Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w każdy wt jest spot ? bo wkoncu musze sie wybrac i miło byłoby kogoś zastać :decayed:

'

W każdy wtorek o 19tej w Promenadzie. Jak masz wątpliwości czytaj zawsze pierwszego posta tam jest aktualne info. :) Serdecznie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1976 też była Świńska Grypa w USA - Zmarło 31 osób, z czego 30 od szczepień W 1976 też była Świńska Grypa w USA - Po śmierci JEDNEJ osoby wprowadzono program szczepień podczas którego zmarło 30 (lub więcej) osób od efektów ubocznych szczepionki. Zaszczepiono tylko 20% ludności czyli 40 miliony amerykanów. Jakoś tym pozostałym 80% nic się nie stało. Nagonka była podobna jak dzisiaj :

Trochę informacji których nie słychać w mediach

- choroba ta jest w meksyku od stycznia

- 80 osób które zmarło .... to zmarło od stycznia .... a nie w przeciągu ostatnich dni..... o tym jakoś nikt nie wspomina.....

- osoby które zmarły nie były badane czy na pewno zmarły na tego wirusa grypy.... z tych 100 osób są pewni o wirusie u 20 osób... reszta to pewnie podciągnięcia zwykłej grypy lub gruźlicy... no ale teraz każdy kto umiera to oczywiście na świńską...

- wszystkie osoby które zaraziły się w USA, wyzdrowiały i czują się ok.

- brak zgonów poza Meksykiem

- grypa ta istnieje od lat.... i była już znana medycynie... tak więc ja nie sądzę, że choroba ta nie rozprzestrzenia się... po prostu ... jakby polakom robiono badania jaki szczep grypy obecnie przechodzą, też by pewnie wyszło że np 10 % ma szczep świński.... Robili ci kiedyś badania jaki dokładnie szczep grypy przechodzisz ?>?>?

- lekarstwo na świńską grypę produkują dwa NAJWIĘKSZE światowe koncerny medyczne firma ROCHE i GLAXO ..... ceny leków nie są tanie ... 10 tabletek to 300 zł

- firmy te przyznały się ze już rozpoczeły znacznie zwiększone produkcje tych proszków... ( tak jakby były już na to przygotowane )

- wczoraj leki te znikały z aptek jak świeże bułeczki

- w związku z kryzysem firmy te miały słabe wyniki finansowe ........ tylko wczoraj ich akcje skoczyły po 5-6 %

- ogniska grypy zidentyfikowano głównie na północy meksyku.... tam gdzie ostatnio wymykały się spod kontroli gangi narkotykowe.... i szmuglowały kokę do USA...oczywiście USA to nie na rękę.... więc wywołali panikę.... wcale się nie zdziwię jak w najbliższym czasie rząd usa wyśle wojsko swoim BRACIOM na pomoc ( oficialnie w celu zwalczania grypy) do północnego meksyku ( ps.

USA i MEKSYK nie przepadają za sobą)

- kilka osób wróciło wczoraj z meksyku do niemiec z gorączą i już robią szum że to grypa... Prawie wszystkie samoloty do meksyku latają przez Niemcy i Hiszpanię ... Pewnie 5-10 samolotów codziennie przylatuje do Niemiec z meksyku ..... razy 300 osób na pokładzie to mamy minimum 1500 osób.... to coś dziwnego że 2 osoby wróciły z gorączką??

- Afera z grypą wybuchła jak zachorowali amerykanie.... 1000 głów w meksyku = 10.000 głów w afryce = 1 amerykanin.

- w Boliwi panuje teraz znacznie gorsza choroba DENGA ... ale o tym nikt nic nie mówi

- USa i świat nie bardzo radzą sobie z kryzysem... teraz mamy świetny temat zastępczy...... ( słyszałaś w ostatnich dniach coś na temat kryzysu???)

- Przechodziliśmy już sarsa, wściekłe krowy, wściekłe ptaki ... i co z tego wyszło ???? NIC kompletnie NIC.... rozeszło się po kościach...

- była wołowina, drób... przyszedł czas na wieprzowinkę... Następne będą ryby lub chore marchewki...

Ludzie nauczcie się czytać pomiędzy wierszami... nie słuchajcie tej medialnej papki...=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nauczcie się czytać pomiędzy wierszami... nie słuchajcie tej medialnej papki...=

Stare porzekadło serwisów newsowych "there is no news like bad news.

Z braku innych tematów znaleźli sobie sensację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet.png

FORUM REAGUJE NATYCHMIAST:

***Dołączona czwarta gra: "Pismo Święte". Grał już ktoś?

***Przeszedłem Stary Testament. Teraz zabieram się za Nowy Testament.

***Nie moge przejść przez morze czerwone, ma ktos sposob jak tam trzeba biec?

***Kumpel mówił, że są jakieś kody do chodzenia po wodzie. Zna ktoś?

***Dobra gra - mimo, że mnie zabili to po 3 dniach miałem respawn + nowe moce.

***Spoiler: najlepsza jest końcówka, z tymi wszystkimi bestiami i smokami. Nie spodziewałem się końca świata.

***Szybcy jesteście. Ja cały czas próbuje upchać 400 tysięcy gatunków chrząszczy na arce.

***E, grałem w wersje na ps2, to już jest sequel tego klasyka. W oryginale trzeba było zrobić działający świat w 7 dni, coś jak Spore...

***Ja gram Ablem i za chiny nie wiem jak rozwiązać questa z robieniem dzieci.

***Mam problem. Podnoszę żebro mężczyzny i próbuję ułożyć kobietę, ale ciągle wyskakuje mi morświn. Zapomniałem czegoś? Moja wersja gry 1.0. Czy możliwe, że to problem z crackiem?

***Hej gram Jezusem, ale na etapie z krzyżem ciągle ginę. Pomóżcie!!!!

***Jak Tak daleko doszliście? Mnie Ewa nie chcę nawet jabłkiem poczęstować.. Ciągle jej jedno tylko w głowie :/

:decayed::evil::nabijasie::lol1::buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Jak Tak daleko doszliście? Mnie Ewa nie chcę nawet jabłkiem poczęstować.. Ciągle jej jedno tylko w głowie :/

:kox::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem przeciwko wprowadzeniu podatku ekologicznego od starych samochodów - jeszcze nie teraz - z takimi zarobkami w Polsce. Jeśli ktoś jest również przeciwko to niech się wpisze - może coś zdziała spora liczba wpisanych:

http://wmw24.pl/stop-auto-tax

Rząd się nie popisał...

Mój starszy jeździ może ze 2000-3000 km rocznie i ma płacić 3000 zł podatku... Oj PO PO niedobrze... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do września jeszcze dużo się może wydarzyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exeło? A to juz to produkujO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...