Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że już ustawiacie dziewczyne do pionu :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Angela na spocikach chłopcy są mili i potulni jak baranki a w dodatku większość z nich chodzi na smyczy :tongue::afro::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Angela na spocikach chłopcy są mili i potulni jak baranki a w dodatku większość z nich chodzi na smyczy :tongue::afro::bicz:

hmmm ... Poziu nie będe komentował :polew: :polew:

P.S Ja już nie chodzę :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Angela na spocikach chłopcy są mili i potulni jak baranki a w dodatku większość z nich chodzi na smyczy :tongue::afro::bicz:

no tak domyslam sie:) a sa u was jakies kobiety jakos tak sami faceci mi utkwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge tylko powiedzieć, że są kobiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: co wy mi tu wyprawiacie :bicz:

dziewczyna jeszcze na spocie nie byla a jak tak poczyta wasze wypociny to na bank nie przyjedzie

angela spokojnie oni sa tacy mocni na forum jak co do czego to tak jak Poziek pisal smyczke sie sciaga blizej nogi i waruja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiło zapraszamy ,,, każdy miał swój pierszy raz :a4fan:

..... ciekawe jaki pierwszy raz miałeś na myśli ??? :cheesy: :cheesy:

Jeszcze nie znasz audi-maniaczki, a już propozycje lecą :grin: - szybko działasz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiło zapraszamy ,,, każdy miał swój pierszy raz :a4fan:

..... ciekawe jaki pierwszy raz miałeś na myśli ??? :cheesy: :cheesy:

Jeszcze nie znasz audi-maniaczki, a już propozycje lecą :grin: - szybko działasz :cool:

panowie ... proponuje troszke przystopowac "bajere" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere :bicz: my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, ale z tym zdjęciem 250 km/h to trochę przesadziłeś :grin: :grin:

Jak już robiłeś to dokładniej - zapomniałeś usunąć (albo ktoś zapomniał) oświetlenia, które rzuca wskazówka :afro: - w liczniku km/h poblask wskazuje, że prędkość jest 0 km/h, a w obrotach coś około 800 obr/min :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

P.S. Ale mam przechlapane teraz, pewnie czeka mnie :bicz: :bicz: :bicz: na spociku :a4fan:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:01 _________________________________________________

Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere :bicz: my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona :wink:

czym prędzej się ją wtajemniczy tym lepiej dla nas buahahhaah :cheesy: :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego zazwyczaj to ,, erotomani-gwędziarze" więć nic Ci nie grozi

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ja pierdziutam, ale nam Brynia opinie wystawiła.

No teraz to tylko dwie drogi widzę, albo ze wstydu zmienic brykę, klub i nicka, albo ... na najbliższym spocie będzie prężenie muskułów, napinanie barów (nie tych od turbiny :evil:) i w ogóle figo fago. Normalnie już by trzeba było zbierac deklaracje obecności :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:13:15_________________________________________________

pod butem rudej wariatki

Brynia. Masz zarąbisty podpis. Niektórzy pewnie nawet myslą, że dotyczy on wylącznie samochodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit ty ostatnio to czesto wpadasz na spoty inna fura klub Fiata pewnie nie jest Ci obcy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

A tak zmieniajac temat to mieszna fotke zrobilem przed biurem u mnie. Sory za jakosc ale moj palm jest juz troche pasé.

KAŻDY CHCE BYć CZERWONY... ale niektórzy nie kończą co zaczeli :cheesy:

czerwoniza3.th.jpg

P.S.Wiciu bedziesz we wtorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek beda wszyscy bo bedziemy zegnac Pozia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit ty ostatnio to czesto wpadasz na spoty inna fura klub Fiata pewnie nie jest Ci obcy :polew:

Żeby życie miało smaczek, raz Audica, raz Subaraczek (to tak, żeby nie utrwalać mojego wizerunku jako użytkownika fiata :polew:)

ale niektórzy nie kończą co zaczeli

A to czasem nie jest ten, który Twojego przestawił - miałbyś odpowiedź co do koloru machy tego fiaciora.

P.S.Wiciu bedziesz we wtorek?

Jeszcze nie wiem jakim autem, ale z pewnością tak :grin:.A tak wogóle, to sam się sobie dziwie, bo od dłuższego czsu zrobiłem się zarąbiście sumiennym spotowiczem :shocked::grin:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:30:18_________________________________________________

We wtorek beda wszyscy bo bedziemy zegnac Pozia :cry:

Aaaaaa faktycznie. Jednych żegnamy, innych witamy. No to zdecydowanie trzeba pomyśleć nad jakimiś atrakcjami ... w sensie dodatkowymi atrakcjami (spot sam w sobie jest zawsze atrakcyjny :polew:). Tak, ze piękne Panie, szanowni Panowie - JAZDA BRAć MI SIę TU ZA WYMYŚLANIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...