Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze lepiej mieć rozjebaną benzyne niż sprawnego dizla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

http://nasza-klasa.pl/profile/28130690/gallery/album/2/4

tutaj panowie, nawet dość apetyczna :naughty:

wolę z tej mańki http://nasza-klasa.pl/profile/28130690/gallery/album/2/2[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:13_________________________________________________

zawsze lepiej mieć rozjebaną benzyne niż sprawnego dizla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cosik mi się zdaje że wsadziłeś kij w mrowisko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nasza-klasa.pl/profile/28130690/gallery/album/2/4

tutaj panowie, nawet dość apetyczna :naughty:

kolejna barbie :sick3: , nie do odróżnienia od tysięcy innych tlenionych blondynek , nic tylko zgiąć w połowie i dymać , do tego sie nadają :good:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:14_________________________________________________20 lat a wygląda na conajmniej 25.

co to bedzie za 10 lat z nią po solarach i innych upiększaczach :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to bedzie za 10 lat z nią po solarach i innych upiększaczach :sick3:

jak co 35-letnia wywłoka :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to bedzie za 10 lat z nią po solarach i innych upiększaczach :sick3:

jak co 35-letnia wywłoka :cool1:

ale wygląd na 45 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs: kto ma ten podpis?:

sigzqd.jpg

Zwycięzca będzie mógł mu wpierd**** na najbliższym zlocie :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu :evil:

You're the Winner :!: :evil::naughty:

Of course...as usual :kox:

:doh1: :D

Jaka cisza..

Cisza przed pierdem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo na spocie sie pojawiłem

gościa nie znam :) gada za 4

zmieniam kierownice to tylko słysząłem go ze poduszka wystrzeli i poduszka wystrzeli i ze poduszka wystrzeli aha i poduszka wystrzeli

jakby połknał wszytskie rozumy poporostu nie poznałem gościa ma 15 postów a zachowuje sie jakby nie wiadomo co :) no moze nie ogarniam nie jestem w temacie :)

nie wiem kto to jest i mi tu z elytą wyskakuje :)

Wybacz jeżeli poczułes się urażony bądź zniesmaczony tym, że szybko się klimatyzuje w nowym srodowisku bądź tym, że ostatnio na spocie miałem wybitnie dobry humor ewentualnie tym, że nie przedstawiłem się Tobie z imienia, nazwiska, nicka, auta, wieku, pochodzenia, wyznania, ukończonej szkoły, poglądów politycznych i wszelkich innych informacji, których życzyłbyś sobie abym udzielił. Być może było to spowodowane tym, że byłeś zajęty lub tym, że i tak mało Cie to interesowało i nie zapamiętałbyś nawet połowy co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe.

Przepraszam również za nazwanie nas wszystkich elitą w formie żartobliwej jako kolejny przejaw mojego pozytywnego nastawienia do swiata. Faktycznie powinienem oddzielić się grubą kreską od reszty i jako świeżak trzymac się na uboczu i cierpliwie czekać aż ktoś mnie zauważy.

Obiecuję, że poprawię swoje zachowanie ponieważ nie chcę żadnych sporów ani nawet krzywych spojrzeń, bo nie o to chodzi w relacjach między ludźmi, w tym przypadku z klubu samochodowego.

Młody jestem, nie znam się.

A tak całkiem poważnie i krótko: rozumiem, że możesz mnie nie znać ale to chyba nie powód do takich komentarzy. jeżeli coś Ci przeszkadzało trzeba było w wolnej chwili powiedzieć mi to bezpośrednio a nie po czasie czepiać się tego jaki jestem.

Jestem osoba, która szybko łapie nowe znajomości i śmiech z wybuchu poduchy podzielałem z Oskarem i jakoś nikt wtedy nie miał nic przeciwko, nie musiałem iśc do kąta. Także wyluzuj troszke, nawet jesli czujesz się lepszy od innych.

A ja Ci gwarantuje, że po jakimś czasie zobaczysz, że nie jestem tym za kogo mnie teraz uważasz. A jesli nie to trudno, nie każdy każdemu musi przypaść do gustu.

Luzik w gaciach a będzie łatwiej i przyjemniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo na spocie sie pojawiłem

gościa nie znam :) gada za 4

zmieniam kierownice to tylko słysząłem go ze poduszka wystrzeli i poduszka wystrzeli i ze poduszka wystrzeli aha i poduszka wystrzeli

jakby połknał wszytskie rozumy poporostu nie poznałem gościa ma 15 postów a zachowuje sie jakby nie wiadomo co :) no moze nie ogarniam nie jestem w temacie :)

nie wiem kto to jest i mi tu z elytą wyskakuje :)

Wybacz jeżeli poczułes się urażony bądź zniesmaczony tym, że szybko się klimatyzuje w nowym srodowisku bądź tym, że ostatnio na spocie miałem wybitnie dobry humor ewentualnie tym, że nie przedstawiłem się Tobie z imienia, nazwiska, nicka, auta, wieku, pochodzenia, wyznania, ukończonej szkoły, poglądów politycznych i wszelkich innych informacji, których życzyłbyś sobie abym udzielił. Być może było to spowodowane tym, że byłeś zajęty lub tym, że i tak mało Cie to interesowało i nie zapamiętałbyś nawet połowy co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe.

Przepraszam również za nazwanie nas wszystkich elitą w formie żartobliwej jako kolejny przejaw mojego pozytywnego nastawienia do swiata. Faktycznie powinienem oddzielić się grubą kreską od reszty i jako świeżak trzymac się na uboczu i cierpliwie czekać aż ktoś mnie zauważy.

Obiecuję, że poprawię swoje zachowanie ponieważ nie chcę żadnych sporów ani nawet krzywych spojrzeń, bo nie o to chodzi w relacjach między ludźmi, w tym przypadku z klubu samochodowego.

Młody jestem, nie znam się.

A tak całkiem poważnie i krótko: rozumiem, że możesz mnie nie znać ale to chyba nie powód do takich komentarzy. jeżeli coś Ci przeszkadzało trzeba było w wolnej chwili powiedzieć mi to bezpośrednio a nie po czasie czepiać się tego jaki jestem.

Jestem osoba, która szybko łapie nowe znajomości i śmiech z wybuchu poduchy podzielałem z Oskarem i jakoś nikt wtedy nie miał nic przeciwko, nie musiałem iśc do kąta. Także wyluzuj troszke, nawet jesli czujesz się lepszy od innych.

A ja Ci gwarantuje, że po jakimś czasie zobaczysz, że nie jestem tym za kogo mnie teraz uważasz. A jesli nie to trudno, nie każdy każdemu musi przypaść do gustu.

Luzik w gaciach a będzie łatwiej i przyjemniej. :)

Boberek zawsze jest taki wkurwiony jeśli nie zVaguje conajmniej 5-6 aut , wiec daruj mu Kali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca będzie mógł mu wpierd**** na najbliższym zlocie :decayed::evil:

to akurat nie podlega dyskusji i tak czy siak by dostał :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i. nie sądze żeby Boberek miał Tobie za złe ponieważ po każdej myśli widnieje :) więc moim zdaniem to czysta szydera z Jego strony :polew: żeby sprawdzić jak zareagujesz ( dałeś się wpuścić w maliny ) :good: Sory takie jest moje zdanie jako dziadka wiekiem a małolata stażem w Klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi czy sadzisz że forma mojej odpowiedzi to objaw zdenerwowania czy jakiekichkolwiek innych negatywnych odczuć?

Gadaleś ze mna nie raz i zauważyłeś chyba ze nie jest taki powazny :P Ale nie ukrywam, że złapałem niezłą wkrętke pisząc odpowiedź w takiej formie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...