Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja babiczka pochazi z Chrzanowa...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja do czech to mam za darmo :decayed:

Opublikowano

:bry:

Dzisiaj pierwszy!!!

Nawet moskal nie zdążył... :naughty:

:buhaha:

Opublikowano

czy fela 8,5J X 18 H2 ET 30 i na to naciagnieta opona 225/40 ZR 18 bedzie dobra do avanta z 1BE? otwór centrujący 72,5mm z redukcją na 66,6mm

ja miałem 8,5J ET24 i tarło o nadkola , przy ET30 jest troszke bardziej schowana. bedzie albo tarło albo na styk

:hi:

Panowie Warszawiaki mam wam przyjemność zakomunikować iż na dniach rusza budowa Południowej obwodnicy Warszawy na którą dzisiaj około południa się przenosze

W związku z tym nie bedzie mnie juz mozna zastac w biurowcu przy Rondzie ONZ , na razie nie wiem gdzie bede stacjonował

Opublikowano
  • Autor

:siema: kuciapki

Opublikowano

Panowie Warszawiaki mam wam przyjemność zakomunikować iż na dniach rusza budowa Południowej obwodnicy Warszawy na którą dzisiaj około południa się przenosze

W związku z tym nie bedzie mnie juz mozna zastac w biurowcu przy Rondzie ONZ , na razie nie wiem gdzie bede stacjonował

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

Opublikowano

Panowie Warszawiaki mam wam przyjemność zakomunikować iż na dniach rusza budowa Południowej obwodnicy Warszawy na którą dzisiaj około południa się przenosze

W związku z tym nie bedzie mnie juz mozna zastac w biurowcu przy Rondzie ONZ , na razie nie wiem gdzie bede stacjonował

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

moskal, oby nie w Iraku :gwizdanie:..

A tak na marginesie.. :bry:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

płaczesz ??? czemu ??? :kox:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

płaczesz ??? czemu ??? :kox:

Ja nie wiem... :decayed::naughty: :naughty:

PARAF dlaczego płaczesz, że moskal się przenosi ?

Co? ... PARAF... będziesz tęsknił za mężnym moskalem ? :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

płaczesz ??? czemu ??? :kox:

może ta południowa obwodnica będzie przechodziła mu pod oknem :rolleyes:

Opublikowano

może ta południowa obwodnica będzie przechodziła mu pod oknem :rolleyes:

to zależy gdzie mieszka ???

Opublikowano

BRY :hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:46_________________________________________________tianna-ta.jpg

jessica_simpson_pic.jpg

1260034773_d8d9e26af6.jpg

48a41k12f1fmf11.jpg

newsensations__audrey_bitoni_2008.jpg

Press+Conference+Announce+America+Next+Hot+-iA7b89nwxLl.jpg

heaven_hell_04_wenn1637827.jpg

HF_L_2_1078565_29497.gif

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item747575082_felgi_tomason_17_opony_eaglef1.html

dzwonilem do kolesia ale i powiedzial ze podobno jedna felga bije ale ze to wina opony... k**wa nie wiem, ma mi wieczorem zdjecia wyslac

Opublikowano

Wpierdolił się w dziurę to mu bije :decayed:

:bry::afro: Leszcze.

Opublikowano

Yoł :hi::kox:

Opublikowano

Wpierdolił się w dziurę to mu bije :decayed:

no tak tylko jest kwestia czy to napewno opona a nie felga... Gdzie pojechac zeby sprawdzic czy nie sa pogiete? Jakis dobry zaklad gdzie nie wezma polowy wartosci felg za sprawdzenie. Koles jest z otwocka wiec jakos moze wezme od niego i sprawdze...

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: ;(

płaczesz ??? czemu ??? :kox:

Ja nie wiem... :decayed::naughty: :naughty:

PARAF dlaczego płaczesz, że moskal się przenosi ?

Co? ... PARAF... będziesz tęsknił za mężnym moskalem ? :kox::naughty:

:takiego:

Będzie mi brakowało, ale tego jak moskal jeździł po Nosferze... :naughty:

A pod moimi oknami nawet nie ma jak zaparkować a wy mówicie o obwodnicy... :fool:

Opublikowano

Będzie mi brakowało, ale tego jak moskal jeździł po Nosferze... :naughty:

Teraz to już w ogóle nic nie rozumiem :blink:

Paraf... Paraf.... Paraf.... Kiedy Ty się chłopino ogarniesz... :dontknow: :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Będzie mi brakowało, ale tego jak moskal jeździł po Nosferze... :naughty:

Teraz to już w ogóle nic nie rozumiem :blink:

Paraf... Paraf.... Paraf.... Kiedy Ty się chłopino ogarniesz... :dontknow: :gwizdanie: :polew: :polew:

:baseball:

Opublikowano

:nose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.