Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No juz nie dużo zostało.. W pon powinnismy przeskoczyć 3000 :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może by ktoś jakieś d... przed snem podrzucił ... ? :decayed:

Opublikowano

chyba ktos do mnie pije..[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 00:18_________________________________________________www.ilaski.pl_l114.jpg

www.ilaski.pl_l118.jpg

www.ilaski.pl_l124.jpg

Opublikowano

prosił, prosił i uprosił :>

byla.pl_c80d99682b0ff0e0a310aff9c1b41d9d.jpg

byla.pl_9cc50cb06ce8dd33d08e1ca69a1a1452.jpg

byla.pl_6220a652ee42b3138e0b32773eabda05_b.jpg

chcę być tą po prawo :slina::

byla.pl_88a69c56c53a6612bfe0a6016a0b7d03.jpg

byla.pl_1b4d2c2fc92aceeb4cb0bd7438e32646_b.jpg

byla.pl_eece2053aa038486d86bdc3f628b4205.jpg

Opublikowano
1680_rozkoszniaczek.pl.jpg
Opublikowano

NO. I to mi się podoba :naughty:

Teraz spokojnie można iść spać. Nabrać sił! Jutro ciężki dzień. Trzeba duuużo wypić :decayed:

:hi:

Opublikowano

To i ja swoja cegiełkę dorzucę :decayed:

zaczynamy:

peryskopowa :slina:

5d18ec47029e06d5med.jpg

ba02c84009daea38med.jpg

przerost treści nad formą, ale...

71c2399fe5008023med.jpg

i najs ass :kox:

2ae649df63bef72fmed.jpg

177bb02cf2b0e94cmed.jpg

Opublikowano

bry :hi:

m@riucha widzę że stronka się spodobała :decayed:

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Dupcie calkiem, calkiem :slina:

Opublikowano

Witam bywalców warszawskiego spota.

Czy ktoś z Was byłby w stanie podczepić mi VAG'on we wtorek, aby sczytać logi?

Problem z jakim borykam się już prawie 2lata jest wałkowany w tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html

Wpadaj na luzaku. Na pewno będzie któryś ze specjalistów - oniak albo oskaro. Zawsze mają VAGa ze sobą. Zrobią Ci chiptuning od razu na pińcet kuniów :decayed:

Heja :hi:

Ja - specjalista :polew:

Chetnie bym pomogl ale moj interfejs nie działa z B7 - poza tym od jutra jestem za oceanem :>

Opublikowano

moskala nie ma to można sie wyspać nikt nie spamuje z samego rana :evil:

Bry :hi:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 10:20_________________________________________________

Heja :hi:

Ja - specjalista :polew:

Chetnie bym pomogl ale moj interfejs nie działa z B7 - poza tym od jutra jestem za oceanem :>

Oskar kiedy wracasz? Bierzesz Maguaiersa? Co bedzie dziś na Oragne WMF?

Opublikowano

Wracam w czwartek - i trzeba bedzie w nast. tyg. pomyslec nad rozpracowaniem kilku flaszek :drunk:

Bierem Meguiars :decayed:

Dzis jest WMF - duzo fajniejsze zespoly niz wczoraj ale za to pogoda do d*py :( Start o 17:00 koniec ok 01:00

Jak bedziesz to dzwon to powiem Ci gdzie stoi woz transmisyjny.

Opublikowano

Jestem za :drunk:. Co do maguaiersa pamietaj o mnie (ten do szyb).

Jakie zespoły dziś mają być? [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________Pytam, bo niewiem co dziś robić.. Obok mnie na Ząbkowskiej jest dziś Tattoo Fest, a wieczorkiem poza OWMF jest w LEgionowie koncert SEXBOMBY (zespół z Lwo) i IRY..

Kto chętny? :gwizdanie:

Opublikowano

Moorph gdzie dokladnie ten koncert bo zumi nie pokazuje zabkowskiej w legionowie :)

Opublikowano

Moorph gdzie dokladnie ten koncert bo zumi nie pokazuje zabkowskiej w legionowie :)

Poszukaj tej w W-wie.

To się odbywa na Ząbkowskiej w W-wie :)

Opublikowano

Moorph gdzie dokladnie ten koncert bo zumi nie pokazuje zabkowskiej w legionowie :)

Poszukaj tej w W-wie.

To się odbywa na Ząbkowskiej w W-wie :)

Wróć!! Na Ząbkowskiej w koneserze jest Tattoo Fest. Koncert IRY i Sexbomby jest w LEgionowie pod Wawą.. [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 14:53_________________________________________________Konkrety: http://www.legionowo.pl/index.php?cmd=wydarzenia&opt=pokaz&id=1235[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 14:55_________________________________________________Bang Bang to taki punc rock. Goście w obicłych czerwonych spodniach ;p

plakat_5_9.jpg

Opublikowano

heh to nie dla mnie, nie lubie takiej muzy a sex bomba to chyba do nich nie pasuje :D pozdrawiam

btw. postaram sie byc na zlocie we wtorek o 19 w garazu promenady

Opublikowano

Dajemy, dajemy! Jeszcze 2 stronki zapełniamy i mamy 3 tysiące! :good:

Opublikowano

Dajemy, dajemy! Jeszcze 2 stronki zapełniamy i mamy 3 tysiące! :good:

Dziś juz strzeli 3 tysie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.