Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uj z sałatką ,ale wódka mi sie rozlała , :P

z tego co pamiętam specjalnie się tym nie przejąłeś :decayed: powiedziałeś choć Adaho zrobie Ci drina - dostałem czerwone WD + popitke .............. którą okazał się Jim Beam :polew:

trzymał mnie aż do rana :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Bry

Chłopaki ja pierwszy raz na zlot się wybieram.

Bedzie ktoś tak miły co by podpiąć się swoim VAG-iem do mojej A4. Zalezy mi na odczytaniu kodu z modułu kierownicy.

POza tym mam kilka pytań do fachowców od rezania kiery i innych schowków.

Pozdrawiam

Opublikowano

Możesz próbować. Oskar ma wziać lapka chyba, więc moze i weźmie VAG'A

Opublikowano

Oniak jak zwykle będzie miał VAGa. Szukaj go na spocie :)

Opublikowano
:bry: kolejny dzien bez klimy w aucie :wallbash:
Opublikowano
powiedziałeś choć Adaho zrobie Ci drina - dostałem czerwone WD + popitke .............. którą okazał się Jim Beam

No sory, chciałem dobrze , hehe. To wszystko przez Malika bo zawsze wlewa do szklanek jakiegoś bimberu :)

Opublikowano

To majstrer łOnowy też się ustawiam do wagowania. :tongue4:

Opublikowano
powiedziałeś choć Adaho zrobie Ci drina - dostałem czerwone WD + popitke .............. którą okazał się Jim Beam

No sory, chciałem dobrze , hehe. To wszystko przez Malika bo zawsze wlewa do szklanek jakiegoś bimberu :)

:decayed: dobrze było ... texty o jałowcu były wypadkową tej reakcji WD vs. JB :decayed:

Opublikowano

Malik to jest mistrzem ucieczek z imprezy, dwa dni go mialem na oku i za kazdym razem tylko szklanka po nim zostawała, ale i tak w sobote rano nawiedzilismy jego drzwi :naughty:

Opublikowano

Malik to jest mistrzem ucieczek z imprezy, dwa dni go mialem na oku i za kazdym razem tylko szklanka po nim zostawała, ale i tak w sobote rano nawiedzilismy jego drzwi :naughty:

widziałem jak pożyczał mundur od Suliego :decayed: dobry kamooflage - podstawa :decayed:

Opublikowano

Czyli to jednak malik robil MOONWALK'a :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Czyli to jednak malik robil MOONWALK'a :polew:

Moonwalk'a robił Suli - jak się zgodzi to pokażę jakiego zajeb.istego :song::naughty::polew:

Opublikowano

Malik to jest mistrzem ucieczek z imprezy, dwa dni go mialem na oku i za kazdym razem tylko szklanka po nim zostawała, ale i tak w sobote rano nawiedzilismy jego drzwi :naughty:

Tyle czasu pracuję dla brytoli to i zmywać się z imprez po anglielsku nauczyłem :)

Opublikowano

Powitać ekipę zlotową i pilnującą stolycy.. :hi:

Pozdrowienia z urlopu.. Teraz przystanek w Zakopcu na żeberkach z pieczonymi ziemniaczkami i zaraz dalej na południe aż nas woda zatrzyma.. :wink4::tongue4::drunk:

Opublikowano

Regenerowal ktos przekladnie kierownicza w B6?

Opublikowano

Regenerowal ktos przekladnie kierownicza w B6?

przypomnij mi sie na spocie

Oniak jak zwykle będzie miał VAGa. Szukaj go na spocie :)

jak zwykle mozna do niego uderzac na Vag`ine

postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie :good:

Kokos będzie miał laptop na spocie, będzie VAGował :naughty::lol1:

Ustawiać się w kolejce :decayed:

no z pendriva ,wrzuce tylko jeszcze na niego pare pornosow to zobaczycie jakiego zycia fura dostanie po podpieciu :wink4:

Opublikowano

Pozdrowienia z urlopu.. Teraz przystanek w Zakopcu na żeberkach z pieczonymi ziemniaczkami i zaraz dalej na południe aż nas woda zatrzyma.. :wink4::tongue4::drunk:

oszczedzaj sie chłopaku :kox:

pozdro dla Ciebie , wypocznij żebyś mógł przyjąć dużo farby na klate po urlopie :kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.