Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hugo juz gadał z Tomboyem i obiecal ze bedzie nam robil co wtorek sesje jego aparatem

:rotfl::rotfl::rotfl:

to na myjnie pojade fele umyje bez chemii

:lol::lol:

chyba zaloze zimowe "15 bez kapsli..jak lans to lans :rotfl: :biggrin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chyba zaloze zimowe "15 bez kapsli

i do tego jeszcze spinery ale bylby NIEBIESKI KOKS a jak maniury by sie ogladaly :eek:

Opublikowano

ja szukam kołpaków spinerów :twisted: jak ktoś znajdzie to pisać koniecznie :exclaim: :wink:

spocik fajny - tygodniowa dawka śmiechu :wink:

dawna porachunki z Bieniem załatwione :wink:

a teraz mam nowe porachunki z byłym świastakiem... :rotfl::bicz:

Opublikowano

spocik wypas .... :twisted:

Opublikowano

Miejscówka jest ok, może następnym razem założymy sobie biało-niebieskie literki "L" na dachach :D

Opublikowano
Wit ja juz wiecej sie z Toba nie pałuje

:eek: No, co Ty. Fajnie było. U mnie dodatkowa adrenalina, bo ten czujnik ciśnienia oliwy wrzeszczał jak oszalały. Poza tym po raz kolejny stwierdzam, że masz za***iście ładną brykę.

Hornet. Zdjęcia z Bemowa-bomba! Zwłaszcza ujęły mnie:

- sesja kolegi Różowego - niech mi ktoś powie, ze różowe, klubowe polo nie będą na miarę Klubowej szydery :biggrin:

- 2 foty z serii Lukas frasobliwy.

Opublikowano
Poza tym po raz kolejny stwierdzam, że masz za***iście ładną brykę

Wit ogarnij się, zwróć uwagę, że te fele jego pasują tylko do poloneza caro :exclaim:

poza felami to trzeba mu te dokładke z tyłu zdjać i wtedy będzie git :wink::rotfl::bicz:

i wogóle to chciałem jeszcze powiedzieć, że podoba mi się zachowanie klubowiczów, którzy nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka tylko na hasło: "bierzesz się" od razu wyciąga kluczyki od fury. Dlatego Norbi i Bienio - szacun :wink:

Opublikowano

i wogóle to chciałem jeszcze powiedzieć, że podoba mi się zachowanie klubowiczów, którzy nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka tylko na hasło: "bierzesz się" od razu wyciąga kluczyki od fury. Dlatego Norbi i Bienio - szacun :wink:

he he he widze ze juz podgrzewasz atmosfere i wchodzisz na ambicje ..... :twisted:

zapowiada sie ciekawie .... :wink:

p.s gdybym mial czym to bym Ci złoił dupsko .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
p.s gdybym mial czym to bym Ci złoił dupsko

Spanky musimy kupic dobre paski to go :bicz:

2 foty z serii Lukas frasobliwy.

:cool: wiecie zamyslilem sie :rotfl:

Fajnie było. U mnie dodatkowa adrenalina

wiesz i nawet mi spalanie duzo nie wzroslo jedynie do 15 L/100 :rotfl:

Opublikowano

Widzę że koniecznością będzie u mnie ten program :twisted: bo ja nie mam co narazie stawać na krechę :cry: ale jeszcze nadejdą świetlane czasu a wtedy :bicz:

Opublikowano
te fele jego pasują tylko do poloneza caro

I rób tak dalej. Jak się Luki załamie to je kupię za pincet zeta (pod warunkiem, ze będzie je bez chemii czyścił), a Ty poź będziesz miał ode mnie działę :wink::rotfl:

poza felami to trzeba mu te dokładke z tyłu zdjać i wtedy będzie git
Z dokładką odpuść, bo u mnie nie będzie pasować :rotfl: .
nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka
:redface: Nooo, dobra. Postaram się powalczyć z tą sraczką.
bo ja nie mam co narazie stawać na krechę
Myślę, że trzeba sobie poźkowi dać wjechać na ambicję i też zaczać sie ścigać. Chodzi przecież o fun, a dodatkowo o szprycę w d*pę coby brać sie za mody :biggrin:
Opublikowano
I rób tak dalej. Jak się Luki załamie

jak sie zalamie to sprzedam Fure za 50 tys i tyle bedzie jacys chetni :question::rotfl:

Opublikowano

więc nie pozostaje nic innego jak rezac rezać i jeszcze raz rezać :)

Opublikowano
jak sie zalamie to sprzedam Fure za 50 tys i tyle bedzie jacys chetni :question::rotfl:

A wchodzi w grę zamiana na 2 x po B5 :rotfl:

Opublikowano

Poziek to teraz rozpeta zamieszanie na forum i kazdy zaczyna zmieniac fele na 15 :rotfl: Nawet Kunio cos pisal ze szuka ladnych stalowek 15 " prawda to Kunio :wink:

Opublikowano

jeszcze na glowe nie upadlem, chyba ze na zime :smile:

Opublikowano

czyli to jednak tylko takie pogloski byly ze red tornado bedzie smigalo na 15 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.