Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oniak[/b] juz na GP F1 pojechal?

a co Zółwik do panny A chcesz podjechac w odwiedziny :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co Zółwik do panny A chcesz podjechac w odwiedziny

taaa po sasiedzku moge wpasc wracajac z pracy :afro:

Opublikowano

No aparacik faktycznie był źle ustawiony - można lepiej.

Chyba się właśnie nauczyłem filmiki ładować na rapida :rolleyes:, więc w niedługim czasie puszczę linki uczestnikom :bicz:

Opublikowano

czekam na te linki do filmikow

Opublikowano

czekam na te linki do filmikow

Praca wre :bicz:

Przed świtem powienienem wszysko załadować :cheesy:

Opublikowano

czekam na te linki do filmikow

Praca wre :bicz:

Przed świtem powienienem wszysko załadować :cheesy:

Spoko

Opublikowano

Jutro rano lece z Jeleniej G. Objade wszystkich X3 i wracam :D

Opublikowano

czyli jednak zostawiasz trakotra pannie A :grin:

Oniak tylko jak bedziesz zmienial te kola Kubicy to pamietaj wyciagnij wiertarke z kola zanim odjedzie :polew:

Opublikowano

Jutro rano lece z Jeleniej G. Objade wszystkich X3 i wracam :D

Koniecznie pozdrów Robka od Norbiego i zapytaj się co z S3-ką dla Oli.
Opublikowano

oo to bedzie S3 mozna poogladac moze nawet nas przewiezie :grin:

Opublikowano

Ja już sciągnołem wszystkie.. podam sposób jak minąć odczekanie na rapidzie.... mianowicie:

Mogą to zrobić ludzie którzy są posiadaczami Neostrady.. wystarczy po sciągnięciu połączyć się na nowo i otrzymać nowy adres IP... w przypadku kiedy ktoś posiada router ( tak jak ja) należy zrestartować router ...i ściągać szybciej :cool: :cool:

Opublikowano

No, a gdzie na moim PW link do zdjątek???

:bicz: :bicz: :bicz:

Ooooooj, bo będziecie musieli się zacząć trwożliwie rozglądać, czy w pobliżu Was nie pojawia się "tajemnicze" granatowe Stilo. Wszyscy, bez wyjątku - nie mam zamiaru sie cackać i zastanawiać kto winny, a kto nie. Będzie odpowiedzialność zbiorowa :evil:

Opublikowano

Sorki, ale wczoraj już nie dałem rady puścić - powieki mi opdały a po omacku ciężko trafić myszką w odpowiedni link :grin:

Dzisiaj zapuszczę linki na PW.[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 10:56 _________________________________________________Linki poszły :a4fan:

Jak kogoś ominąłem, to proszę się upomnieć :cool:

Opublikowano

a ja już po pierwszym filmiku osiągnałem limit... :angry:

Opublikowano

widzę że chyba będę musiał postawić jakiś FTP żeby szybciej przesyłać po klubowiczach :cool: :cool:

Opublikowano

widzę że chyba będę musiał postawić jakiś FTP żeby szybciej przesyłać po klubowiczach :cool: :cool:

Jakby co to ja mam trochę wolnego miejsca w pewnych miejscach.

Jak będziesz miał coś, to udostępnij mi, a ja to przerzucę gdzie trzeba i będzie do tego dostęp bez ograniczeń.

Pzdr

Łukasz

Opublikowano

gdzie masz to miejsce ?? podaj mi namiary i postawimy serwerek do śmieci i róznych takich

Opublikowano

gdzie masz to miejsce ?? podaj mi namiary i postawimy serwerek do śmieci i róznych takich

Daj na GG lub priva. Ustalimy co i jak.

Serwer jest o pojemności 1GB dla plików i chyba 15GB miesięcznego transferu, ale to nie jestem pewien.

Opublikowano

Ale tekst "trzyy czteee ryyyyy" w pierwszym filmiku mnie rozbawił

Podejście "profesjonalne" do krechy :grin:

Opublikowano

Ej dajcie namiary na ten FTP jak juz beda wgrane tam te filmiki. Kurde, probuje sciagnac od poludnia i pozwala mi jeden film na 1.5h.

malik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.