Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Veni, VVidi, jutro Vici

Tablica przybyła, Tablicę zobaczyłem, Tablicę jutro zakładam

:yeah::radocha:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:05:01_________________________________________________

Co do sprzęgła to u mnie podobnie jak u kolegów z Audi Club

U kogo ?? Jaki Club ?

:polew: :polew: :polew:

No chłopak szedł spokojnie, coś się odezwał i nawet nie wie, ze wszedł na minę i już mu nogi urwało :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Razem z nabiałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Veni, VVidi, jutro Vici

Tablica przybyła, Tablicę zobaczyłem, Tablicę jutro zakładam

:yeah::radocha:

no to się rozumie :naughty::good:

ps. " Witek... jedna rata i gotówka" :gwizdanie:

Opublikowano

No przecie napisałem kto jest winny.. Echolalię macie ? :evil:

Łojezu, nie dasz się innym wypowiedzieć. :tongue4:

Opublikowano

Co do sprzęgła to u mnie podobnie jak u kolegów z Audi Club

U kogo ?? Jaki Club ?

:polew: :polew: :polew:

No chłopak szedł spokojnie, coś się odezwał i nawet nie wie, ze wszedł na minę i już mu nogi urwało :D

:polew: :polew:

Opublikowano

a właśnie, zamawiał ktoś z ekipy "warszafskiej" kalendarzyki?

Opublikowano
Tablica przybyła, Tablicę zobaczyłem, Tablicę jutro zakładam

Witek to w sobote upalamy :evil:

Opublikowano
Tablica przybyła, Tablicę zobaczyłem, Tablicę jutro zakładam

Witek to w sobote upalamy :evil:

TYLKO NIE ZA OSTRO....Bo Wiciowi się reumatyzm przybłąka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Znowu sie zaczyna

Okres ochronny po ostatnim jego fochu się skończył :naughty::decayed:

Opublikowano
Tablica przybyła, Tablicę zobaczyłem, Tablicę jutro zakładam

Witek to w sobote upalamy :evil:

TYLKO NIE ZA OSTRO....(...)

Nie bój się. Lukasowy plastik co prawda Cię łyka nawet jakby ON nalał, ale mój jest spokojniejszy... no co najwyżej na przejściach dla pieszych musisz uważać :evil:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:41:29_________________________________________________

Znowu sie zaczyna

Okres ochronny po ostatnim jego fochu się skończył :naughty::decayed:

:nose::nuda: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:43:24_________________________________________________

i ogon mu zesztywnieje :polew:

Działać, nie gadać :tongue4:

Opublikowano

Nie bój się. Lukasowy plastik co prawda Cię łyka nawet jakby ON nalał,

ale ja się o Lukasa nie boję tylko o Ciebie, przyjacielu :naughty::decayed:

mój jest spokojniejszy... no co najwyżej na przejściach dla pieszych musisz uważać :evil:

Zamykasz oczy jak przez przejścia przelatujesz czy jak ? :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiciu czy dla Ciebie motór w tym wieku nie jest czasem odpowiednikiem Porsche w ręku wyłysiałego 60 latka ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:44_________________________________________________

60 latka ?

o przepraszam....miało być dziadka :dziura::polew:

Opublikowano

Na chłopski rozum to Poziek już dawno powinien dostać w czambuł, ale że nie dostał to ja już nie rozumiem tej wojny Poziowiec vs. Witeś... :mysli::decayed:

Opublikowano

Yo,

Potrzebuje pilnie pozyczyc [na 2-3 dni] lub kupic dystanse 8-12mm [dowolne] z pierscieniem centrujacym. SPRAWA PILNA!

Chodzi mi tylko o 2 sztuki.

Ktos pomoze? :cool1:

Opublikowano

Na chłopski rozum to Poziek już dawno powinien dostać w czambuł, ale że nie dostał to ja już nie rozumiem tej wojny Poziowiec vs. Witeś... :mysli::decayed:

OK wytłumaczę wam...na drugie mi Witold... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na chłopski rozum to Poziek już dawno powinien dostać w czambuł, ale że nie dostał to ja już nie rozumiem tej wojny Poziowiec vs. Witeś... :mysli::decayed:

Poziek ma na forum kilka osób bez których ,, żyć nie może" i uwielbia z nimi rozmawiac

Min Witek do nich należy

Na pierwszym miejscu zawsze będziesz TY Anno...królowo moich fantazji :guma::banan2:

Opublikowano

Poziek ma na forum kilka osób bez których ,, żyć nie może" i uwielbia z nimi rozmawiac

Min Witek do nich należy

No tak, ale ja podziwiam Witka za cierpliwość do "małolata", a jednocześnie dziwię się, że Poziowiec jeszcze nie dostał w czambuł... :decayed:

Opublikowano

Na chłopski rozum to Poziek już dawno powinien dostać w czambuł, ale że nie dostał to ja już nie rozumiem tej wojny Poziowiec vs. Witeś... :mysli::decayed:

OK wytłumaczę wam...na drugie mi Witold... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja Mi-chau - obydwoje lubimy się obszczekiwać :decayed:

Opublikowano

No tak, ale ja podziwiam Witka za cierpliwość do "małolata", a jednocześnie dziwię się, że Poziowiec jeszcze nie dostał w czambuł... :decayed:

przecież Wiciu by sobie rękę zwichnął gdyby wziął zamach...to już nie te lata :polew::decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:57_________________________________________________

A ja Mi-chau - obydwoje lubimy się obszczekiwać :decayed

:punk::giveheart:

Opublikowano

Poziek ma na forum kilka osób bez których ,, żyć nie może" i uwielbia z nimi rozmawiac

Min Witek do nich należy

No tak, ale ja podziwiam Witka za cierpliwość do "małolata", a jednocześnie dziwię się, że Poziowiec jeszcze nie dostał w czambuł... :decayed:

http://kochamniebije.pl/ :decayed::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.