Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek nie jechałeś może wczoraj rano od Dolinki Służewieckiej w stronę Trasy Siekierkowskiej? Szkoda, że musiałem zjechać na Wisłostradę bo zobaczyłbym co potrafi mój firmowy ścigacz (Opel Vectra 1.9 CDTi OPC Line) w starciu z Twoim Audi:))) Pewnie wygrałbyś bo w tej Vectrze jest jakaś dziura w przyspieszeniu:(

Poź już skończył z Siwkiem.

Teraz Ewę ujeżdża :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz Ewę ujeżdża :decayed

powiedziałbym, że na razie to ją karzę....

ujeżdżać to pewnie będę za jakiś czas jak się nauczę jeździć wierzchem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pany. Ile moze kosztowac prostowanie felgi - brutto w wawie ? i gdzie to robic ?

Wracalem z urlopu i przy wyprzedzaniu wpadlem w studzienke. Graty i sie w aucie posypaly (telefon wypadl z trzymaczki GPS sie odkleil od szyby) nawet antena CB sie przemiescila na dachu (90mm magnes)

Na szczescie nic w zawieszeniu nie tryklo.fela zgieta nie peknieta.

Ciekawe co z opona bedzie :P

Opublikowano

Ja jakieś 100 km na moto.

W tym jakies 2 godziny w deszczu :decayed:

najlepsze to pewnie te dwie w deszczu :kox:

ja się nie ruszałem z domu bo nie dość że "odpoczywałem" po weselu w Jabłonnej to jeszcze lało :kwasny:

Opublikowano

Ja jakieś 100 km na moto.

W tym jakies 2 godziny w deszczu :decayed:

najlepsze to pewnie te dwie w deszczu :kox:

ja się nie ruszałem z domu bo nie dość że "odpoczywałem" po weselu w Jabłonnej to jeszcze lało :kwasny:

Ja pierdyknąłem 120 km

Cale szczęście deszcz mnie ominął...

A w niedziele zakopałem się Volvo. Musiała przyjeżdżać wyciągarka ;)

Bry wogoóle... :hi:

Opublikowano
?

Wracalem z urlopu i przy wyprzedzaniu wpadlem w studzienke.

Aaaamator :tongue4::decayed:

Opublikowano

Pany. Ile moze kosztowac prostowanie felgi - brutto w wawie ? i gdzie to robic ?

Wracalem z urlopu i przy wyprzedzaniu wpadlem w studzienke. Graty i sie w aucie posypaly (telefon wypadl z trzymaczki GPS sie odkleil od szyby) nawet antena CB sie przemiescila na dachu (90mm magnes)

Na szczescie nic w zawieszeniu nie tryklo.fela zgieta nie peknieta.

Ciekawe co z opona bedzie :P

Prostowanie felgi ok. 100zł.

http://www.renowacjafelg.pl/

Opublikowano

Pany. Ile moze kosztowac prostowanie felgi - brutto w wawie ? i gdzie to robic ?

Wracalem z urlopu i przy wyprzedzaniu wpadlem w studzienke. Graty i sie w aucie posypaly (telefon wypadl z trzymaczki GPS sie odkleil od szyby) nawet antena CB sie przemiescila na dachu (90mm magnes)

Na szczescie nic w zawieszeniu nie tryklo.fela zgieta nie peknieta.

Ciekawe co z opona bedzie :P

Prostowanie felgi ok. 100zł.

http://www.renowacjafelg.pl/

A ja polecam gosci przy Łuckiej 12 - 2 zaklady obok siebie.

Mi prostowali za 100, a druga za 60. Jesli nie peknie podczas prostowania to mysle, ze w 100 sie zmiescisz.

Opublikowano

DObry :hi:

Opublikowano

BRY :hi:

Opublikowano

Najnowsze info to takie ze felga pozatym ze pogieta to jeszcze peknieta.

chce ja zrobic - i tak poleci w zapas

Opublikowano

Najnowsze info to takie ze felga pozatym ze pogieta to jeszcze peknieta.

chce ja zrobic - i tak poleci w zapas

kup se jedna sztunie .

Opublikowano

a z ta co ?

na aluminium na zlom ?

Opublikowano

a z ta co ?

na aluminium na zlom ?

Pamiątka na ścianie :P

Opublikowano

robił ktoś polerkę lakieru w wawie? polećcie jakiś zakład.

szukam i szukam i nic konkretnego nie widzę.

Opublikowano

robił ktoś polerkę lakieru w wawie? polećcie jakiś zakład.

szukam i szukam i nic konkretnego nie widzę.

a próbowałeś tu:

http://www.smart-plus.pl/

Opublikowano

robił ktoś polerkę lakieru w wawie? polećcie jakiś zakład.

szukam i szukam i nic konkretnego nie widzę.

a próbowałeś tu:

http://www.smart-plus.pl/

Watpie zeby mial taki budzet :naughty:

Opublikowano

wkońcu coś się agencji udało - polecam

http://www.youtube.com/watch?v=1n9SYRimpR4

Zamiast tego klocka ..mogła spać wielka kupa..uzasadniało by to " sru " :decayed::D

Opublikowano

W Legionowie pod Warszawka kiedyś się dowiadywałem to koszt byl ok 200-300zl. Znajomy mówił ze jest ok warsztat. Ewentualnie jak byś chciał to mogę poszukać do nich numeru i dać namiar.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.