Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak stary to nie znaczy że nie może :gwizdanie:

Nawet przez myśl mi to nie przeszło..

Pamiętaj mężczyźni są jak wino im starsi tym lepsi.. :decayed:

Ale żeś mi teraz zaplusował aż się :embarrassed: dzęki- co do reszty Kolegów to proszę bez podtekstów

Nie zaplusował - tylko taka jest prawda..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tn.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

pany czy 100pln za jarzmo z zaciskiem pod tarcze 312mm to drogo ?

Opublikowano

Witam bywalców warszawskiego spota.

Czy ktoś z Was byłby w stanie podczepić mi VAG'on we wtorek, aby sczytać logi?

Problem z jakim borykam się już prawie 2lata jest wałkowany w tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html

Opublikowano

B7 - to vag_owanie będzie drogie :naughty::polew:

Opublikowano

pany czy 100pln za jarzmo z zaciskiem pod tarcze 312mm to drogo ?

za jedno?

Opublikowano

B7 - to vag_owanie będzie drogie :naughty::polew:

Ale to B7 w obecnej chwili jest niewarte funta kłaków;)

Opublikowano

B7 - to vag_owanie będzie drogie :naughty::polew:

Ale to B7 w obecnej chwili jest niewarte funta kłaków;)

do Twojego B7 potrzebny jest specjalny specjalista. Beż żartów Panowie na pewno ktoś pomoże koledze prawda?

Opublikowano

B7 - to vag_owanie będzie drogie :naughty::polew:

Ale to B7 w obecnej chwili jest niewarte funta kłaków;)

Jeśli ma fotele z alcantary to ja biorę :decayed::naughty:

Opublikowano

pany czy 100pln za jarzmo z zaciskiem pod tarcze 312mm to drogo ?

za jedno?

tak jedno, jarzmo + zacisk :wink4:
Opublikowano

Witam bywalców warszawskiego spota.

Czy ktoś z Was byłby w stanie podczepić mi VAG'on we wtorek, aby sczytać logi?

Problem z jakim borykam się już prawie 2lata jest wałkowany w tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html

Ja pitole. Chyba bym się pochlastał :kox:

Wbijaj we wtorek, znajdzie się jakaś dobra dusza.. W końcu same u nas dobre dusze :tongue4:

Opublikowano

Wbijaj we wtorek, znajdzie się jakaś dobra dusza.. W końcu same u nas dobre dusze :tongue4:

Już jedna dobra się znalazła:)

Ale pojawię się, żeby poznać towarzystwo.

PS zastawiam się tylko, czy Wasze avatary mają coś wspólnego z tymi spotkaniami,

bo o ile krzyniek mnie przekonuje, to do Twojego podszedłbym z rezerwą;)

Opublikowano

PS zastawiam się tylko, czy Wasze avatary mają coś wspólnego z tymi spotkaniami,

bo o ile krzyniek mnie przekonuje, to do Twojego podszedłbym z rezerwą;)

Mają :good:

Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. :embarrassed:

A Ja lubię ostre kobitki :polew: :polew:

Opublikowano

tn.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bajk to juz było.. :naughty:

Opublikowano

PS zastawiam się tylko, czy Wasze avatary mają coś wspólnego z tymi spotkaniami,

bo o ile krzyniek mnie przekonuje, to do Twojego podszedłbym z rezerwą;)

Mają :good:

Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. :embarrassed:

A Ja lubię ostre kobitki :polew: :polew:

krótko i na temat.

jest jeszcze Księgowy ale to można książkę napisać :polew: :polew: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. :embarrassed:

A Ja lubię ostre kobitki :polew: :polew:

nosfer Ty i ostre kobitki buahahahaa :polew:

i czep się :naughty:

Opublikowano

PS zastawiam się tylko, czy Wasze avatary mają coś wspólnego z tymi spotkaniami,

bo o ile krzyniek mnie przekonuje, to do Twojego podszedłbym z rezerwą;)

Mają :good:

Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. :embarrassed:

A Ja lubię ostre kobitki :polew: :polew:

krótko i na temat.

jest jeszcze Księgowy ale to można książkę napisać :polew: :polew: :kox: :gwizdanie:

"Księgowy"? Całe zło w jednym miejscu :evil::naughty:

Opublikowano

PS zastawiam się tylko, czy Wasze avatary mają coś wspólnego z tymi spotkaniami,

bo o ile krzyniek mnie przekonuje, to do Twojego podszedłbym z rezerwą;)

Mają :good:

Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. :embarrassed:

A Ja lubię ostre kobitki :polew: :polew:

krótko i na temat.

jest jeszcze Księgowy ale to można książkę napisać :polew: :polew: :kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przyjdzie i beda kropki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.