Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no łeder jest fantastiś :) i goł na maraton bajkowy w sundej :) do łodzi :)

joł BRY leszcze :)

rowerki ???

a ja JUZ jutro wyciągam z garażu WR-ke ... i będe przypominał sobie jak się na tym jeżdzi - prawie całą zimę jej nie dosiadałem - eeeeeech już się doczekać nie mogę :good::naughty:

sami oceńcie - czy ta dupka nie jest cudowna ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

dscn1077x.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cudowna :):kox: :kox:

Opublikowano

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

Opublikowano

BYM!!!:D JA jeszcze pogody nie widzę bo dopiero wstałem:D

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

jeździj bez:D

Opublikowano

BYM!!!:D JA jeszcze pogody nie widzę bo dopiero wstałem:D

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

jeździj bez:D

:polew:

:no:

Opublikowano
sami oceńcie - czy ta dupka nie jest cudowna

Ragaman lub Krzyniek pokażcie mu cudowną dupkę... :decayed:

Opublikowano
sami oceńcie - czy ta dupka nie jest cudowna

Ragaman lub Krzyniek pokażcie mu cudowną dupkę... :decayed:

może nie cudowna, ale wygimnastykowana

oczywiście UWAGA!!!!!!!

http://funway.ru/page.php?id_n=4881

Opublikowano
sami oceńcie - czy ta dupka nie jest cudowna

Ragaman lub Krzyniek pokażcie mu cudowną dupkę... :decayed:

Nie prowokuj, bo:

- ragga wklei fitę swojej :polew:

- krzyniek swojego motocykla :polew:

Daj prosty przekaz - dziś dzień postów z fotkami dziewczyn.

Chcesz dziś pisać - wklejasz fotkę. :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 11:12:00_________________________________________________

Ja nieustannie zakochany

aaaladnygolfik.th.jpg

Opublikowano

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

Wiciu - a po co tablica ...ja nigdy nie miałem :decayed:

Opublikowano

no dosc ze pogoda ladna, to jeszcze i okazja jest :naughty:

happy birthday Flyer :)

Opublikowano

happy birthday Flyer :)

Spozniles sie o miesiac :polew:

:kox:

Opublikowano

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

Wiciu - a po co tablica ...ja nigdy nie miałem :decayed:

A zarejestrowany masz ? :D

No, do lasa i w bagna wozisz motór na przyczepku, nie?

Opublikowano

bry, to będzie po południu

i nie wk... mnie motórami - ja póki nie załatwie tablicy w Tar, to se tylko w kółko po osiedlu pojeżdżę :disgust:

Wiciu - a po co tablica ...ja nigdy nie miałem :decayed:

A zarejestrowany masz ? :D

No, do lasa i w bagna wozisz motór na przyczepku, nie?

nie - lubię dreszczyk emocji i wizję grzywny za jazde drogą publiczną niezarejestrowanym sprzętem :kox:

raz mnie dupneli za jazde po torach ... w Chotomowie .. a wyjechałem prosto na nich ... straszyli straszyli a potem gadu gadu jak się śmiga etc... no i gość stwierdził że dopieprza quadem bez rejestracji więc moge lecieć dalej :decayed:

MO to fajne chłopaki :good:

Opublikowano

http://seksowni.sexoferta.pl/seksowni.php to dla was chłopaki na dzień dobry:)

Opublikowano

http://seksowni.sexoferta.pl/seksowni.php to dla was chłopaki na dzień dobry:)

a ty chyba adresy pomyliłaś , nie na to forum wkleiłaś linka

Opublikowano

skoro wy wklejacie fotki nagich panienek to dlaczego ja nie moge wkleic tez nagiej fotki ale faceta

chyba mamy równouprawnienie ??? :wink4:

Opublikowano

ale na glownej stronie bylo widac meski otwor odbytniczy :sick3: nie wiedzialem, ze lubisz tak ostro :evil: Trzeba uprzedzac!! :blink:

Opublikowano

specjalnie dla Wicia :naughty: moja motorynka :wink4:

motorynka1.JPG

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:56_________________________________________________

skoro wy wklejacie fotki nagich panienek to dlaczego ja nie moge wkleic tez nagiej fotki ale faceta

chyba mamy równouprawnienie ??? :wink4:

no tak ale te foty co my wklejamy to są siakieś takie ładniejsze :kox:
Opublikowano

skoro wy wklejacie fotki nagich panienek to dlaczego ja nie moge wkleic tez nagiej fotki ale faceta

chyba mamy równouprawnienie ??? :wink4:

bo nie. poprostu :kox: :kox: :polew: :polew: :polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.