Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wit piękny sobie podpis dorobiłes, ale czemu te literki takie małe? :polew:

HEHEHE, a niektórzy z moich Kolegów wierzą Wam Kobietam, jak powtarzacie, że nie chodzi o rozmiar tylko o technikę :polew:

Brynia, nie małe, tylko czcionka pochylona i wygląda na małą :grin: A poza tym nie brnij, bo do tej pory wszyscy łapią się na to, że napisałaś "zazwyczaj'' i uważają, ze to nie o nich mowa, więc nie było odzewu :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiecie kogo widziałem dzisiaj TVN?? Naszego PLATIEGO :afro:

Opublikowano

Ja pierdziutam. Nic się Łobuz nie pochwalił.

Był w "Operacji tuning", "Top gear" czy "Piracie"?

:grin:

Opublikowano

Wiecie kogo widziałem dzisiaj TVN?? Naszego PLATIEGO :afro:

Jak to cały czas leci TVN Turbo i nic nie widziałem :bicz: :bicz:

Opublikowano

Był w Dzień Dobry TVN - elegancko ubrany, normalnie przytojniak nasz taki, że hej :grin::cool:

Opublikowano

W takim razie klasunia ...

Opublikowano

oniak!

Czyżbyś już wrócił?[br]Dopisany: 26 Maj 2007, 22:20:39_________________________________________________No, w każdym razie, przemknąłeś :cheesy:

Opublikowano

oniak mobile :afro:

Opublikowano

adamooo, a Ty przy necie?[br]Dopisany: 26 Maj 2007, 23:09:36_________________________________________________

No wszystkie typki dzisiaj jedynie przelotem :polew:

Opublikowano

Plati w TV sie lansowal i nic sie nie wypucowal :angry:

Panowie i Panie jak z lodami jutro? proponuje po poludniu tak godz 16, 17 :rolleyes:

nie wiem co bede robil, jaka bedzie pogoda, wiec NIE umawiam sie na godz 12 albo 14 :tongue:

angela wpadaj na lody jutro - odnosnie miejscówki napisz do mnie na PW to ci wyjasnie co i jak :wink:

adamooo zabieraj Klaudynke i ognia, reszta co sa w WAWIE tez :afro:

kogo nie bedzie - leci ostrzezenie na forum :grin:

oniak nie pojechal na GP? :rolleyes:

Opublikowano

No, nareszcie ktoś zywy :grin:

oniak nie pojechal na GP

No, co Ty opowiadasz??? :shocked:

kogo nie bedzie - leci ostrzezenie na forum

No, to muszę się sprężać :grin:[br]Dopisany: 26 Maj 2007, 23:29:37_________________________________________________Jakbym się zaciął "No", "No", "No" :polew:

Opublikowano

oniak[/b] nie pojechal na GP

No, co Ty opowiadasz???

zadalem tylko pytanie :tongue:

Opublikowano

Fakt, teraz zakminiłem :grin:

Właśnie chyba pojechał, ale widziałem, ze cóś tu grzebał i myślałem, ze wrócił, ale zwiał.[br]Dopisany: 26 Maj 2007, 23:41:03_________________________________________________Podobnie zresztą jak adamooo

Opublikowano

nie ma dzisiaj grilla u pozka??? :rolleyes:

Opublikowano

chyba na gadaniu sie skonczylo. gawedziarze-hehehe

Opublikowano

Nikt się nie pucował .... odnośnie grila u Pozia

Zółwiu napisz mi na pw gdzie te lody a zjawię się :)

Opublikowano

o ktorej te lodziary dzisiaj??

Opublikowano

lodziary dzisiaj??

:polew: :polew: :polew:

Ja się zbieram z moich włości - będę dzwonił. :grin:

Opublikowano

lodziary dzisiaj??

proponuje miedz 16 a 16.30

sebmis

hornet

angela

poziek

lukas

adamoo,

kichol

plati,

nowi tez

i reszta wpadajcie :afro:

Opublikowano

proponuje miedz 16 a 16.30

sebmis

hornet

angela

poziek

lukas

adamoo,

kichol

plati,

nowi tez

i reszta wpadajcie :afro:

Ja potwierdzam przybycie (bez żadnych dodatków ) :polew::cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.