Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Słuchajcie.

Chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy się zawiedli na mnie i pomyśleli o mnie złe rzeczy. Faktem jest, że powinienem zadzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja. Wróciłem do domu koło 19.30 i miałem się tylko spakować i jechać. Niestety kiedy wróciłem do domu już nikogo nie było.

Moja córka jest w tej chwili w szpitalu, w kiepskim stanie... Nie odbierałem żadnych telefonów podczas spotkania... nawet z domu... i teraz za***iście tego żałuję...

Proszę Was tylko o jedno - trzymajcie za Nią Kciuki. Ania jest silna i wiem, że da radę...

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

trzymaj sie stary .....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lookier. Najważniejsze, zeby z Małą było wszystko OK.

Jeśli ktoś może jakoś pomóc - ani chwili się nie wachaj tylko dawaj znać.

Do d*py nakopiemy Ci :twisted: jak już z Małą będzie wszystko OK.

Teraz nie czas na pierdoły. A my trzymamy kciuki.

Opublikowano

Pleban jak cos napisze to w piety idzie :lol: ale zgadza sie jak cos to numery znasz :wink:

Opublikowano

a mnie nikt na parapetowe nie zaprosil? :cry: Nie to nie, wypisuje sie z klubu :twisted:

Opublikowano

trzymaj sie lookierku :a4fan: mala napewno da rade :exclaim:

Opublikowano

Trzaski miałem przez całą sobote, a wieczorem znowu trzeba było gości wesprzeć w łykaniu. Łono oby czesciej takie parapetówki :lol:

Opublikowano
a mnie nikt na parapetowe nie zaprosil? :cry: Nie to nie, wypisuje sie z klubu :twisted:

Kuniak tu wszystko pisało co gdzie i kiedy. No i to nie miał być parapet :)

Opublikowano

ONIAK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) KIEDY IMPRA ?:>

Opublikowano

Dzieki dzieki :)

hyhyhy ja jeszcze mam kacora po piątku :D Ale damy rade , trzeba pomysleć :)

Opublikowano

No dokladnie Oniak Wszystkiego Najlepszego Dziku :biggrin:

Jak glowa boli to moze trzeba cos no wiesz pod te urodzinki :lol:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Oniak :exclaim: :a4fan:

Opublikowano

My to juz sto lat odspiewalismy o 2 w nocy :lol:

Kurna dzisiaj jestem w szkole patrze A4 stoi i ma ramki A4 klubu a ja tej A4 nie znam :eek: zielonkawa blachy WL.... czyja to :question: i czemu jej nie ma na spotach :bicz:

Opublikowano

Łono ode mnie dostaniesz buziaka na spocie :redface: wiesz tak jak najbardziej lubisz :):bicz: :twisted:

Opublikowano

ono .... wszystkiego NAJ ... :exclaim:

Opublikowano

Dzieki dzieki chopaki :)

Wpadam dzisiaj do rodzinki a tam tort , koks na maxa :P . hyhyhyhy

forumnj0.th.jpg

Opublikowano
Wpadam dzisiaj do rodzinki a tam tort , koks na maxa

i pewnie jeszcze 3.0 TDI :biggrin:

Opublikowano
Dzieki dzieki chopaki :)

Wpadam dzisiaj do rodzinki a tam tort , koks na maxa :P . hyhyhyhy

Obrazek

koks na maxa to ten obrus ..... :twisted:

p.s a torcik byl z polewa ON .... :question: ... :twisted:

Opublikowano

Noooo.

Stary. Jeszcze najlepszego.

Wymoczę się dokładniej z tej okazji dzisiaj w jaccuzi.

No dziewczynki. A ja dzisiaj lansuję się w Gołębiewskim w Wiśle-fabryka zorganizowała tu imprę. Łeb mnie nap ... to już nie jest łatwy wyjazd hyhyhy.

Opublikowano
Wymoczę się dokładniej z tej okazji dzisiaj w jaccuzi.

to pamietaj zebys zrobil inspekcje we wszystkich saunach i recznik zabieraj do zamrazalnika :lol:

Spanky i ono pamietac jutro na spota zabrac foty ze zlotu bo mi brakuje :bicz:

Opublikowano
a tam tort
psze tort!!!!!!!!!! happy b'day !!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.