Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pytanko. Jade na wycieczke objazdowa moim starym stryclem m.in. do GB. Z tego co słyszłałem trzeba dostosować reflektory do jazdy tam. Wie ktos gdzie można kupić takie naklejeczki?

myślę że dostaniesz coś takiego na promie, kiedyś znajomi przyjechali do mojej rodzinki i im nakleili

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślę że dostaniesz coś takiego na promie, kiedyś znajomi przyjechali do mojej rodzinki i im nakleili

:cool1: na wszelki wypadek przygotuje folie i noz do tapet. W ksiazeczce obslugi jest instrukcja jak wyciac i nakleic.

jedno co mnie zastanawia, ze nie widzialem jeszce angielskiej fury co by jezdzila z naklejkami. Gdzie rownouprawnienei w UE!!??!!??! :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

a tak bylo w tym roku na Summer Cars Party :naughty:

failoz.jpg

Opublikowano

a tak bylo w tym roku na Summer Cars Party :naughty:

failoz.jpg

No co złapała okres :polew:

Jak wygram w totka to kupie Moskalowi porządne felgi :evil:

Opublikowano

Jak wygram 40 000 zł to przemaluje Moskalowi parówę na jakiś normalny kolor :decayed:

myślisz, że 1000 osób trafi szóstkę?

Opublikowano

Dobra chwalić się wygrał ktoś coś w totka bo ja mam szóstkę :kox:

Opublikowano

a podaj ktos numerki :)

Opublikowano

44,14,45,6,48,28

Opublikowano

Pierwszy milion to trzeba ukraść... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:34_________________________________________________a pozostałe 39 baniek to odsetki od kapitału... :naughty:

Opublikowano

Kurna..nie trafiłem nic .. :wallbash:

Redżiemu to wiatr w oczy wieje :polew:

Opublikowano

A ja mam tróje :naughty: przynajmniej jest jakaś satysfakcja :good:

Przez totka to dzisiejszy spot nie cieszył się frekfencją aby więcej nie było kumulacji :wallbash: ale za to jaka śmietanka ho ho :gwizdanie:

Carlos mówiłeś że Ci traktor kopci - jadąc za Tobą przez chwilę nic niepokojącego nie zauważyłem ...na moje oko jest wszycho O'k :good:

Opublikowano

A u mnie czwóreczka :banan2:

Opublikowano

A u mnie czwóreczka :banan2:

Niestety tylko trójka, ale przynajmniej zwrot wydanej kasy :)

Opublikowano

a coś słyszałem że dziś marny spot pewnie wszyscy pojechali na torwar

trzeba iść spać bo też tylko 3 trafiłem, lipa trzeba pracować :wallbash:

Opublikowano

czesc bydlaki :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:45_________________________________________________

Jak wygram w totka to kupie Moskalowi porządne felgi :evil:

ty , jak wygrasz to kup sobie lepiej Audi z normalnym silnikiem :wink4::polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Jak wygram 40 000 zł to przemaluje Moskalowi parówę na jakiś normalny kolor :decayed:

a ty nie fikaj :kox:

Opublikowano

:bry:

:kawa:

:palacz:

No to przyznawać sie bez bicia, kto w końcu trafił te sześć cyfr...

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:53_________________________________________________

czesc bydlaki :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:45_________________________________________________

Jak wygram w totka to kupie Moskalowi porządne felgi :evil:

ty , jak wygrasz to kup sobie lepiej Audi z normalnym silnikiem :wink4::polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Jak wygram 40 000 zł to przemaluje Moskalowi parówę na jakiś normalny kolor :decayed:

a ty nie fikaj :kox:

...i od rana cięte riposty - to lubię :naughty:

Opublikowano

:hi:

mamy ośmiu nowych milionerów :wink4:

Opublikowano

:hi:

mamy ośmiu nowych milionerów :wink4:

a mi to lotto :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.