Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nad czym bardzo ubolewam ;(

Chyba wyślemy do Ciebie Wojtka...

z teściową :shocked::naughty:

i jego starą - ona była chętna - gdyby nie Wojtek to byśmy ją gruppen w dupen pojechali :polew:

Ale Oniak tylko paluszkiem :polew:

No proste :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo w pupe to nie zdrada :kox:

Opublikowano

Bo w pupe to nie zdrada :kox:

i pałka też

Opublikowano

Bo w pupe to nie zdrada :kox:

i pałka też

ale w gumie

Opublikowano

Bo w pupe to nie zdrada :kox:

i pałka też

ale w gumie

Ale to nie to!

Albo inaczej, wole beeez ;)

Opublikowano

Bo w pupe to nie zdrada :kox:

i pałka też

ale w gumie

Ale to nie to!

Albo inaczej, wole beeez ;)

Wojtek pewnie by się zgodził :decayed:

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

Mhhh - ciezka sprawa - nie mam pojecia - piosenka sie nie skonczyla i zostalem na stole sam :tongue4:

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że to chłodne spojrzenie Przema Cię sprowadziło :decayed: próbowałem podobnie zrobić z Oskaro ale sam dał rade :decayed:

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że to chłodne spojrzenie Przema Cię sprowadziło :decayed: próbowałem podobnie zrobić z Oskaro ale sam dał rade :decayed:

Ale Przema tam nie było. :no::evil:

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że to chłodne spojrzenie Przema Cię sprowadziło :decayed: próbowałem podobnie zrobić z Oskaro ale sam dał rade :decayed:

Ale Przema tam nie było. :no::evil:

Oj był :>

Opublikowano

Mam tylko jedno pytanie czy ze stołu w sobotę to ja zeszłam sama czy ktoś mi kazał???? :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że to chłodne spojrzenie Przema Cię sprowadziło :decayed: próbowałem podobnie zrobić z Oskaro ale sam dał rade :decayed:

Ale Przema tam nie było. :no::evil:

Oj był :>

Potwierdził ten fakt i powiedział jeszcze, że zeszłam sama żeby coś zjeść. :)

Opublikowano

Z tego co pamiętam, to stół mało co się nie rozleciał. I zleciała sałatka na ziemię :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli było z przytupem :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Uj z sałatką ,ale wódka mi sie rozlała , :P

Opublikowano

Uj z sałatką ,ale wódka mi sie rozlała , :P

Czyli było z przytupem :kox:

:polew: :polew: :polew:

A jak - na grubo

Opublikowano

postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie :good:

Opublikowano

postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie :good:

za***iście - laptop bedzie ready !!!

Opublikowano

bry ogry zlotowe :hi::kox::polew: :polew:

Opublikowano

postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie :good:

Kokos będzie miał laptop na spocie, będzie VAGował :naughty::lol1:

Ustawiać się w kolejce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.