Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda że tylko blunty :>

:bicz:

Ja tylko :kox:

Co do "chłopak czy dziewczynka" ja znam inną teorię :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wygląda że tylko blunty :>

:bicz:

Ja tylko :kox:

Co do "chłopak czy dziewczynka" ja znam inną teorię :naughty:

dawaj :decayed:

Opublikowano

panowie

czy byłby jakiś chętny na jutrzejszym spocie zrobić logi mojej :audi:bo coś choruje?

oczywiście nie za free

Opublikowano

panowie

czy byłby jakiś chętny na jutrzejszym spocie zrobić logi mojej :audi:bo coś choruje?

oczywiście nie za free

Ostatnio rozmwialiśmy o nagłośnieniu i radiach w Audi i przy okazji tej rozmowy obiecałem, żę pierwszy "nowy" który zapyta o zwagowanie samochodu na pierwszym spocie ma to u mnie jak w banku :naughty: :naughty:

Więc zapraszam :evil:

Opublikowano

wygląda że tylko blunty :>

:bicz:

Ja tylko :kox:

Co do "chłopak czy dziewczynka" ja znam inną teorię :naughty:

dawaj :decayed:

Jak chcesz chłopca to musisz dobrze strzelać.

Opublikowano

:bry: wieczór ...

Temat normalnie powala na kolana :polew: ale to nic przynajmniej 3064 stron , a tak na poważnie co Wy wiecie o życiu :polew::tongue4::polew: :gwizdanie: :polew::kox:

Mam syna 18 lat i córkę 11 i nie ma reguły moim zdaniem na jakich ludzi wyrosną ...ale w miarę możliwości postaram się im pomóc

Po części macie rację XXI wiek ( internet , media ... itp. ) mają ogromny wpływ na nasze dzieci .

Opublikowano

1. O płci człowieka decyduje para chromosomów płci X i Y.

2. Para XX warunkuje płeć żeńską, a para XY warunkuje płeć męską.

3. Ponieważ mężczyzna produkuje 50% plemników wyposażonych w chromosom X i 50% plemników wyposażonych w chromosom Y, prawdopodobieństwo urodzenia chłopca lub dziewczynki wynosi również 50% .

Ogólnie rzecz biorąc zależy które plemniki są mocniejsze u mężczyzny, bo to one warunkują płeć dziecka.

Nuudaaa.... :kox:

Każdy to miał w ......... w Wikipedii :wink4::decayed:

Opublikowano

na spotach byłem już kilka ładnych razy. :naughty:

nosfer czy mógłbyś zwagować tą moją ?

będę wdzięczny.

Opublikowano

Powiem tak:

Jak chcecie chłopca to musicie walić w pierwsze 2 dni płodności, a jak dziewczynkę to przed lub po tych 2 dniach płodności. Udowodnione jest, chociaż nie u wszystkich się to sprawdza, że plemnik męski jest szybszy lecz żyję krócej. A damski wolniejszy lecz żyję dłużej. Więc wybór zostawiam wam.

Opublikowano

Powiem tak:

Jak chcecie chłopca to musicie walić w pierwsze 2 dni płodności, a jak dziewczynkę to przed lub po tych 2 dniach płodności. Udowodnione jest, chociaż nie u wszystkich się to sprawdza, że plemnik męski jest szybszy lecz żyję krócej. A damski wolniejszy lecz żyję dłużej. Więc wybór zostawiam wam.

To kobiety też mają plemniki?! :shocked: :shocked: :shocked:

W końcu człowiek uczy się przez całe życie... :polew:

raggaman davaj repleya!!! :kox:

GRATULACJE!!!

Opublikowano

jakbyś zobaczył moją córke, 16-miesięczną cwaniare , po jej oczach widać że księzniczką nie bedzie , bede z nią na bank miał urwanie ch..a :thumbdown

Chociaż nie będziesz się nudził siedząc w domu przed TV z piwskiem obok :naughty: ale wiesz stuknij syna będzie parka :evil:

RAGGA GRATKI

Opublikowano

a jak tatuś nie patrzy...

sexy%20emo%20dziewczyny%2013

Opublikowano

Gratuluję! Córeczki są wporzo! Szczególnie jak zaczną przyprowadzać do domu swoje 16letnie koleżanki :decayed:

Koleżanki ze studiów :drool: :thumbup::dance:

A dla zagorzałych amantów protekcjonalny wpierdoool na wjazd :kox: :kox:

Thx :hi:

Ragga jeszcze raz gratulejszynzzzz :kox:

:good:

teraz pomysl sobie , za 17 lat ktoś ja bedzie pukał (może w kakao) a ty nic nie bedziesz mógł z tym zrobić ;(

mnie to juz prześladuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rega gratulacja ale współczuję przyszłym zięciom.

Ze mną łatwego chleba nie ma :decayed:

Pierwszy który powie do mnie na " PAN" zostanie zrzucony ze schodów i pogryziony przez wściekłych sąsiadów :kox: :kox:

Będzie miał co wujek Michał posadzić na kolanko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:D :D :D

Miałem jej dac na imię Michalina..ale musiałbyś zostac ojem chrzęstnym :mysli:..a jakby się wdała do Ciebie to ciężko widzę swoją rolę w jej etapie dorastania :decayed::tongue4::naughty:

Gratki Raga. Widzę że wstąpiłeś do klubu ukochanych córeczek Tatusiów :good:

:good:

Kurde..z tego co wiem to prawie wszyscy mają córki :decayed:

Ragga, Ty mi na ojca nie pasujesz. No ale gratuluję! :th:

Będę anderkawer... Panny lecą na młodych tatusiów :polew: :polew:

Jeszcze Ragga, Adrian a Aydahohohohoł to w ogóle

Ja nie noszę gaci.. :decayed:

raggaman davaj repleya!!! :kox:

GRATULACJE!!!

Może za jakieś 5 lat :decayed:

Opublikowano

Hej!!! :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ale tutaj spamują :confused4:

Może jak chcecie pogadać to zapraszam na spota, można pogadać i nawet sobie buzi dać :),

a jak ktoś będzie chciał dziewczynkę, czy chłopaka to zapraszam do mnie (ja to załatwię :wink4:).

Drogo nie biorę :polew: :polew: :polew: i nie potrzebuję VAG-a :laghing2: :laghing2: :laghing2:.

A tak szczerze to jak patrzę co się dzieje w na tym temacie to chce mi się :strzal: :strzal: w głowę.

Pozdrawiam wszystkich spamerów.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 00:10:56_________________________________________________Ragu!!!

Czy zapisałeś się do klubu 69?

Opublikowano

wygląda że tylko blunty :>

:bicz:

Ja tylko :kox:

Co do "chłopak czy dziewczynka" ja znam inną teorię :naughty:

Eeee, tam

Głupoty gadacie.

Nogami do okna trza robić - wtedy chłopak murowany

Opublikowano

siema chłopcy :hi:

Opublikowano

:hi:

na spotach byłem już kilka ładnych razy. :naughty:

A nie poznałem :decayed:

Tak to teraz jest. Nikt żaden księciunio się nie przedstawia jak przyjeżdża, a potem fopa.. :tongue4:

nosfer czy mógłbyś zwagować tą moją ?

będę wdzięczny

Jeśli tylko przyjadę dzisiaj, bo moja królewna chyba bedzie potrzebować auta :disgust:

Opublikowano
:bry: narodzie pracujący!
Opublikowano

łojezusicku, jak mi się nie chce ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.