Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrzu mój!!! chętnie z Tobą wypije :quattro:

A ja chętnie to zobaczę :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mad Max szkoda takiego ladnego miasta zebysmy go rozniesli

za***iste miacho mister Lukas , pińć razy fajniejsze niż nasza smrodownia :tongue:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:09 _________________________________________________

Cio to ?? :evil:

9bae821aca168aa0.jpg[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 20:47 _________________________________________________

No Poziowy wykręcie pucuj się!!! :bicz:
Opublikowano

daltego tak napisalem Norbi ze szkoda Krakowa na nas :evil:

Oj Wiciu nie jeden chcialby to zobaczyc ale kiedy indziej :wink:

Opublikowano

daltego tak napisalem Norbi ze szkoda Krakowa na nas :evil:

Oj Wiciu nie jeden chcialby to zobaczyc ale kiedy indziej :wink:

Diesle w ekipie i gazy macie , załatwiać wolne :wink:

Opublikowano

Norbi to przecie tak jakbyś samemu wszystko wypił :tongue:

Zawołałbym Ciebie i dalibyśmy rade za te horsiki co ich wiecznie mało :grin::quattro:
Opublikowano

Ja już nic nie powiem ... jest picie wtedy kiedy ja jak zwykle nie mogę .........chyba będzie pierwszy forumowy protest :afro:

Opublikowano

chyba będzie pierwszy forumowy protest

za tydzien w weekend impreza u horneta :grin:

Opublikowano

za tydzien w weekend impreza u horneta :grin:

hmmm może tak zamiast protestu będzie foch :bicz:

Opublikowano

Bryniu ciężko powiedzieć nie wiadomo jak będzie droga. Standardowo to jakieś 15 do 20 min na spokojnie

Opublikowano

20-30 min

zaloz ze 30 i bedzie git

warszawiak zrobi to w 12-15 min

buzka

Opublikowano

Żuczki.

Czas zacząć się umawiać na szkolenie :a4fan::grin:

To co?

- termin - sobota

- miejsce - rancho wujka trixenona dvd

- finansowanie - po holendersku (czyli każdy min to co sam ten teges skonsumuje)

- amciu: chlebek, nieśmiertelna kiełba, karczek, czipsy

- pićko: białe płyny energetyczne (zastawa rodem z powstania styczniowego nie może sie doczekać), przepojki różniste

- polarki i różne takie - hornetowi ostatnio było zimno :grin:

- nocleg - mozliwy, ja się ma śpiworki

- towarzystwo - my :smile: + wszelakie możliwe bejbe (ciekawe jak je namówimy żeby weszły do bagażników :cheesy:)

jak coś pominąłem, albo trza poprawić - nie wachajcie się

Opublikowano

warszawiak zrobi to w 12-15 min

chyba nie znasz mozliwosci szalonej nieogarnietej Bryni onato zrobi w 10 :grin:

Opublikowano

Żuczki.

Czas zacząć się umawiać na szkolenie :a4fan::grin:

To co?

- termin - sobota

- miejsce - rancho wujka trixenona dvd

- finansowanie - po holendersku (czyli każdy min to co sam ten teges skonsumuje)

- amciu: chlebek, nieśmiertelna kiełba, karczek, czipsy

- pićko: białe płyny energetyczne (zastawa rodem z powstania styczniowego nie może sie doczekać), przepojki różniste

- polarki i różne takie - hornetowi ostatnio było zimno :grin:

- nocleg - mozliwy, ja się ma śpiworki

- towarzystwo - my :smile: + wszelakie możliwe bejbe (ciekawe jak je namówimy żeby weszły do bagażników :cheesy:)

jak coś pominąłem, albo trza poprawić - nie wachajcie się

wiciu

o czym Ty mowisz?

jakis sabat mamy miec????!

gdzie?!

coi?!?

jak?!?!?[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:35 _________________________________________________

warszawiak zrobi to w 12-15 min

chyba nie znasz mozliwosci szalonej nieogarnietej Bryni onato zrobi w 10 :grin:

o we morde

no nie znam bryni '-)

Opublikowano

Żuczki.

Czas zacząć się umawiać na szkolenie :a4fan::grin:

To co?

- termin - sobota

- miejsce - rancho wujka trixenona dvd

- finansowanie - po holendersku (czyli każdy min to co sam ten teges skonsumuje)

- amciu: chlebek, nieśmiertelna kiełba, karczek, czipsy

- pićko: białe płyny energetyczne (zastawa rodem z powstania styczniowego nie może sie doczekać), przepojki różniste

- polarki i różne takie - hornetowi ostatnio było zimno :grin:

- nocleg - mozliwy, ja się ma śpiworki

- towarzystwo - my :smile: + wszelakie możliwe bejbe (ciekawe jak je namówimy żeby weszły do bagażników :cheesy:)

jak coś pominąłem, albo trza poprawić - nie wachajcie się

To fakt, niepocieszę Was ponieważ w weekend ma padać ......:P

ok już nie będę złośliwy ale odnośnie polarków to potwierdzam ( zostałem uratowany przez Pozia THX)

Opublikowano

ciekawe jak je namówimy żeby weszły do bagażników

spadlem z fotela :cheesy: ale Dzik jestes

Wiciu wszystko sie zgadza pogoda bedzie jaka bedzie :evil:

Opublikowano

no ale co sie dzieje?

widze ze naprawde musze na spoty zaczac jezdzic '-)

Opublikowano

tak naprawdę to bawcie się dobrze dziewczynki :evil:

Opublikowano

no ale co sie dzieje?

widze ze naprawde musze na spoty zaczac jezdzic '-)

no inaczej to proszenia na imprezy nie bedzie takze we wtorek mozesz naprawic swoje winy i sie pojawic :wink:

Opublikowano

no i zaden... nic nie powiedzial...

tak to kazdy tylko brawo, brawo

a jak cos to...

k.....wa no...

:-D[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:39 _________________________________________________

no ale co sie dzieje?

widze ze naprawde musze na spoty zaczac jezdzic '-)

no inaczej to proszenia na imprezy nie bedzie takze we wtorek mozesz naprawic swoje winy i sie pojawic :wink:

bede - a zebys wiedzial '-)

Opublikowano

no i zaden... nic nie powiedzial...

tak to kazdy tylko brawo, brawo

a jak cos to...

k.....wa no...

hmmmm spokojnie na wszystko przyjdzie czas ............ :bicz:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:42 _________________________________________________

Weźcie pod uwagę że lada dzien dostanę pocztą zdjęcie warte 10 Pk i 500 zł mandatu i czas się uspokoić. No to zakłądam realnie jakieś 20 minut + rezerwa na znalezienie parkingu. Ma nadzieję że tym razem mnie GPS zaprowadzi tam gdzie potrzeba, a nie na drugi koniec Warszawy - jak ostatnio :bicz:, ale jak coś to telefon do Wita zasze pomaga :cheesy:

Jak coś to dzwoń podchodluję Cię na miejsce, a co do parkingu to jest gdzie postawić - tylko nie wiem gdzie chcesz jechac ........... ciłka jest trochę długa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.