Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łojezusicku, jak mi się nie chce ....

Jak tam wiciu? Cieplutko w Sharmie co? Zjarałeś się na skwarek? :decayed:

Stary. Siedziałem w cieniu cały czas.

Jak raz wystawiłem palec (od nogi) to od razu skóra zlazła.

Na szczęście nie mieszkaliśmy w tym krzykliwym cenrum Szarmy, gdzie zwariowałbym w ciągu 6,45 minut.

Ale raczej nigdy więcej krajów arabskich :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale raczej nigdy więcej krajów arabskich

Hehe.. bo Wy jeszcze w Ramadan wycyrklowaliście co? :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema: pindolki :tongue4:

Jakie obrączki najbardziej lubią ptaszki?

- Ze szminki!!! :polew:

Opublikowano

Siema :hi:

Początkujący dziennikarz wyjeżdża w Tatry napisać artykuł o życiu górali. Spacerując spotyka bacę.

-Baco opowiedźcie mi najlepszy dzień waszego życia- prosi dziennikarz.

-A uuooopowiem uoopowiem, a było to ze 3 roki nazat jak to się łowiecka w Tatrach zgubiła,

cośmy ją tydzień sukali a z tej złości jak ją ino znaleźli to ją żeśmy wydupcyli, HEJ!

Dziennikarz jako że nie nadaje się to do druku, zapytuję bacę: - a jakiś inny najpiękniejszy dzień waszego życia?

-A uooopowiem uoopowiem a było to ze 5 roków nazat jak to się baran w Tatrach zgubił, tośmy go tydzień sukali

a z tej złości jak go ino znaleźli to żeśmy go wydupcyli, HEJ!

Zrerygnowany dziennikarz: - Baco to może opowiecie mi najgorszy dzień swojego życia?

Baca, posmutniał: -A uoopowiem, to było rok nazat jak ja się w Tatrach zgubił...

Opublikowano

za***isty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Czym się różni "ogródek" chłopca od "ogródka" dziewczyny?

"Ogródek" chłopca ma dwa dorodne pomidorki i dużego ogórka, a w "ogródku" dziewczyny jest tylko wydeptany trawnik i dziura po krecie.

Opublikowano

nosfer

będziesz na spocie?

Wychodzi na to, że będę ale dosłownie na 10-15 minut. :wink4:

Póki nie przyjedzie solarek, bo mam dla nie poczkę.

Powinienem się pojawić ok 19:30 coś +/-

Opublikowano

więc chyba nie da rady , bo za mało czasu ;(

Opublikowano

więc chyba nie da rady , bo za mało czasu ;(

jak chcesz rozręcać silnik to poproś Tosika :good:

Opublikowano

:bry:

z7061966X.jpg

Opublikowano

Po czym poznać aktora filmów porno na stacji benzynowej?

Bo jak kończy tankować wyjmuje końcówkę z baku i spryskuje z niej reflektory. :kox:

Opublikowano

Hej!!! :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ale tutaj spamują :confused4:

Może jak chcecie pogadać to zapraszam na spota, można pogadać i nawet sobie buzi dać :),

a jak ktoś będzie chciał dziewczynkę, czy chłopaka to zapraszam do mnie (ja to załatwię :wink4:).

Drogo nie biorę :polew: :polew: :polew: i nie potrzebuję VAG-a :laghing2: :laghing2: :laghing2:.

A tak szczerze to jak patrzę co się dzieje w na tym temacie to chce mi się :strzal: :strzal: w głowę.

Pozdrawiam wszystkich spamerów.

Widzicie Bracia Spamerzy :?: :!:

Lexpar docenił nasz wysiłek i zagrzewa do kontynuowania wysiłków :naughty:

Tak więc: trzeba wciąż i niesustająco napierdalać te posty :decayed:

Opublikowano

Na Torwarze dzisiaj impreza opór fffc**j :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na Torwarze dzisiaj impreza opór fffc**j :kox: :kox: :kox:

No jest zayebiście, pełna pipka :decayed::naughty::przebiegly:

======

Makabra jakaś: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7068033,Dzien_bez_Samochodu___spektakularna_klapa__.html?as=1&ias=4&startsz=x

Opublikowano

pilnie potrzebuje info

czy fela 8,5J X 18 H2 ET 30 i na to naciagnieta opona 225/40 ZR 18 bedzie dobra do avanta z 1BE? otwór centrujący 72,5mm z redukcją na 66,6mm

Opublikowano

bedzie obcieralo.

witam panow :hi: ja tu pierwszy raz :rolleyes:

Opublikowano
Opublikowano

Ragga wracasz do :audi: ?? civic sie juz znudzil??

:przebiegly:

z7061966X.jpg

Pyszne cycuszki :decayed::naughty::kox::tongue4:

Opublikowano

:bry:

z7061966X.jpg

az sie ma ochote piwka napic :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.