystkiego najlepszego brachu :good:

symulant

Opublikowano

ja tez jade zaraz po zwolnienie :) symulacja pełną gębą... Ale widzimy sie wieczorem. Musze spełnic moja obietnice o lepszej integracji :)

acha i mam pytanko. Ma ktoś z Was w b5 navi wbudowaną? bo mam tą skrzynke co w kufrze siedzi do której się płyte wrzuca i nie wiem czy to działa. dało by rade u kogos to sprawdzić? bo sam navi nie posiadam.

Opublikowano

symulant

Nie symulant tylko stymulant. Jedzie na work-and-travel do Szanghaju :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 13:32_________________________________________________

bo mam tą skrzynke co w kufrze siedzi

Tez mam taka skrzynkę i to jest zmieniarka sidi :kox:

Opublikowano

to jest zmieniarka sidi

nie nie, nie chodzi o zmieniarke. to bym rozpoznał :P to jest skrzyneczka wielkości radia 1DIN do navi. Nawet ma napisane NAVI ;)

Opublikowano

Musze spełnic moja obietnice o lepszej integracji :)

Zabierasz Nas do Sofii ? :naughty::decayed:

Bo jak nie to Desperadosa piję :polew:

Opublikowano

Witka,

Wszystkiego Shankhajowgo Adaho :):naughty:

Opublikowano

symulant

Kurfa... rozgryles mnie 1000 bitow, wstydzilem sie wpasc na zimowkach :decayed:

Opublikowano

Krzyniek, Ty gamoniu...

Sprawdzimy czy BigHand uważnie czyta każdego posta na forum.

Innych też sprawdzimy... :decayed:

EDIT: O ku*wa, wpadka! BigHand jest na forumie... :zemdlal:

Opublikowano

Krzyniek, Ty gamoniu...

:buahaha:

Opublikowano
  • Autor

coś dla lubiących futrzaki

selection_124_24.jpg

Opublikowano

Słuchajcie, czemu mi się wydaje, że dziś jest piątek i zaczynam się opie*dalać?? :mysli:

Opublikowano

Słuchajcie, czemu mi się wydaje, że dziś jest piątek i zaczynam się opie*dalać?? :mysli:

No bo jest :decayed:

Opublikowano

Słuchajcie, czemu mi się wydaje, że dziś jest piątek i zaczynam się opie*dalać?? :mysli:

Słońce świeci i poczułeś luz w pośladach :decayed:

Ja mam tak samo :boobs:

Nic mi się nie chce ..no prawie nic :przebiegly:

Opublikowano

No bo jest :decayed:

Nawet nie wiesz jaki mi się banan na gębie zrobił jak przeczytałem Twojego posta. :>

No ale później Raguś mnie zgasił.. :tongue4:

Opublikowano

coś dla lubiących futrzaki

A podobno pasek jest trendy :decayed::tongue4:

Opublikowano

Krzyniek, będziesz?

Mam ten złom ... Rozpieprzył mi się po bagażniku ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.