Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja niestety musze poprzec Kunia. Po kiego H ksenony w przeciwmglowych? :eek:

I tak sie ich nie uzywa a bajer watpliwy... troche a'la Biemdabylju :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no ja niestety musze poprzec Kunia. Po kiego H ksenony w przeciwmglowych?

pewnie mysli ze bedzie lepiej widzial we mgle :rotfl:

poziek ja bym se lepiej zalozyl diody niebieskie na spryskiwacze szyb, bedzie pasowalo do twoich zaje!@#$% felg

Opublikowano
to wkoncu gdzie
Real to moje życzenie, a gdzie rada najwyzsza uradzi tego nie wiem :confused:
Opublikowano

Dobra qwa jedziemy do reala , Nobi sie jeszcze nalata pod torwar.

Opublikowano

rozpogodzilo sie ale i tak zimno... Mi tam torwar megapasuje ale moze lepiej bedzie pod daszkiem. Kuna diesla mam dostosuje sie :)

Opublikowano
to wkoncu gdzie
Real to moje życzenie, a gdzie rada najwyzsza uradzi tego nie wiem :confused:

a gdzie ten real :question:

Opublikowano
a gdzie ten real
Połczyńska naprzeciwko ciepłowni Wola
Opublikowano

SPOT REAL POŁCZYNSKA -1 niebieski WTOREK 20.03.2007r godz. 19

Ono i spanky zdjecia dla mnie ono ty jeszcze film z impry ostatniej :wink:

Opublikowano
SPOT REAL POŁCZYNSKA -1 niebieski WTOREK 20.03.2007r godz. 19
Yeeeaaaahhhhhh :biggrin:
Opublikowano

Torwarek musi poczekac jeszcze tydzien dwa bo nie bedziemy tam stali w deszczu

[ Dodano: 20-03-2007, 14:06 ]

Po kiego H ksenony w przeciwmglowych?

ale co wy sie czepiliscie tych lamp chcemy to robimy wy nie chcecie to nie robicie i prosze juz nie dyskutowac na ten temat :bicz:

Opublikowano
ale co wy sie czepiliscie tych lamp chcemy to robimy wy nie chcecie to nie robicie i prosze juz nie dyskutowac na ten temat
a od tej strony to kolegi nie znałem :biggrin:
Opublikowano

Dobra tylko nic mi nie mowcie jak se zaloze sharkfina, chromowana antenke i neonki w podwoziu, ok? :twisted:

Opublikowano
ono ty jeszcze film z impry ostatniej

:eek:

Nie!

Zniszczyć wszystkie dowody.

chcemy to robimy wy nie chcecie to nie robicie

Dokładnie.

Moją osobistą intencją nie było Was odwodzić od tego pomysłu, tylko z lekka się pobrechtać-dla mnie pomysł hardkorowy :twisted: .

Boooże jaką ja mam delirę.Dojeżdżam do Bielska. Nienawidzę jeździć jako pasażer. Zwłąszcza na kacorze.

Opublikowano

TO ty po bezprzewodowym piszesz? NIesamowwite... kazdy post z innego geograficznei miejsca... to nadaje im wyjatkowosci :P

Opublikowano
ono ty jeszcze film z impry ostatniej :wink:

jezuuu nieeeeeeeeeeee :D

Norbi dostał wpier....... za to że kupił S4 hyhyhy

screenhunter04mar201532lp0.th.jpg

Opublikowano
jak se zaloze sharkfina, chromowana antenke i neonki w podwoziu

twoje auto i ty nim jezdzisz :wink:

Zniszczyć wszystkie dowody.

to bedzie tylko dla wtajemniczonych darmo przeciez nie nagrywalem tego tyle :biggrin:

Norbi dostał wpier....... za to że kupił S4 hyhyhy

kocowa byla :twisted: ten kask i ta koncowka od odkurzacza co robila za smiglo :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
Norbi dostał wpier....... za to że kupił S4 hyhyhy
Oooo f*ck tera se przypomniałem ,że te 3 ogry leżały na mnie a Adamoo mi suta kręcił, :rotfl: to zboki :exclaim: :exclaim: :bicz:
Opublikowano
Oooo f*ck tera se przypomniałem ,że te 3 ogry leżały na mnie a Adamoo mi suta kręcił, to zboki
ciesz sie ze wyrwalem im te kije samobije bo bys dzisiaj mial siniaki ale dziwne jest jedna zaleznosc zawsze jak jestescie na % to mnie sluchacie jak mamusi mowie a wy robicie :rotfl:

[ Dodano: 20-03-2007, 15:48 ]

ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami :rotfl::rotfl:

Opublikowano
Oooo f*ck tera se przypomniałem ,że te 3 ogry leżały na mnie a Adamoo mi suta kręcił, to zboki
ciesz sie ze wyrwalem im te kije samobije bo bys dzisiaj mial siniaki ale dziwne jest jedna zaleznosc zawsze jak jestescie na % to mnie sluchacie jak mamusi mowie a wy robicie :rotfl:

[ Dodano: 20-03-2007, 15:48 ]

ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami :rotfl::rotfl:

Poprostu umieram, spadłem pod kompa :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Opublikowano
ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami

teraz to juz mu nic nie pomoze. Ciekawe czy bedziesz sie tak smial jak przyjdzie ci wyjmowac silnik :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.