Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahah nie zasnę dzisiaj ze śmiechu

By the way - cała Polska widzie te foty :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nastepnym razem poprosze o prawdziwy aparat z fleszem bo jakie tance i obroty byly tylko Poz cos Krzywo wywijal bo raz krecil 5 razy w prawo a pozniej tylko 2 w lewo :polew:

cytat czyj ? "dzisiaj to widze ze nawet stabilizacja obrazu nie pomaga" :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no już nie mogę ... ale jakoś winnych nie widzę ( ciekawe gdzie się podziali ) hmm

Opublikowano

nie bez kozery mam w podpisie DANCE TEAM :afro:

Opublikowano

czyli można powiedzieć iż odbyło sie standing party :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co do standing party to niech się Witek z Żoną wypowie :tongue:

Opublikowano

Witek z Żoną wypowie

:polew: ale dzieki temu ile mu weszlo pol rozna opierniczyl nawet kielby zabraklo dla oniaka i musial od Pozia ukrasc z talerza :polew:

Opublikowano

hahah

to jeszcze tak nie było żeby żarcia brakowało - Wiciu nie znałem Cię z tej strony :bicz:

Opublikowano

hehehe oniak chyba mocno zmeczony do sie nic nie odzywa :tongue:

cholera na dzisiejszym grilu u znajomych...spalem :afro:, prawie nic nie jadlem, nic nie pilem, nawet browca nie strzelilem :angry:

dobranoc dziewczynki..ladnie tanczylyscie :polew:

Opublikowano

http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1817

głosujcie wszyscy ile wlezie na moją małą gwiazdę :)

jak wygra stawiam piwo :)

to ja w ramach konkurencji pochwale się swoim (johny walkerem): http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1263

Opublikowano

dobranoc dziewczynki..ladnie tanczylyscie

Żółwik ty tez wpadles ze daw razy w rytmy lambady :grin:

Panowie jutro spot tak jak zawsze ! to info dla nowych :a4fan:

Opublikowano

dobre zdjęcie :smiley:

Opublikowano

Witek z Żoną wypowie

:polew: ale dzieki temu ile mu weszlo pol rozna opierniczyl nawet kielby zabraklo dla oniaka i musial od Pozia ukrasc z talerza :polew:

Ty, Lukas, no nie piernicz :shocked::polew:

..ladnie tanczylyscie

NIe przyznaję się, nie pamiętam. A jak nie pamiętam, to nie było :grin:

Opublikowano

Wiciu ja nic nie będę mówił ale z tego co się orientuję to winny się tłumaczy :polew:

Wiciu jakoś wątek konkursu na emotkę focha .. cisza jak makiem zasiał, czyżbym przespał finał :cool:

Opublikowano

jesli kolo 13 to ja :evil:

Zdążyłem tak jakoś zauważyć tylko twarz i numer rejestracyjny :cool:

Opublikowano

Wiciu jakoś wątek konkursu na emotkę focha .. cisza jak makiem zasiał, czyżbym przespał finał :cool:

Nieeeeeeeeeeee, oczywiście, ze nie. Troche czasowo się rozjechałem. Jutro będzie info o nagrodach, do kiedy konkurs trwa i od kiedy tylko głosowanie. :afro:

Opublikowano

I wszystko jasne :)

Opublikowano

uuuu ...cisza..przed burza :grin:

no dziewczynki co slychac..ide po piwko..bo wczoraj mi nie wchodzilo :angry:

Opublikowano

no ale w sobote to piles jak wode :grin:

Opublikowano

no ale w sobote to piles jak wode :grin:

heheh jasne pychotka bylo tylko niepotrzebnie finlandie zaczalem popijac :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.