Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oniak może to ufo było co

Podkowa od wielbłąda raczej :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe koniec na dzisiaj i fruuuu do domu :-) w końcu będe miał 1 dzien wolnego :lol:

Opublikowano

Miałem nie pić.

Nie mieszać.

A przynajmniej nie w środku tygodnia.

Życie jest ciężkie.

Koniec z alkoholem.

Opublikowano
w końcu będe miał 1 dzien wolnego

a auto kiedy bedziesz mial i kiedy moge podjechac zebys mi navi wyrwal z kokpitu :rotfl:

Koniec z alkoholem.

to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla :lol:

Opublikowano

co sie odwlecze to nie uciecze. Daj chlopakowi czas na opanowanie sztuki odkurzania

Opublikowano
to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla

Koło wieczora powinienem zacząć zmieniać zdanie. Najpóźniej jutro.

Z piątkiem rzeczywiście szkoda, ale troche mało czasu było żeby sie ogarnąć.

Myślę, ze poświąteczny termin szkolenia jest jak najbardziej OK.

Spokojnie sobie wszystko obgadamy :twisted:

Opublikowano

A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem :bicz:

Opublikowano
A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem
Aaaaaa, bo tak jakoś poszła z lekkiej przyczajki i nie wszyscy byli gotowi+parę wypadków losowych.

Ostatecznie stanęło:

- 13 piątek

- bieżący towarzysze życia (konkubiny/konkubenci/podobno można też wielbłąda zabrać), polarki, śpiwory, materace (ktoby tam spał a zwłaszcza na materacu :biggrin: ), materiały szkoleniowe-dużo

- sczegóły na najbliższym spocie

Opublikowano
A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem
Aaaaaa, bo tak jakoś poszła z lekkiej przyczajki i nie wszyscy byli gotowi+parę wypadków losowych.

Ostatecznie stanęło:

- 13 piątek

- bieżący towarzysze życia (konkubiny/konkubenci/podobno można też wielbłąda zabrać), polarki, śpiwory, materace (ktoby tam spał a zwłaszcza na materacu :biggrin: ), materiały szkoleniowe-dużo

- sczegóły na najbliższym spocie

Senkju za jak zwykle wyczerpujące wyjaśnienia :lol:
Opublikowano
Widze , ze kolega Malik to prawie mój ziom. Możemy razem na odwiedziny tych ogrów Warszawskich jeździć. Motorownia zacna pewnie po sofcie to i brać się będzie z kim na Poznańskiej :quattro::lol:

Na razie bez softu. Prawde mowiac to zastanawiam sie czy wogole warto bo te 163konie i 320Nm mi w zupełności wystarcza na razie. No i troche średnio widze sens bulenia 2 tysięcy za "powietrze". No ale może ktoś przekona mnie że jednak warto :)

A ścignąć się na Poznańskiej zawsze możemy :)

pozdro

malik

--------

BTW: zeskanowałem w końcu instrukcje do RNS-E. Info skąd zassać na priv. Przywiozę też kilka wydrukowanych kopii na najbliższy spocik warszawski.

Opublikowano
Widze , ze kolega Malik to prawie mój ziom. Możemy razem na odwiedziny tych ogrów Warszawskich jeździć. Motorownia zacna pewnie po sofcie to i brać się będzie z kim na Poznańskiej :quattro::lol:

Na razie bez softu. Prawde mowiac to zastanawiam sie czy wogole warto bo te 163konie i 320Nm mi w zupełności wystarcza na razie. No i troche średnio widze sens bulenia 2 tysięcy za "powietrze". No ale może ktoś przekona mnie że jednak warto :)

A ścignąć się na Poznańskiej zawsze możemy :)

pozdro

malik

--------

BTW: zeskanowałem w końcu instrukcje do RNS-E. Info skąd zassać na priv. Przywiozę też kilka wydrukowanych kopii na najbliższy spocik warszawski.

Podjedź do Mastersa http://www.tdi-tuning.pl w Al. jerozolimskie niech wgra Ci za free sofcik na próbe i jak z niej wrócisz to zapewniam Cie, ze napewno nie bedziesz chciał z powrotem tych 1400 nie 2-ch tysi i na temat powietrza bedziesz mial juz zupelnie inne zdanie :lol:

[ Dodano: 30-03-2007, 17:38 ]

Pucować się chtóren to się tak spieszył na spota do media Markt :lol::question:http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&mode=related&search=

Opublikowano
Pucować się chtóren to

wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi :rotfl:

Panowie pamietac zeby zabrac na spota czyste jajka :rotfl: bedziemy sie dzielic :lol:

Opublikowano
wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi
Też mi sie tak wydaje, a nie było go bo nie dojechał :rotfl: ale blisko był :bicz:
Opublikowano

ciekawe co to byla za audyna bo niezle im odchodzil. Te Foki policyjne to jakies maja lepsiejsze motorki...

Opublikowano

Podobno 1.9 TDI z jebniętą przepływką :D hyhy

Opublikowano

ten pościg podobno był "udawany".... :wink:

jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski ?

Opublikowano
ten pościg podobno był "udawany"....

dokladnie juz nawet na forum to bylo przedyskutowane

jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski

jutro to ja lece znowu do lodzi a to troszke nie w tym kierunku :confused:

Opublikowano

oki, no ja tak myślałem żeby sie przejechać do Radomia, a jak kolega z okolic nie będzie mógł jechac to może motorkiem skocze... Brynia powiedziała że może być, nie musi być audiczka :wink:

Opublikowano

Lukas odebrałem od Lookiera adaptery :wink:

Opublikowano

czesc PANOWIE :) mam pytanko czy miałby ktoś chwilke i chęci by z Janek odebrac dla mnie felgi ? Ja wysłał bym kase na konto i ktoś by mi je odebrał i zapłacił odraz ( zobaczył jaki stan ) a potem bym sobie je odebrał kurierem. Sam bym to załatwił ale gośc nie chce wysłac za porabniem a wiecie jak to jest z tym allegro.....

Panowie jak by ktoś sie chciał w wolnej chwili tym zajać to dajcie mi info na PW lub GG by nie zaśmiecać tutaj tematów.

Z góry Dzięki i pozdrowionka for all :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.