Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawa rzecz z tymi losowymi obrazami w rogu.. Ale osobiście nie podobają mi się te niemieckie rejestracje :evil::tongue4:

Ale, żeby nie być tak Polsko-krytyczny dodam, że bardzo fajnie, że coś się zmienia i ktoś nad czymś pracuje :good: :good: Efekt podoba mnie się ELOT ! :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co za nudy :wallbash:

Opublikowano

Ale osobiście nie podobają mi się te niemieckie rejestracje :evil::tongue4:

niemieckie auto to i niemieckie blachy :naughty: zresztą ich nry są ładniejsze :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Witam.

Nowy jestem nowy i nie wiem co to jest SPOT

Pozdro

Opublikowano

Witam.

Nowy jestem nowy i nie wiem co to jest SPOT

Pozdro

przyjedź we wtorek do promenady na 19-stą a dowiesz się wszystkiego :naughty::kox::decayed:
Opublikowano

Witam.

Nowy jestem nowy i nie wiem co to jest SPOT

Pozdro

SPOT jest wtedy, kiedy ktoś nowy przyjeżdża do Promenady we wtorek o 19 i wita się dobrym trunkiem w postaci czystej żołądkowej lub zimnym Jack'iem Daniel'sem

Opublikowano

Witam! :hi: Mam maleńką prośbę do Panów z naszej pięknej stolicy :decayed: Chodzi o sprawdzenie autka. Czy ktoś z Was ma troszkę wolnego czasu, nie ma zbyt daleko i nie musi się pchać przez całą zakorkowaną stolicę, żeby sprawdzić ten oto pojazd:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8170059

Poszukuję autka dla kogoś z rodziny i to wydaje się całkiem spoko. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc to proszę o kontakt na PW :notworthy: Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam.

Nowy jestem nowy i nie wiem co to jest SPOT

Pozdro

SPOT - spotkanie, namiry gdzie i kiedy, znajdziesz w poście na górze.

Spot, jak nara, cze, spoko, pochwa :D

Czaisz? :decayed:

Opublikowano

Ja doceniam zaangażowanie w zmieniające się bryczki w prawym górnym rogu.

Ale to nie jest fajne.

Poprzedni motyw z frontem czarnego RSa był o niebo lepszy.

Zwłaszcza od tej ch ujowej czerwonej (bodaj) B-8semki z beznadziejnymi diodkami.

Takimi samymi jakie wczoraj widziałem w Volkswagenie Transporterze.

Litości pls - wróćmy do starego, sprawdzonego klasyczngo motywu.

Pamiętajcie, że lepsze jest wrogiem dobrego

Opublikowano

Ja doceniam zaangażowanie w zmieniające się bryczki w prawym górnym rogu.

Ale to nie jest fajne.

Poprzedni motyw z frontem czarnego RSa był o niebo lepszy.

Zwłaszcza od tej ch ujowej czerwonej (bodaj) B-8semki z beznadziejnymi diodkami.

Takimi samymi jakie wczoraj widziałem w Volkswagenie Transporterze.

Litości pls - wróćmy do starego, sprawdzonego klasyczngo motywu.

Pamiętajcie, że lepsze jest wrogiem dobrego

Tylko Tobie sie nie podoba :tongue4:

Opublikowano

Ja doceniam zaangażowanie w zmieniające się bryczki w prawym górnym rogu.

Ale to nie jest fajne.

Poprzedni motyw z frontem czarnego RSa był o niebo lepszy.

Zwłaszcza od tej ch ujowej czerwonej (bodaj) B-8semki z beznadziejnymi diodkami.

Takimi samymi jakie wczoraj widziałem w Volkswagenie Transporterze.

Litości pls - wróćmy do starego, sprawdzonego klasyczngo motywu.

Pamiętajcie, że lepsze jest wrogiem dobrego

Tylko Tobie sie nie podoba :tongue4:

Syndrom stada :decayed:

Opublikowano

takie filmiki lubie wziuuut, wziuuut i baj baj :>

http://www.youtube.com/watch?v=lRvz-CIyTA4

Napewno ten? Nuuuuda :thumbdown: :gwizdanie:

Opublikowano

Syndrom oldschoolu :decayed

:tongue4::decayed:

Opublikowano

Dzień dobry :decayed::hi:

Pośladki na lepszy dzień :naughty::kox:

1238329774_169-star-fashion-art-nude-romani-kadaria.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.