Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dajcie z 10 minut bo ściągam :bicz::afro:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak się zamieszcza te cholene zdjęcia na forum ??? wwrr

Jak piszesz odpowiedź to wciskasz okonke z obrazkiem (2 od lewej) i wtedy pojawia Ci się [ img][/img] i pomiędzy wstawiasz adres do fotki

Opublikowano

Jak się zamieszcza te cholene zdjęcia na forum ??? wwrr

Jak piszesz odpowiedź to wciskasz okonke z obrazkiem (2 od lewej) i wtedy pojawia Ci się [ img][/img] i pomiędzy wstawiasz adres do fotki

e tam widocznie jestem idiota :bicz:

Opublikowano

A kolega od czerwonego Avanta gdzie się zawinął? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 09:08 _________________________________________________

A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma :grin:

Opublikowano

A kolega od czerwonego Avanta gdzie się zawinął? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 09:08 _________________________________________________

A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma :grin:

Dałem ponieważ były widoczne tablice rejestracyjne więc musiałem dać ... komu się udało ściągnąc to ma -przykro mi ale na spocie będę miał lapka więc jak masz pena to przegramy

Opublikowano

jak widać z mojego podpisu - dało się :evil::afro:

Opublikowano
Opublikowano

Nooo... hornet, czy ja już gratulowałem klubowego kolorku nicka?

Jak nie, to gratulejszyn - na następnego spota ciasteczka jeżyki przywieź, ptasie mleczko mi się przejadło :evil::grin:

No, a teraz próbuję wstawic zdjęcie ..../processing/....

*&^%$&^#^%$^&^*(()(*%$#@!@@!!!!!@#$%^&*(

d.php?file=dl&filepath=24903

d.php?file=dl&filepath=24903

D:\Documents and Settings\WSereda\Moje dokumenty\Prv\Photo\2007,02,19_Austria\Temp\temp.JPG

Jak widać - zarąbiście się udało :angry:

Lukas łobuzie!!!! Gdzie niby jest ta opcja co to klik, mryk i z mojego kompa samo wskakuje!!!

Opublikowano

Nooo... hornet, czy ja już gratulowałem klubowego kolorku nicka?

Jak nie, to gratulejszyn - na następnego spota ciasteczka jeżyki przywieź, ptasie mleczko mi się przejadło :evil::grin:

ok nie ma sprawy .... dziwki i kox też będą :afro:

No, a teraz prubuję wstawic zdjęcie ..../processing/....

*&^%$&^#^%$^&^*(()(*%$#@!@@!!!!!@#$%^&*(

d.php?file=dl&filepath=24903

d.php?file=dl&filepath=24903

D:\Documents and Settings\WSereda\Moje dokumenty\Prv\Photo\2007,02,19_Austria\Temp\temp.JPG

Jak widać - zarąbiście się udało :angry:

Lukas łobuzie!!!! Gdzie niby jest ta opcja co to klik, mryk i z mojego kompa samo wskakuje!!!

Ja mam też sam problem mimo że sam prezes mi tłumaczył co i jak to mimo to forum odmawia mi posłuszeństwa :angry:

Opublikowano

e tam na linie go wciągnęli :grin:

Opublikowano

ten' date=' który [b']oniak[/b] zalozyl i zapraszal na twoja impre gosci

ten tez ale jeszcze byl inny taki o nowej robocie Pozia :tongue:

A kolega od czerwonego Avanta gdzie się zawinął? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 09:08 _________________________________________________

A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma :grin:

no wlasnie gdzie sie podziala ta czerwona A4 ??

Opublikowano

wstawcie sobie linka z fotosika i po sprawie :afro:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 10:21 _________________________________________________jakiej nowej robocie pozia?? :bicz::shocked::grin:

Opublikowano

A kolega od czerwonego Avanta gdzie się zawinął?

Niestety wczoraj za dużo czasu nie miałem. Następnym razem mam nadzieje pobyć trochę dłużej i pojechać ze wszystkimi do promenady. W każdym razie miło było się pokazać ;)

Opublikowano

wstawcie sobie linka z fotosika i po sprawie :afro:[br]

No właśnie nie.

Trzykrotna próba zakończona fiaskiem.

Może wynika to z ustawień mojego dostarczyciela netu (Bank niektóre funkcje blokuje) - poczekam chwilę i sprawdzę.

Opublikowano

Norbi stawiasz % za rozowy kolorek :afro:

Opublikowano

sprawdzam

4b51f7b859e43360.jpg[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 11:15 _________________________________________________dziękuje dzieci za uwagę teraz się pouczyć - papa :afro:

Opublikowano

Poz nie widzialem tego zdjecia ale wyglada jak takie rasowe auto amerykanskie :grin:

Opublikowano

Poz nie widzialem tego zdjecia ale wyglada jak takie rasowe auto amerykanskie :grin:

Bardziej na German Style :afro:
Opublikowano

Taka wysoka wygląda jak taczka :D

Opublikowano

HHhahahahha a mi jak dało auto do lansu to na 15" :bicz: Super się prezentuje

P.S

Hornet , Wit.S jak wstawiacie zdjecie to link ma mieć końcówke .jpg , a nie .php :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.