Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AndyN - to Ty jesteś kierowcą EVODOSLUBU ?

Nosfer jak poczytasz kilka stron wcześniej bedziesz wiedział kto ma być kierowcą..

Ostatnie strony to ja juz wydrukowalem i oprawiłem w ramki.

Dzieki siusiaki za poprawe humoru na koniec dnia :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnie strony to ja juz wydrukowalem i oprawiłem w ramki.

Dzieki siusiaki za poprawe humoru na koniec dnia :good:

A czym poprawiliśmy Ci humor?

Opublikowano

Andrzej i Misiek wiedzą o co chodzi...

Opublikowano

Poziek, a jak też sobie wkleje taki podpis i dam Ci przynajmniej 2 zużyte Micheliny to w razie czego zawieziesz mnie do ślubu ze zniżką?

ja też , ja też , ja też :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 16:11_________________________________________________

to jechane po bandzie :gwizdanie:

no co ty :decayed:

Opublikowano

miniatura.php?kat=2006-05&n=55f9566050748e79ed918f27f61c2acc&w=750

Fajny motorek :kox:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 16:15_________________________________________________Słyszeliście że nową walutę w Polsce chcą wprowadzić??

Oto nowe 2 zeta :

miniatura.php?kat=2006-05&n=c06625f73c1c26c38dd43588398b9392&w=750

Opublikowano

Oto nowe 2 zeta :

Kogo on mi przypomina :gwizdanie:

Opublikowano

Oto nowe 2 zeta :

Kogo on mi przypomina :gwizdanie:

oskaro .... :mysli:
Opublikowano

Słyszeliście że nową walutę w Polsce chcą wprowadzić??

Oto nowe 2 zeta :

miniatura.php?kat=2006-05&n=c06625f73c1c26c38dd43588398b9392&w=750

To byłoby coś! A nie ciągle te smutne, zafrasowane gęby :(

Ale wyobraźcie sobie składkę Rydzyka takimi monetami :decayed: To dopiero :kox:

Opublikowano

Oto nowe 2 zeta :

Kogo on mi przypomina :gwizdanie:

oskaro .... :mysli:

Trafiłeś w 10-tkę :good: :good: :good: Niedługo będą banknoty !!!

Opublikowano

Oto nowe 2 zeta :

Kogo on mi przypomina :gwizdanie:

oskaro .... :mysli:

Trafiłeś w 10-tkę :good: :good: :good: Niedługo będą banknoty !!!

spox ... może jakaś oferta promocyjna na kosmetyki :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Ale wyobraźcie sobie składkę Rydzyka takimi monetami :decayed: To dopiero :kox:

by te stare rumpy w łapy parzyła ta kasa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale wyobraźcie sobie składkę Rydzyka takimi monetami :decayed: To dopiero :kox:

by te stare rumpy w łapy parzyła ta kasa :polew: :polew: :polew: :polew:

i jeszcze więcej by rydzowi oddawali ...
Opublikowano

i jeszcze więcej by rydzowi oddawali ...

Tadek cienko przędzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Udało sie :evil2: załozyłem fmic po 4h godzinach przymiarek i poprawek :decayed: zdjecia za godzine bo ide cos :drinks: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 18:17

http://img522.imageshack.us/i/dsc00544s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00545s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00546vjk.jpg/

http://img229.imageshack.us/i/dsc00548s.jpg/

A podpore icka zrobie jutro juz mi sie nie chciało :decayed: Jakos nie moge wsadzić obrazków ;(

Opublikowano

No no teraz to nie pogada ( gratki ) :good: Mariusz ...kiedy korekta u Witka :slina::shocked:

Opublikowano

no czas najwyzszy na wymiane icka..miał już dość..tylko za dużo tych rurek samco-podobnych...

Opublikowano

Udało sie :evil2: załozyłem fmic po 4h godzinach przymiarek i poprawek :decayed: zdjecia za godzine bo ide cos :drinks: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 18:17

http://img522.imageshack.us/i/dsc00544s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00545s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00546vjk.jpg/

http://img229.imageshack.us/i/dsc00548s.jpg/

A podpore icka zrobie jutro juz mi sie nie chciało :decayed: Jakos nie moge wsadzić obrazków ;(

świetnie to wyszło :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 19:43_________________________________________________

tylko za dużo tych rurek samco-podobnych...

Adaś jesteś za murzynami...to są właśnie nowe trędy zza oceanu...Użuwa się potrójnie zbrojonego silikonu a do łączenia kolanka z kwasówki

zaleta to przede wszystkim nienagrzewanie się rur i niższa temperatura w dolocie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Adaś jesteś za murzynami...to są właśnie nowe trędy zza oceanu...Użuwa się potrójnie zbrojonego silikonu a do łączenia kolanka z kwasówki

zaleta to przede wszystkim nienagrzewanie się rur i niższa temperatura w dolocie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Już dawno słyszałem o zasadzie odwrotności proporcji :polew:

Opublikowano

To kfasufka sie nagrzewa a sylykon nie? :blink:

Szok, szok :decayed:

Opublikowano

Po montażu od razu uderzyłem na toruńska, 20 min katowania wsadziłem ręce pod maskę :evil: rura przy silniku nagrzała sie minimalnie, dziecko mogłoby położyć na niej rękę. Korekta 17.08.09, jak zobaczyłem tego icka to padłem, zdjęcie jest zrobione po zdjęciu garści liści :gwizdanie:

A i z tego jednego kawałka rury udało sie wszystko zrobić i jeszcze 15cm zostało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.