Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie mam ksenonów w drzwiach kierowcy

ciekawe jakby to wygladalo w tym czerwonym swiatelku :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na 3 tak mi daly po oczach ze musialem zwolnic :rotfl::rotfl:

heh, a powaznie to iedy pogarniasz temat? fmic juz zakupiony??

Opublikowano

Murzynku poinformuje Cię na PW.... :bicz:

Opublikowano

kupił ale jakiś badziewny IC i nie podpasi bo w zderzaku się nie mieści :cry:

Opublikowano

wszystko się zmieści jak się popieści :wink::rotfl: spadam do szewczyka po moj nowy podłokietnik - narka dziewczynki

Opublikowano

to pozdrow Lookiera i powiedz zeby sie odezwal :wink:

Opublikowano

A tak na marginesie to ktos z wawy zamawia jeszcze ramki?

Mozna by puscic jednym transportem.

[ Dodano: 23-03-2007, 22:00 ]

No i PKP (Pieknie k**wa Pieknie)

Skrecalem sobie z warynskiego w lewo w spacerowa przede mna na oasie obok euszylo subaru ja kawalek za nim i nagle piz* z prawej z pulawskiej w subaryne na czerwonym przykurwil palio weekend. Gownarstwo jakies z 18 lat mieli. %ciu w wozie zaden nie mial pasow. Dobrze,z e poduszki byly w fiaciku.

Dobrze, ze subaru okazalos sie szybsze :eek:

Zdjecia do d*py bo robione komorka. W kazdym razie u mnie polamane zaczepy lampy, rozwalony zdezak, rozwalony kierynek, wgnieciony blotnik i mam nadzieje, ze maska OK bo jest jej slad na zdezaku fiata.

image_00011.jpg

image_00008.jpg

Opublikowano

Al_Capone, szkoda twojej niuńki...życie :wink:

Opublikowano

allegro Poź..życie :)

Opublikowano

ale niefart al. szczerze wspolczuje.

cos tu dzisiaj cicho. seksicie sie czy co? (al to wiem ze pije)

ja nabylem palma z navi. fajny jak narazie chociaz na forum lekko ciulowo sie pisze tak mala klawiaturą hehehe

Opublikowano

No prawdziwe szczeście, ze nie byles na miejscu Subaranki :confused:

Opublikowano

Subarynka za dwa miechy będzie na sprzedaż w stanie IGŁA, IDEALNYM :twisted: :wink::rotfl::bicz:

Opublikowano
Subarynka za dwa miechy będzie na sprzedaż w stanie IGŁA, IDEALNYM
Nie bita, a tylko przerysowana gwoździem przez wandala :bicz:
Opublikowano

No to pech niestety.

Poź jak tam navi ? wszystko gicio ?

Opublikowano

W sumie to gicio -do Qryśki dojechalem, do Szewczyka też, na wydział też, tylko musze poczytać instrukscję bo np. moja ulica jest ale nie ma numeru i czy jest opcja żebym zaznaczył współrzędne dokładne, że to mój dom i żeby dokładnie prowadziła do domu?? Bo teraz gdzieś w pole mi każe jechać :twisted:

i wogóle dzięki ci o święty mikołaju za tak zacny prezent w postaci mapy :lol: masz u mnie kręcenie suta za free :bicz:

Opublikowano

Słuchajcie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jade wlasnie na wycene z PZU i teraz jak by tu zakobinować, zeby miec soczewy a najlepiej xeny?

Ma ktos jakies pomysły czy propozycje?

Opublikowano
i czy jest opcja żebym zaznaczył współrzędne dokładne, że to mój dom i żeby dokładnie prowadziła do domu??

Tak, możesz sobie ustawić ulubione cele i będzie cie prowadziła pod garaż jak chcesz :) jeśli chcesz zaznaczyć takie miejsce to stajesz w tym miejscu przy mapie klikasz rolke pokazuje ci gdzie dokładnie jesteś potem rolką kręcisz na flage klik i tam masz set coś tam , wpisujesz nazwe np.dom , potem w miejscu gdzie wybierasz kraj ,miasto itd rolką w dół i masz liste ulubionych celów. Jak będziesz w wawie to dzwoń dam ci instrukcje :)

Opublikowano

poź. a co zrobiles ze starym podłokietnikiem? może chciałbys sie go pozbyc?

[ Dodano: 24-03-2007, 22:06 ]

No,nie wierze dziewczynki, że tu taka cisza :rotfl:

Opublikowano

kupiłem samą nakładke na podłokietnik witku :wink:

Opublikowano

A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy , oj bania boli :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.