Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
caly czas bylem wozony przez K...jej sluzbowym

to ty od 28.04.07r ciagle na % jechałes ty to masz glowe :rotfl:

moze mnie nie byc

to my bedziemy u ciebie w takim razie lepiej sie przygotuj :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry pomysl Lukas haha jak jutro będzie padało to gdzie się spotykamy .....

Opublikowano
jak jutro będzie padało to gdzie się spotykamy .....

jest takie tajemne miejsce :wink:

to my bedziemy u ciebie w takim razie lepiej sie przygotuj

bede czekal...z oranzadka dla Lukaszka :smile:

ciagle na % jechałes ty to masz glowe

spokojnie ale dawalem kontrolnie troszke %%%

Opublikowano
bede czekal...z oranzadka dla Lukaszka

no i z pawelkami ma sie rozumiec :rotfl:

Opublikowano
Co tu taka Cisza mam nadzieje ze we wtorek na spocie ktos sie pojawi :rotfl:

witam... chetnie bym sie "rozdziewiczyl" i w koncu wybral jutro na spocik ze swoja srebrna niunia... o ile oczywiscie bede mile widziany ;)

Opublikowano

Widzę, że się tutaj pierwsze razy szykują :bicz:

W takim razie ja też bym chciał ten pierwszy razprzeżyć i zawitać na Torwar :redface:

I w takim wypadku mam pytanie - do której godzinki trwa Torwar, bo na 18 wybieram się do Rogala, aby obejrzał moją Niunię (świeżo sprowadzona, więc czeka ją wymiana tego i owego).

Czy na tym Torwarze jest jakieś specjalne miejsce, gdzię WŁADCY PIERŚCIENI się spotykają (byłem tam chyba z raz i nie za bardzo kojarzę)?

Opublikowano
Czy na tym Torwarze jest jakieś specjalne miejsce, gdzię WŁADCY PIERŚCIENI się spotykają

na najwiekszym parkingu ale nie da sie nas nie zauwazyc do ktorej to zalezy ale tak do 21:20 bo pozniej Magda M sie zaczyna a nie wszyscy maja TV w samochodach :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

to moze zabrac telebim? ;) albo z Lazienkowskiej 3 zapozyczymy

Opublikowano

chlopaki jak ktos nie ma tela do mnie to piszu bo inaczej mozecie miec problem ze znalezieniem nas bo Dziki sie szybko przemieszczaja :lol:

Opublikowano

poprosze na prv :)

ja postaram sie byc na czas... tzn na 19 bo rozumiem ze o 19 start ?

jakby byla mozliwosc podpiecia o vag'a bylbym zobowiazany :)

bo ta moja bestia pije jak smok a w aso powiedziano mi ze wszystko jest ok...

cos mi sie wierzyc nie chce... (watek juz poruszalem) ;)

Opublikowano
kiepska pogoda..jutro ma padac...moze mnie nie byc :redface:

jak bedzie słonce to sie pojawie ... :rotfl:

Opublikowano

No no Poziu pochwal się wykresikiem... Jestes bezdusznym szowinistycznym draniem .... tak "zlać" kobietę ?? Nie ładnie :a4fan::lol:

Opublikowano

No Poziu wiedzialem ze jest dobrze ale ze az tak :wink:

jak bedzie słonce to sie pojawie

no spanky slonce jest takze zakladaj stringi i na spota :lol:

Opublikowano
Jestes bezdusznym szowinistycznym draniem
norma :twisted: :bicz:

nic nie zmieniałem- raptem delikatna poprawka softu po tym jak udało się w końcu naprawić problem z falującym boostem :wink:

może i wpadne dzisiaj pobłyskac triksenonkiem :rotfl:

Opublikowano

:biggrin:

Opublikowano

Aaaaale mnie głowa boli. A tak sobie obiecywałem, ze w tygodniu nie będzie żadnych %. Jednak nic nie będe pisał. Na spocie będę.

Opublikowano

panowie nie wiem czy zauwazyliscie ale ktos mi nicka zmienil teraz juz nie mam 23 lat :rotfl:

Opublikowano

ciekawe ktoz mogl Ci to zrobic hahahah

Opublikowano

To taki prezent urodzinowy :rotfl: od naszego Prezesa :cool:

Opublikowano

Noooo, poważniejesz chłopaku.

Jeszcze niedawno byłeś małoliterowym, 23-letnim lukasem23 :biggrin:

A teraz już lans, powaga, dużabryka i nick z dużej litery :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.