Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zszedł...tylko go nie dopuścili do tego pedała

A czy pedała to nie wiemy... :gwizdanie: Chyba, że znasz :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zszedł...tylko go nie dopuścili do tego pedała

A czy pedała to nie wiemy... :gwizdanie: Chyba, że znasz :naughty:

pytam się ciebie chłopcze jakie masz teraz opony i co chcesz z nimi zrobić bo ja zbieram oponki na treningi wiec określ się :tongue4:

Opublikowano

Madonnie to faktycznie się nie da...ale Polscy Raperzy raczej nie otaczają się zgrają ochroniarzy i nie jadą w kolumnie 5 Audi Q7 jak Madonna.

Polskiego Rapera można łatwo spotkać na ulicy podejść po koncercie itp, słucham tej muzyki tyle lat byłem na tylu koncertach i nie miałem nigdy problemów z dostępem do między innymi Peji, członków Molesty Ewenement, Donia, Pezet i wielu innych z którymi rozmawiałem.

Ten człowiek poprostu chciał zaistnieć i zaprezentować że umie pokazać środkowe palce Peji... Polscy Raperzy są najłatwiej dostępnymi medialnymi ludźmi w całym ogólno światowym show biznesie

Opublikowano

zszedł...tylko go nie dopuścili do tego pedała

A czy pedała to nie wiemy... :gwizdanie: Chyba, że znasz :naughty:

pytam się ciebie chłopcze jakie masz teraz opony i co chcesz z nimi zrobić bo ja zbieram oponki na treningi wiec określ się :tongue4:

no przecie napisal ze ma 17stki[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:56_________________________________________________

A niech se koles pokazuje co chce. Peja zachował się jak palant skazując go na lincz. "wiecie co z nim zrobić"

Jak taki twardy mógł sam do niego zejść :)

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:47_________________________________________________

a co robisz z tymi co masz teraz ? :gwizdanie: :decayed

Mam P Zero Rosso 235/40R17. Wulkanizator twierdzi, że "mają już dość" mimo, że kawałek bieżnika mają. Generalnie mówisz-masz tylko nie wiem czy wymienie 4 czy 2. $problem

tutaj[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:56_________________________________________________Widzisz, załatwiłem Ci oponki. Ujeżdżamy Evę togeder :naughty:

Opublikowano

Zmieniając temat:

Co to jest "kolaborat"? :naughty::cool1:

Opublikowano

Zmieniając temat:

Co to jest "kolaborat"? :naughty::cool1:

dwuklik, prawy przycisk myszy, szukaj w google ;d

Opublikowano

Widzisz, załatwiłem Ci oponki.

Not so fast. Opona za profesjonalną poradę :D

Opublikowano

Zmieniając temat:

Co to jest "kolaborat"? :naughty::cool1:

dwuklik, prawy przycisk myszy, szukaj w google ;d

Kaman, nie psuj nadziei na drobną szyderę :decayed::przebiegly:

Opublikowano

Not so fast. Opona za profesjonalną poradę :D

Tak, należy uzywać durex play przy prezerwatywie. Partnerka będzie czuła się bardziej komfortowo.

Czy teraz oddasz te 17? :decayed:

Opublikowano

Opona za profesjonalną poradę :D

..odpowiedz brzmi....wazelina techniczna :D

Opublikowano

Idzie pogrzeb. Tragarze niosą trumnę przekręconą na bok.

- Kogo chowają? - pyta przechodzień.

- Teściową - odpowiada jeden z żałobników.

- A czemu trumnę niesiecie bokiem?

- Bo jak ją przekręcić na plecy, to zaczyna chrapać.

Opublikowano

Zmieniając temat:

Co to jest "kolaborat"? :naughty::cool1:

Rosyjski Sacha Baron Cohen :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu. Kobieta krzyczy przerażona:

- Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boję!

Na to morderca:

- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam...

Opublikowano
1246541319_by_edoc__500.jpg
Opublikowano

:hi:

Trasa Garwolin - Warszawa dzisiaj w godz. 18:30 - 19:30 :doh1: :takiego:

Co trzeci cymbał założył HID'y do lamp bez soczewek i napierdalał w nibo (a przy okazji jadącym z naprzeciwka po oczach)

Opublikowano

ktos chce avatar?

92f0lbu998m.gif[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 23:09_________________________________________________

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

siema dziewuchy [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 06:38_________________________________________________

zajebioza :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.