Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walnijcie po secie i będzie ok. Właśnie parę minut temu sprawdziłem że działa :good:

na mnie nie podziałało (może za dużo tych set walnąłem wczoraj) musiałem iść do lekarza i dostałem antybiotyk więc z dalszego :drunk: na razie nici

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja walne 2 bronxy i zrobie sos z przepisu Kolkova ..starego Tarchomińskiego partyzanta :decayed:

Opublikowano

Widzę, że dziś wznosimy się na wyżyny intelektualne :decayed:

Opublikowano

Sorry, że nie o d*pach, ale mam pytanie ...

Czy ktoś ze spotowiczów ma może B5 na felgach 18', bo jakoś nie kojarzę?

Cały czas biję się z myślami co kupić: 17' czy 18' ?

Chętnie bym się przewiózł na takich kołach (na spociku), aby obadać organoleptycznie komfort/dyskomfort.

PS Norbiego nie biorę pod uwagę, bo jakbym tam wsiadł, to zamiast kupić felgi musiałbym jak Ragga sprzedać auto :polew:

Opublikowano

Sorry, że nie o d*pach, ale mam pytanie ...

Pytanie nie dotyczące d*p nie jest pytaniem istotnym .. :pali::cygaro:

PS Norbiego nie biorę pod uwagę, bo jakbym tam wsiadł, to zamiast kupić felgi musiałbym jak Ragga sprzedać auto :polew:

Na dobre by Ci to wyszło..jak nie sprzedaż teraz paździerza to niedługo będzie się tylko nadawał na zepchnięcie z urwiska :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

Sorry, że nie o d*pach, ale mam pytanie ...

Pytanie nie dotyczące d*p nie jest pytaniem istotnym .. :pali::cygaro:

(...)

:polew:

Opublikowano

bry :hi:

co do filmików to na głupotę nie ma lekarstwa :cool1:

Opublikowano

Sorry, że nie o d*pach, ale mam pytanie ...

Czy ktoś ze spotowiczów ma może B5 na felgach 18', bo jakoś nie kojarzę?

Cały czas biję się z myślami co kupić: 17' czy 18' ?

Chętnie bym się przewiózł na takich kołach (na spociku), aby obadać organoleptycznie komfort/dyskomfort.

PS Norbiego nie biorę pod uwagę, bo jakbym tam wsiadł, to zamiast kupić felgi musiałbym jak Ragga sprzedać auto :polew:

Konkord jest przedni, bier osiemnachy!!
Opublikowano

Konkord jest przedni, bier osiemnachy!!

edmondo - Norbi chciał napisać Komfort jest świetny.. - wybacz, jeszcze mu sie mylą literki.. :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Konkord jest przedni, bier osiemnachy!!

edmondo - Norbi chciał napisać Komfort jest świetny.. - wybacz, jeszcze mu sie mylą literki.. :polew: :polew:

kogo ja widzę Mr. spamdancin.gif is back :decayed:

Opublikowano
:banan2::banan:spamdancin.gif
Opublikowano
  • Autor

:polew:

gallery74609372500x500.jpg

Opublikowano

wow niezła masakra :shocked:

Opublikowano

Ja pitole!!!

Opublikowano

Dziś pod pracą takie RS stało. Możliwe, że ejakulowałem :kox:

8a1efef8f784e9dam.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.