Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To kiedy Poziek ogladamy ten koncert
osz ty kurde masz liścia za ten tekst :exclaim: :twisted: adapetry media będą za 4 dni

a teraz oficjalna prezentacja proszę, że ja was :twisted: i jeszcze chciałem powiedzieć, że będę popitalał na moich aluminiowych 15" felach całe wakacje!!

DSCN2859.jpgDSCN2858.jpgDSCN2862.jpg

DSCN2861.jpgDSCN2860.jpg

a na dokładke powiem, że właśnie wróciłem z garażu... wyjąłem gaz

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i jeszcze chciałem powiedzieć, że będę popitalał na moich aluminiowych 15" felach całe wakacje!!
15-tki to podstawa, też takie zakładam, tylko sie jeszcze jednego forumowego "fachowca" poradze jakie założyć :lol:
Opublikowano

poziek wypas .... :twisted:

Opublikowano

No Poz piknie to wydlada no ale myslalem ze nie bedzie pokazywalo w zegarach a tu zonk :eek:

15-tki to podstawa

to co jednak sprzedajesz furaka tak jak mowiles :frown: no ale w sumie po co masz sie meczyc

Opublikowano
15-tki to podstawa, też takie zakładam, tylko sie jeszcze jednego forumowego "fachowca" poradze jakie założyć

no tak czemu tu sie dziwic, jak cale zycie max na 16" sie jezdzilo to nic dziwnego ze nie ma sie pojecia jak sie zakłada 18" :wink: A tak nawiasem to wez ty sie odp. koles ode mnie. Temat skonczony z mojej strony. Glupszym sie ustepuje... Idz zółtka rozcierac na karoserii, zeby chociaz dobrze wygladało :rotfl:

Opublikowano

a tym wozem albo budowlaniec albo tenisista jezdzi :) Tyle cegly pod nogami :)

Opublikowano

idzie do prania tapicery już niedługo :wink:

Opublikowano

poziek, jestem pod wrazeniem :D :twisted:

Opublikowano

Murzyn, miałem do wyboru: felgi lub navi :) jako że lubie trzymać kiere jedną ręką a drugą trzymać panne za kolano padło na navi :wink::rotfl:

Opublikowano
jako że lubie trzymać kiere jedną ręką a drugą trzymać panne za kolano padło na navi

Aaaa to navi z autopilotem ;)

Opublikowano

pewnie, nawet nie będę musiał nic tam wstukiwać bo moja się już tym zajmie :) Wydało się... kupiłem navi dla panny :rotfl::bicz:

Opublikowano

dobra dobra ja bym z ta technika uwazal troche bo jak ci navi zacznie lapac panne za kolano....

Opublikowano
navi zacznie lapac panne za kolano

:rotfl: to w takim razie ja swoja navi wywalam :rotfl:

Opublikowano
Wydało się... kupiłem navi dla panny
:bicz:

fele, mysle ze to sprawa 2 rzedna, masz przynajmniej niepozorne autko :) wieksza satysfakcja jak zloisz dupska tjuningowym wynalazkom ;) :twisted:

Opublikowano

cicho Murzynku.... szaa.. :wink:

Opublikowano
cicho Murzynku.... szaa..

przeciez ja nic nie wiem :rotfl:

Opublikowano

Poziek olej te cacka tuningowe i kup sobie telefon który będzie czasami włączony..albo weź kredyt na ładowarke..

Opublikowano

adamooo masz zawsze zarąbiste awatary :biggrin:

Opublikowano

Nooo poź navi klasa , super wygląda :)

Opublikowano
adamooo masz zawsze zarąbiste awatary

no ale ze mu Klaudia tak ladnie pozuje tylko pozazdroscic :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.