Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mili koledzy, a do tego zazwyczaj (...), erotomani-gwędziarze"

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Brynia spoko, zawsze możemy się czule pożeganć :wink::tongue::afro::grin:

Najważniejsze w towarzystwie to się dobrze zintegrować :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciezarowki to najlepsze jest spalanie 1000 litrów paliwa na kilometr toz to prawie jak moje 3,0 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się gdzie on to trzyma? Standardowo ciągnik ma ile pojemności zbiornika? 500 litrów? To jakby chciał mieć standardowe zbiorniki, to za nim musiałaby lecieć cysterna i tankować w powietrzu. Jak myśliwiec qr**, jak myśliwiec :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 16:31:44_________________________________________________Dobra Misie. Ruszam w drogę na południe. Eeech nie wiem czy się na jutro ustawiliście, ale jeśli tak, to ... już mam syndrom dnia nastepnego-z zazdrosci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik paliwa to tak kolo 700 litrow aktualnie z braku granic UE stosuje sie zbiorniki po 1400litrow ale z mysliwcem masz racje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co z tym jutrem ? Działamy jakoś i coś :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co z tym jutrem ? Działamy jakoś i coś :bicz:

A może dziś jakieś małe co nieco gdzieś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś to ja nawet chętnie - jakieś proposale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere :bicz: my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona :wink:

czym prędzej się ją wtajemniczy tym lepiej dla nas buahahhaah :cheesy: :cheesy:

no wiec moze ktos wkoncu mnie wtajemniczy....i powie na jakiej zasadzie dzialaja spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec moze ktos wkoncu mnie wtajemniczy....i powie na jakiej zasadzie dzialaja spoty :)

pisalas, ze jakis klubwicz wprowadzil ciebie tutaj..nie wyjasnil nic wiecej :rolleyes:

:tongue:

na spotach jest generalnie LANS i KOX :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotach jest generalnie LANS i KOX :afro:

Ja też jestem nowy, byłem dopiero 2 razy na spocikach, ale chłopaki to spoko goście i naprawdę da się ich polubić :cool: :cool: :cool: - ale strzeliłem wazelinkę :grin: :grin:

A tak na poważnie to naprawdę warto przyjechać - można pogadać i się trochę pośmiać - ogólnie miło spędzony czas w doborowym towarzystwie :afro: :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie wyjasnil.......

pewnie dlatego ze to byl przypadek ze tu sie znalazlam.....

[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 21:48 _________________________________________________.....zaczepil mnie chlopak i powiedzial ze jest taki klub do ktorego warto sie zapisac,ze jest fajnie i wogole ......wiec jestem

......nic wiecej nie wiem......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela na pierwszym spocie sprawdzamy Twój samochód. Podpianamy vaga(komputer, ktory wykaże czy masz jakieś błędy, uszkodzenia np. w silniku czy instalacji elektrycznej) Potem lakiernicy oceniają stan blachy i lakieru i ewentualnie sugerują co można poprawić. Następnie styliści pomagają dobrać felunek ewentualnie obniżenie itp. Później jest kwestia ustawienia świateł. Po tym wielu z nas ustawi Ci w końcu radio abu grało jak Pan Bóg przykazał.

A na koniec zaprosi Cię jeden taki kolega na seans filmowy do swojego A4 DVD TRIXENON DEMO CAR.

Tak z grubsza, będzie wiele innych atrakcji, o których nie wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z grubsza, będzie wiele innych atrakcji, o których nie wspomniałem.

O tych najważniejszych właśnie nie wspomniałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze was......zaczynam sie bac........[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 22:10 _________________________________________________

O tych najważniejszych właśnie nie wspomniałeś :polew:

a o czym zapomnieliscie wspomniec????? :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie coś czuje, że Angela będzie hitem sezonu letniego 2007 :afro::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec zaprosi Cię jeden taki kolega na seans filmowy do swojego A4 DVD TRIXENON DEMO CAR.

Oj Poziu Poziu ....

prosze was......zaczynam sie bac........[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 22:10 _________________________________________________

tak naprawdę to nie wiem dlaczego Cię straszą. Śmiało pokazuj się na spocie a przekonasz się iz jest sympatycznie :a4fan: :a4fan:

Chłoapki nie straszyć mi tu nowej spotowiczki bo w taki sposób nie powiększymy się, a Ty Poziu spokojnie , emocje trzymaj na tej smyczy bo inaczej :bicz:

By the way kiedy te lody u żółwia ?? Może jutro ?? ( mam tak uje...ną) Niunię że głowa boli [br]Dopisany: 25 Maj 2007, 22:24 _________________________________________________

słuchajcie coś czuje, że Angela będzie hitem sezonu letniego 2007 :afro::a4fan:

Więc już DVD, 15" fele i różowe polo Adasia pójdą w odstawkę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...