Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

Spoko, oskar jak zwykle będzie miał VAGa i chętnie pomoże :)

Chetnie pozycze - bo jak pomogę to samochod nie odpali :polew:

Zgłoś się do VAGINA MASTER - Lukaszr

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jedzie ktoś przypadkiem przed Wilanów do Legionowa ? :decayed:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś przypadkiem przed Wilanów do Legionowa ? :decayed:

Ja moge Ci zabrac z Wilanowa na spota

Opublikowano

jak ktoś kiedyś napisał " zrobisz mi loda a ja Cię potem za to wydmucham w d.upe " ... :decayed: taka korporacyjna mądrość - powiedziałbym :decayed:

Ja znam krotsza wersje... Ja cie w dupe, Ty mi loda :polew:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś przypadkiem przed Wilanów do Legionowa ? :decayed:

ja jade przez wilanów na Promenade

Opublikowano

Nie jedzie ktoś przypadkiem przed Wilanów do Legionowa ? :decayed:

Ragga jak dotrzesz do centrum albo gdzies to moge cie zabrac do LWO a potem na spota polecimy.. ja o 17 koncze prace na mokotowie

Opublikowano

Pytanie za 100 punktów - Kim jest Janusz Kamiński :mysli::kox:

Opublikowano

Pytanie za 100 punktów - Kim jest Janusz Kamiński :mysli::kox:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Kami%C5%84ski

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 16:11_________________________________________________Albo właściciel firmy AutoSzkoła http://twojajazda.com.pl/

Opublikowano

Nie ten.. Tego to bym sobie znalazł. :kox:

Ten, który jest na górze stopki każdej strony klubowej :przebiegly:

Auto Szkoła - Janusz Kamiński

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC

Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks | Sitemap

Carbon template created by Piotr (Malik) & £ukasz (Lukaszr) Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Strona wygenerowana w 0.497 sekund z 33 zapytaniami.

Opublikowano

audrina_patridge_01.jpg

mexican_cheerleaders_01.jpg

Opublikowano

No Adamooo widać gustuje w ciemnych :decayed:

Opublikowano

A Tila mogła juz założyć inny ten stanik, ten mi sie nie podoba ;p

Opublikowano

na al. Legionów zakłada się sekwencja LPG

to 2 ulice ode mnie :) zakładasz zapewne przy sklepie NINA. a 2 ulice w strone cmentarza (stojąc przodem do sklepu to w lewo) i skręcasz do mnie :)

Opublikowano

No Adamooo widać gustuje w ciemnych :decayed:

Ma juz przesyt jasnych? :kox:

Opublikowano

No Adamooo widać gustuje w ciemnych :decayed:

Ma juz przesyt jasnych? :kox:

NIE...raczej nic się nie zmieniło w tej materii :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

no nic się nie zmieniło :kox:

Opublikowano

Dzisiaj na spota to wpław, czy łodką ... :mysli:

Opublikowano

To jest w ogóle :) ?? Przecież wymiecie ich tam z tego parkingu

Ajdahołu będziesz musiał mła wybaczyć, ale nawet nie mam jak bemwe wystawić na szos, bo mi prunt zabrali i brama nie działa :)

Opublikowano

To jest w ogóle :) ?? Przecież wymiecie ich tam z tego parkingu

Ajdahołu będziesz musiał mła wybaczyć, ale nawet nie mam jak bemwe wystawić na szos, bo mi prunt zabrali i brama nie działa :)

To jak prundu nie ma, a cos sie stanie i bedziesz musial nagle wyskoczyc z chalupy - to tylko przez plot? :shocked:

Opublikowano

k**wa jaka pogoda..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.