Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=130986#130986

No to deklarować się we właściwym wątku, coby różu nie brakło.

Rozmiary później.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chętnie też pisałbym się na polo , może na spocie we wtorek coś się ustali ?

Opublikowano
Chętnie też pisałbym się na polo , może na spocie we wtorek coś się ustali ?

Na spota zapraszamy. A odnosnie polo cochcesz ustalac? Tu trzeba zadeklarowac sie w watku do ktorego link podalem wyzej :-)

Opublikowano

Co tu taka Cisza mam nadzieje ze we wtorek na spocie ktos sie pojawi :rotfl:

Opublikowano

pojawi sie Audi A4 DVD TRIXENON :twisted:

dla ciekawskich: mijania, przeciwmgielne, dlugie :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

a ja nareszczie zadzialalem z moim DVD kolory mialem zjechane okazalo sie po wyjeciu Navi ze gosc przy podpinaniu ulamal jeden maly bolec w kostce i byl to wlasnie kolor czerwony teraz juz jest wszystko OK :cool:

[ Dodano: 05-05-2007, 21:14 ]

Panowie wazny komunikat :exclaim:

w wiadomosciach podano ze w Zakopanym po gorach lata jakis strasznie narabany DZIK :eek: tylko strasznie niedozywiony i go halny wywraca :rotfl:

Opublikowano

[ Dodano: 05-05-2007, 21:14 ]

Panowie wazny komunikat :exclaim:

w wiadomosciach podano ze w Zakopanym po gorach lata jakis strasznie narabany DZIK :eek: tylko strasznie niedozywiony i go halny wywraca :rotfl:

Yooo talking to me, my friend? Wcale nie jestem taki narabany. W kazdym razie do wtorku nie tylko zdaze wytrzezwiec, ale I z tego Zakopca wrocic :-)

[ Dodano: 05-05-2007, 22:47 ]

Ceka, czeka. Jak niedozywiony to nie moze byc o mnie ;-)

Czyzby wielbiciel Wiesmakow do zimowej stolicy Polski zawital :-D

Opublikowano
w wiadomosciach podano ze w Zakopanym po gorach lata jakis strasznie narabany DZIK tylko strasznie niedozywiony i go halny wywraca

hehe, tez slyszalem te plotki :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

dokladnie oniak gdzies tam gania na 4 lapach

Opublikowano
dokladnie oniak gdzies tam gania na 4 lapach

:quattro: zapomnial odlaczyc :rotfl:

Opublikowano

musi sobie podpiac VAGA bo chyba przelaczyl sie w tryb awaryjny i pije wiecej niz moze spalic :rotfl:

Opublikowano

hehehe, to juz wiem dlaczego dzisiaj tak tlumnie z Zakopca uciekali. W radio mowili ze zakopianka na wyjezdzie z Zakopca zaklejona a I w knajpach bez problemu dzis mozna bylo miejsce znalezc :-)

Opublikowano

Warszafskie ogry to jutro spotują :question:

Opublikowano

ogry to nie wiem ale my jak najbardziej :P:bicz:

Opublikowano

Brynia właśnie zasiadam do wypalania ale muszę jescze usunąć moją młodą - doszedłem do wniosku iż jest zbędnym obiektem na zdjęciach z Bemowa :)

Opublikowano
Hornet wydaje mi się że Norbi chciał napisac ogiery, ale mu literki zjadło
:rotfl::quattro:
Opublikowano

Ok niech będzie ale niektóre są tandetne !! nie wiem co miał poeta na myśli robiąc je :rotfl:

Opublikowano

hahaha

Opublikowano

Ogry czy ogiery dziki i takie tam jutro sie spotykaja tak jak zawsze :twisted: takze Norbi zapraszam :wink:

Opublikowano

hehe widze, ze lenistowe majowe trwa..zero akcji tutaj :rotfl:

ja dzisiaj po raz pierwszy od 28.04.2007 prowadzilem mojego niebieskiego...caly czas bylem wozony przez K...jej sluzbowym...ale sielanka :exclaim: :cool:

kiepska pogoda..jutro ma padac...moze mnie nie byc :redface:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.