Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to możę JA ! :evil2:

Pamiętajcie, żę ten wątek należy do Króla Warszawskiego Spamu !! :evil:

Spamer Wszech Czasów stawia we Wtorek !! :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bravo Nosfer :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tradycyjny wpis na 3 tys stronie

Maliku- plan wykonany

:kox: :kox:

No to możę JA ! :evil2:

Pamiętajcie, żę ten wątek należy do Króla Warszawskiego Spamu !! :evil:

Spamer Wszech Czasów stawia we Wtorek !! :)

Spoko, ale Ja będę pod "cieknącymi lipami" :decayed:

Opublikowano

Bravo Nosfer :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tradycyjny wpis na 3 tys stronie

Widać, że chłopak jest z Pruszkowa :cool1:

Nosfer- mój chrzestny ma jakąś ciężarówkę. Może być Ci potrzebna, bo teraz stawiasz każdemu po litrze porządnej gorzały :kox::naughty::kox:

Opublikowano

Nosfer- mój chrzestny ma jakąś ciężarówkę. Może być Ci potrzebna, bo teraz stawiasz każdemu po litrze porządnej gorzały :kox::naughty::kox:

Uważaj bo przywiozę Ci litra.. Ale nie odjedziesz z Promenady póki tego sam nie wypijesz :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nosfer trafiony zatopiony :good:

Opublikowano

o jest trzy kafle :wink4:

Opublikowano

Nosfer- mój chrzestny ma jakąś ciężarówkę. Może być Ci potrzebna, bo teraz stawiasz każdemu po litrze porządnej gorzały :kox::naughty::kox:

Uważaj bo przywiozę Ci litra.. Ale nie odjedziesz z Promenady póki tego sam nie wypijesz :naughty: :naughty:

Czemu nie...? :mysli:

Tylko, że ja nie wsiadam za kierownicę po alkoholu.

foto5.jpg

Jeśli faktycznie przywieziesz wódę, to coś czuję, że paru klubowiczów będzie spało w Promce na parkingu... :naughty:

Opublikowano

Non stop siedze na forum Tico, bo to zacne i szybkie auto, na chwile wlazłem tu i :shocked:

Opublikowano

No to może JA ! :evil2:

Pamiętajcie, żę ten wątek należy do Króla Warszawskiego Spamu !! :evil:

gest_kozakiewicza.jpg

Tylko pamietaj że byle czego nie pijemy..

Opublikowano

Maliku- plan wykonany

Bryniu, plan był 4k do końca roku. Ale przy takim tempie to kiepsko to widzę :confused4:

Opublikowano

Siemka ...

Potrzebna pomoc ..... czy ktoś mógłby mi pożyczyć klucz do odkręcenia sprzęgiełka alternatora ... padło i paskiem szarpie że strach jechać ;( mam drugi alternator i mogę na szybkości przełożyć.

Ew. może ktoś mógłby do mnie podjechać na tygodniu z takim kluczem to bym sobie szybko przełożył :smutas:

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/all_b5_wymiana_alternatora_czy_bedzie_pasowal-t94161.0.html;new#new

Opublikowano

siema ogry :hi:

Opublikowano

qwa nie trafiłem ale może 4000 stronę trafię.

Opublikowano
:siema: czopki!
Opublikowano

Kolkov zapomniałem dać Nosferowi radia :decayed:

Opublikowano

:bry:

Kolkov zapomniałem dać Nosferowi radia :decayed:

jakiego radia :blink:

Opublikowano

:bry:

Kolkov zapomniałem dać Nosferowi radia :decayed:

jakiego radia :blink:

tego trupa "Chorus" z parówy , Kolkov chce montować bo ma wyjscie na zmieniarke :decayed:

Opublikowano

:bry:

Kolkov zapomniałem dać Nosferowi radia :decayed:

jakiego radia :blink:

tego rąbanego na różyckiego... :cool1:

:bry:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.