Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeszcze nie bylo banana na twarzy u Adasia ? jedynie baki czuje ze ja musze sie zaczac rozgladac za kompresorem :evil: tylko po co :wink:

d8b77349b28b86a7.jpg

320 HP & 267 TQ

G3 Supercharger System (2002-2005)

Using the latest CAD technology, PES has created the G3 supercharger system for the Audi 3.0L 30V V6 (2002-2005). At the heart of the system is the PES cast aluminum intake manifold and an Eaton M62 supercharger. This roots-type positive displacement supercharger delivers instant boost. The Eaton supercharger is used as OEM equipment on Mercedes Benz, Aston Martin, and Jaguar automobiles.

All brackets in the system are CNC machined from billet aluminum for strength and a perfect fit, then hard coat anodized for durability and beauty. The system is supplied complete with all parts necessary for installation, as well as a detailed installation manual and installation CD. The engines computer (ECU) controls all engine functions. The addition of forced induction necessitates enhanced fuel delivery to ensure the correct air/fuel ratio for performance and safety.

PES has accomplished this through a combination of larger fuel injectors and ECU tuning. The system offers ultra smooth drivability, and near silent operation. The G3 system is the result of over 1000 hours of "real-time" road testing using data logging software. Our vehicles are tested under a wide variety of driving conditions ranging from "easy" daily commutes to severe track conditions. We also test our systems in a broad range of temperatures, from bitter winter cold to blazing summer heat. Testing is also conducted using both Dynojet and Mustang dynamometers. We are so confident in the reliability of the system that we offer a one year, unlimited mileage warranty.

$5295

w skrocie 5295$ :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ale to chyba juz bym musial gazik wywalic :grin: kurna 15 klockow i tylko 100 kucy ale w Polsce to ktos to zrobi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hameryce to fajnie maja tam to duzo tych silnikow jezdzi a u nas :rolleyes:

po takim czyms toz to bylaby S4 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : dołdowanie obecnie max 1.4 bara (docelowo 1.8), dawki paliwa zminiejszone w większosci zakresu, moment stępiony do 440Nm :afro: Jest rezerwa :cool:

zapowiada sie ciekawie .... beda baty od TDI'ka .... :bicz: .... :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamowski musisz mnie przewieźć koniecznie.Obok nie staje, bo baciory dostane :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : dołdowanie obecnie max 1.4 bara (docelowo 1.8), dawki paliwa zminiejszone w większosci zakresu, moment stępiony do 440Nm :afro: Jest rezerwa :cool:

zapowiada sie ciekawie .... beda baty od TDI'ka .... :bicz: .... :afro:

oby, oby.chlopaki wczoraj (z wrazenia po xenonach) zapomnialem sie wogole spytac czy macie jakies wykresiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę w Wawie :grin:

pogodazc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3 Supercharger System

jak nie to to zawsze mozna uturbic http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm :shocked:

w związku z tym, że nie masz mocnych korb i tłoków - odradzam turbo

kompresor jest o wiele bardziej przyjazny dla twojego silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę w Wawie :grin:

A ja mam takie źródło:

pogodayy9.th.jpg

Przeważnie się sprawdza :cool:

Pozdrowionka

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, no ja prognozę pogody pokazałem, a Ty wykresy z obecnych osiągów turbiny poźka :wink::evil::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, no ja prognozę pogody pokazałem, a Ty wykresy z obecnych osiągów turbiny poźka :wink::evil::grin:

To tak dla zmylenia przeciwnika. Teraz wszystko jest na podsłuchu w tym kraju to trzeba jakoś przekazywać sobie informacje :shocked:

Wiedziałem do czego zrobić nawiązanie z tą prognozą pogody, nieprawdaż :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza ? a wiem Adas kotlety tak jak zawsze, Poz rozpala grilla lub ewentualnie glaska Q, oniak byl ze mna u MT gdzie odbywal sie spot Aut "pedofili" a ile ich tam bylo ze 30 sztuk, Zólw to tak jak zawsze tnie komara a Wit ? pewnie prasuje koszulke na imprezke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas, a czy Ty dzisiaj nie śmignąłeś mi przed nosem na Wolskiej w stronę Prymasa Tysiąclecia ????

Jezeli to Ty to pasów nie zmienia się na przejściu dla pieszych :grin: :grin:, bo inaczej panowie niebiescy :bicz::cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jak tam się udała impreza u Pozia ?? Lukas jak zwulke nie piłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak tam się udała impreza u Pozia ?? Lukas jak zwulke nie piłeś ??

Myślisz, ze już po imprezie ??? Przecież dopiero 22 :cool: :cool:

Pewnie "czytają instrukcje obsługi" - 40 %...tzn...stron jest do przeczytania :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...