Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chopy wróciłem

Nooo... serwus. :biggrin:

Hugo widzę, był żywo zainteresowany tyłem ... od RS'a oczywiście :rotfl:

[ Dodano: 30-04-2007, 09:23 ]

Słuchajta.

Spotujemy się jutro, czy robimy długi weekend ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a gdzie reszta tych lasek z javy Hornet :question: widze ze nawet prezes ma jedno foto z maniurami

Nie ma już Lukas - w końcu miałem nadzór hehehe

Wit.s - dobre pytanie :lol:

Opublikowano
Spotujemy się jutro, czy robimy długi weekend ?

Mnie jutro nie ma dzisiaj jade na dziki wschod

Nie ma już Lukas

:frown: szkoda bo najfajniejszej to nie ma na tych fotach :wink:

Opublikowano

Zobaczcie jakie tanie RS znalazłem

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2007-AUDI-RS-4-SEDAN-QUATTRO-420hp_W0QQitemZ260111159582QQihZ016QQcategoryZ6055QQrdZ1QQssPageNameZWD6VQQcmdZViewItem

Znajomy wraca ze stanów (pilot ze szkolenia) i może przytargać samochód jako mienie przesiedleńcze można coś wybrać ..... notabene w Polsce jeździ A4 z 97 r :rotfl:

Opublikowano

to zrzutka chlopaki :biggrin: taka okazja ze nie mozna przepuścić :wink:

Opublikowano

nie podoba mi sie kiera w niej takze ja nie rozbijam swinki :rotfl:

Opublikowano

A ja tylko w avancie szukam.

[ Dodano: 30-04-2007, 11:13 ]

Dziewczynki.

Alex Gaudino : Destination Calabria

Zakochałem się.

Pilnie szukam teledysku (ale na pliku, nie w sieci) + mp3'ki

DC.jpg

Opublikowano

już Ci ściągam ale mailem mogę tylko wysłać mp3 ponieważ teledysk jest za duży !

Opublikowano

hornet, wrzuć na rapida jak masz teledysk

Oblukałem zdjęcie i przyznam ze jak miałbym grać w takiej orkiestrze to bym był w niebie :twisted:

Opublikowano

??

Opublikowano
??

www.rapidshare.com wrzucasz plik i każdy sobie może ściągnąć

Opublikowano
teledysk jest za duży !

Po teledysk to ja z pendrivem jeszcze dzisiaj do Ciebie podjadę :biggrin:

Spedyt. Jak masz stałe łącze, to obejrzysz go sobie pod linkiem, który podałem.

Opublikowano

wit.s, oględałem a jak potrzebujesz teledysk od razu to:

http://rapidshare.com/files/27382370/Alex_Gaudino_Ft.Crystal_Waters_-_Destination_Calabria.rar

Opublikowano

Panowie wielke dzieki.

Jestem w niebie.

Dziś już pracował nie będę :twisted:

Opublikowano

to ja już nie będę go targał do siebie na dysk skoro jest w sieci do ściągnięcia :)

Opublikowano

No, niestety.

Miód malina nie jest aż tak wielka jak miałem nadzieję.

Mój g*wniany służbowy laptop nie odtwarza .avi i nie mam możliwości wgrania żadnych driverów.

Będę musiał pokombinować z konwersją do czegoś innego.

Ale mp3 leci w kółko :biggrin:

Opublikowano
No zdjecie chlopaki maja koksowe ciekawe co na to Karolina i Klaudia

jak to co :question: ..spoko :cool:

Spotujemy się jutro, czy robimy długi weekend ?

ja robie sobie wolne...jedziemy do Nidzicy na zamek :wink:

http://www.zamkipolskie.com/nidzica/nidzica.html

chopy wróciłem

i zachowuj sie bo inaczej :twisted: :bicz:

Opublikowano
chopy wróciłem
Witaj przyjacielu :quattro:
Opublikowano
chopy wróciłem
Witaj przyjacielu :quattro:

no chlopaki tylko nie balaganic :wink:

Norbi a ciebie czemu nie bylo na 1/4 zobaczylbys jak eSki dostaja :bicz:

Opublikowano

Panowie mam pytanie :redface: Czy jutro odbywa się u was jakiś spot? :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.