Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry z zajebanej modlinskiej. Koledzy korkuje sie juz od obrazkowej, kominy i wiadkukty obstawione. A na jagiellońskiej pod kladka w kier starzyńskiego laser. :decayed:

koniec wakacji - no cóż, luz na Modlińskiej zobaczymy dopiero w lipcu 2010 :decayed:

To te wiadukty nad kanałkiem tak szybko mają zrobić? :shocked::decayed: Wiadukty jeszcze, wiadukty :evil:

Laser? Dobrze, że jadący przede mną jechali wolno i nie dało się ich wyprzedzić :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AndyN - wyprzedziłeś mnie o 1 minutę :hi::decayed:_________________________________________________Boberek czy dobre mam informacje, że Prowadziłeś jakieś zabiega na swoich fotelach w A4 ?

Bo mam tak samo c**jowy materiał teraz i chciałbym go zaimpregnowac czymś, bo brudzi się dość mocno..

Opublikowano

cos tam robiłem ale czy to pomogło HGW :)

Opublikowano

Laser? Dobrze, że jadący przede mną jechali wolno i nie dało się ich wyprzedzić :naughty:

Jak trzeba będzie to zrobią pomiar jak będziesz jechał w sznureczku aut :naughty: :naughty: :naughty:

Wiem coś o tym :song:

Opublikowano

Laser? Dobrze, że jadący przede mną jechali wolno i nie dało się ich wyprzedzić :naughty:

Jak trzeba będzie to zrobią pomiar jak będziesz jechał w sznureczku aut :naughty: :naughty: :naughty:

Wiem coś o tym :song:

Takim ręcznym suszył

Przede mną zderzak w zderzak jechali 50 km/h. Jakby się nie uparł nie miałby powodu do zatrzymania (przynajmniej za prędkość)

Opublikowano

cos tam robiłem ale czy to pomogło HGW :)

No jak nie wiesz czy pomogło ?

Albo pomogło albo nie.. A czyściej jest ? :)

Opublikowano

No jak nie wiesz czy pomogło ?

Albo pomogło albo nie.. A czyściej jest ? :)

kup sobie w NorAuto takie pokrowce/koszulki i problem z głowy :good:

Opublikowano
:sick3: :sick3:
Opublikowano

cos tam robiłem ale czy to pomogło HGW :)

No jak nie wiesz czy pomogło ?

Albo pomogło albo nie.. A czyściej jest ? :)

no nie wiem bo ja siedzenia miałem wyprane spsikałem jakims preparatem :) i juz

Opublikowano

Kto przyjeżdża na dzisiejszy spot :?:

Opublikowano

:sick3: :sick3:

nie przesadzaj

Opublikowano

Kto przyjeżdża na dzisiejszy spot :?:

Dzisiejszy Ogólnowarszawski spot odbędzie się na Torwarze przy pętli autobusowej pod drzewami co paskudzą lakier pokryty megagłajersem

Opublikowano

:decayed:

Wklej mapkę..

Opublikowano

:sick3: :sick3:

nie przesadzaj , mój ojciec ma takie w polonezie i nie narzeka , a nawet sobie chwali :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 10:18_________________________________________________

:decayed:

Wklej mapkę..

i wieprzowinki :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Poziek, gdybyś załatwił jakieś lachony, które topless myłyby auta to spot przeniósłby się momentalnie :naughty:

======

Wybór termin koncertu w PL to nie był przypadek a zamierzone działanie: http://muzyka.onet.pl/0,2027220,newsy.html

Każdy sposób dobry na sprzedanie produktu ....

Opublikowano

Kto przyjeżdża na dzisiejszy spot :?:

Dzisiejszy Ogólnowarszawski spot odbędzie się na Torwarze przy pętli autobusowej pod drzewami co paskudzą lakier pokryty megagłajersem

Wygląda jak by już to przeżył :decayed:

Opublikowano

luz na Modlińskiej zobaczymy dopiero w lipcu 2010 :decayed:

Chyba 2110. Albo jak przesiądziemy się do samolotów..[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________

Kto przyjeżdża na dzisiejszy spot :?:

Ja.

Wklej mapkę..

i wieprzowinki :decayed:

1.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

Kto przyjeżdża na dzisiejszy spot :?:

Dzisiejszy Ogólnowarszawski spot odbędzie się na Torwarze przy pętli autobusowej pod drzewami co paskudzą lakier pokryty megagłajersem

i znowu sam będziesz tam stał ??

Opublikowano

i znowu sam będziesz tam stał ??

Podobno mają przejeżdżać obok jakieś zawody na rowerach górskich :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i znowu sam będziesz tam stał ??

Podobno mają przejeżdżać obok jakieś zawody na rowerach górskich :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

to przygotuj grilla :) i dużo wody napewno im sie przyda :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.