Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panie :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panie :hi:

Cześć Oskara :kox:

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

Dzięki :)

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

ET 45

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

czemu hardcore? :cool1:

Opublikowano

Jeśli nie.. to czemu ?

Rozwiń :cool1:

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

czemu hardcore? :cool1:

-50 bez odpowiednich amortyzatorów powoduje, że z auta robi się amfibia

poza tym każdy lezący policjant czy wystające studzienki sa wtedy wasze

z mojego doświadczenia polecam -30mm/-35mm w miarę da sie jeszcze żyć

Opublikowano

Jeśli nie.. to czemu ?

Rozwiń :cool1:

Ja mam w tej chwili okolo -40 i jest ciezko.

W jajnizszym miejscu mam ok 7cm przeswitu.

Opublikowano

W sumie, to przy tych naszych drogach to rzeczywiście może być nieco za nisko.. :mysli:

Zima idzie.. Na drodze z pracy mam cały las leżących policjantów.. Lepiej poszukam -35mm

Dzięki za pokierowanie..

Opublikowano

Ja u siebie mam chyba więcej niż -40 od serii, ale nigdy nie mierzyłem - łatwo nie jest - dawno już zapomniałem o krawężnikach;)

Co do amortyzatorów i włożenia takich sprężyn - racja jak najbardziej.

btw,

http://www.germancarblog.com/2009/08/audi-rs3-coming-to-frankfurt-motor-show.html :gwizdanie:

Opublikowano

Ja u siebie mam chyba więcej niż -40 od serii, ale nigdy nie mierzyłem - łatwo nie jest - dawno już zapomniałem o krawężnikach;)

Co do amortyzatorów i włożenia takich sprężyn - racja jak najbardziej.

btw,

http://www.germancarblog.com/2009/08/audi-rs3-coming-to-frankfurt-motor-show.html :gwizdanie:

ffff pytkę :kox:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________mocny dzwon

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6961214,Warszawa__audi_skasowane_na_barierce.html

BTW - mi to wygląda na A4 nie A3 - jak napisali

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

czemu hardcore? :cool1:

-50 bez odpowiednich amortyzatorów powoduje, że z auta robi się amfibia

poza tym każdy lezący policjant czy wystające studzienki sa wtedy wasze

z mojego doświadczenia polecam -30mm/-35mm w miarę da sie jeszcze żyć

Mnie przy -20mm zdarza się przytrzeć przy wjeżdżaniu/zjeżdżaniu z krawężników (parkowanie :kwasny: ), przejeżdżaniu nad nierównościami

-50? :shocked: Nie na nasze polskie wądoły :sick3:

Opublikowano

Co do amortyzatorów i włożenia takich sprężyn - racja jak najbardziej.

Zakładam całość - amory + springi.

Opublikowano

Co do amortyzatorów i włożenia takich sprężyn - racja jak najbardziej.

Zakładam całość - amory + springi.

no to pochwal sie co kupujesz

Opublikowano

No teraz to nic :) Szukam...

Opublikowano

amory wyciągamy ode mnie... jak chcesz oczywiście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.