Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet kaman mi hasła do ftpa..

czytaj co i jak !!! a sie dowiesz

P.S

Już się bój !!

f938b1b2d6d02d16m.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słyszeliście nowośći..Oniak swoją x3 ma największe szanse na zwycięstwo w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Monaco, piątej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1..i to na oponach zimowych :)

Opublikowano

lookaj i już możesz ćwiczyć jazdę bo inaczej to :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

słyszeliście nowośći..Oniak swoją x3 ma największe szanse na zwycięstwo w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Monaco, piątej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1..i to na oponach zimowych :)

jakbym wazyl tyle co oniak to tez bym sie bral za wyscigi :tongue::grin:

Opublikowano

no tak domyslam sie ze kobiet nie chcecie :)[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 00:21 _________________________________________________a tym bardziej nowicjuszek :)

Opublikowano

o widzę że hornecik był dzisiaj u doktorka :) ładnie ładnie..pokaż wykres

Opublikowano

no tak domyslam sie ze kobiet nie chcecie :)

hehe zapraszamy :a4fan:

zobaczysz, ze u nas sa podwojne spoty meskie i i damskie za jednym zamachem :cool:

Opublikowano

śmiło zapraszamy ,,, każdy miał swój pierszy raz :a4fan:

Opublikowano

no tak domyslam sie ze kobiet nie chcecie :)[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 00:21 _________________________________________________a tym bardziej nowicjuszek :)

jak nie chcemy..chcemy :)..zakładaj baletki i wpadaj..wtorek na torwarze..umyj ładnie furkę i przynieś jakąś krówkę na dobry początek :-) wiesz musisz się wkupić do teamu:-)

Opublikowano

o widzę że hornecik był dzisiaj u doktorka :) ładnie ładnie..pokaż wykres

mogę Ci pokazać ale tylną klapę moją :polew: :polew: tajemnica co i jak i gdzie :bicz: :bicz:

Adaś chcesz ten login i pass to dawaj na gg jestem niewidoczny !

Opublikowano

zbyt wielkiej sympatii nie widze.......coz pewnie nie potrzebnie uleglam namowom jednego z szanownych kolegow klubowiczow :)

Opublikowano

powiem krótko .... już Cię kochamy jak swóją więc jak się nie zjawisz to znajdziemy Cię a wtedy to już naprawdę tą butelkę o której Adaś mówił będziesz musiała przytransportować :)

Opublikowano

haha......trzeba jeszcze wiedziec gdzie sie zjawic....:)

Opublikowano

haha......trzeba jeszcze wiedziec gdzie sie zjawic....:)

Koledzy już pisali

wtorek godz 19 parking przy torwarze :)

Opublikowano

postaram sie :)

czytaj poniżej :bicz:

Opublikowano

rozumiem że problem wtorkowego spota mamy rozwiązany ?? więc mogę spokojnie oddać się objęciom morfeusza :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

no pewnie ze tak :)

Cieszę się :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.