Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zabierzcie ode mnie mój samochód

nikt nie weźmie bo katujesz na zimnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukas: Myślę, że czas na zmianę miejsca spocików. Bo we wtorek znowu będzie za późno.

Opublikowano

To moze jakiś konkursik zorganizujemy..

Kto rozpozna klubowicza..

andyn.jpg

Co to za okoliczność, że AndyN we flecktarnie?

Opublikowano

Flajer podłącz się pod kogoś kto ma umowę bo inaczej zedrą z Ciebie i zapłacisz 3x więcej jak normalnie z umową...

Kurfa... no moja firma ma niby umowe z firma kurierska, ale to nie ja bede wysylal felgi :confused4: - tylko one maja dojechac do mnie, a koles jest zielony w temacie wysylki kolek.

Opublikowano

Flajer podłącz się pod kogoś kto ma umowę bo inaczej zedrą z Ciebie i zapłacisz 3x więcej jak normalnie z umową...

Kurfa... no moja firma ma niby umowe z firma kurierska, ale to nie ja bede wysylal felgi :confused4: - tylko one maja dojechac do mnie, a koles jest zielony w temacie wysylki kolek.

to musisz mu wytlumaczyc zeby sie zglosil do kogos kto ma taka umowe w jego okolicy i ladnie poprosil. inaczej zaplacisz jak za zboze

Opublikowano

Albo niech Twoja firma Miahóek zamówi kuriera pod jego adres i wtedy przywiozą felgi do firmy na koszt zamawiającego kuriera.

Opublikowano

nikt nie weźmie bo katujesz na zimnym

i całą zime mam się tak męczyć z dobrym trzymaniem i perfekcyjnym prowadzeniem? :naughty: :naughty:

Flyer nie wiem co prawda czym będzie najlepiej to wyslać ale napieraj na kolesia żeby te kółka dobrze zapakował, żeby były czymś miekkim obłożone a kartony dobrze zaklejone, rózniez na rogach i kantach. :good:

Opublikowano

Co to za okoliczność, że AndyN we flecktarnie?

świniobicie było - właśnie po siekiere się nachylał :decayed:

Opublikowano

To moze jakiś konkursik zorganizujemy..

Kto rozpozna klubowicza..

andyn.jpg

Co to za okoliczność, że AndyN we flecktarnie?

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Opublikowano

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?

Opublikowano

Albo niech Twoja firma Miahóek zamówi kuriera pod jego adres i wtedy przywiozą felgi do firmy na koszt zamawiającego kuriera.

Dokładnie!!!! :good: :good: :good:

Opublikowano

Lukas: Myślę, że czas na zmianę miejsca spocików. Bo we wtorek znowu będzie za późno.

I odpalmy Ankietę ! :naughty::evil:

Opublikowano

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?

Miejscówka Nosferskiego

Opublikowano

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?

Ani jedno ani drugie.. ;p Kajetany

pokaz.php?id=oqdt642650056b.jpg

Opublikowano

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?

Ani jedno ani drugie.. ;p Kajetany

Poprawka: "NADARZYN II"

Opublikowano

Lukas: Myślę, że czas na zmianę miejsca spocików. Bo we wtorek znowu będzie za późno.

I odpalmy Ankietę ! :naughty::evil:

Wybierzmy jakieś miejsce do którego da się o 19 dojechać bo do Arkadii obecnie 2h drogi z centrum :kox:

Opublikowano

Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB

Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?

Ani jedno ani drugie.. ;p Kajetany

Poprawka: "NADARZYN II"

Dupna lokalizacja ;)

Opublikowano

Albo niech Twoja firma Miahóek zamówi kuriera pod jego adres i wtedy przywiozą felgi do firmy na koszt zamawiającego kuriera.

O to to to :good:

Opublikowano

powiedzcie mi czy jak zaloze na przod na zime opony kierunkowe (ultra grip) a na tyl jakies nie kierunkowe to bedzie bardzo zle?

Opublikowano

Buba mysle że tragedii nie będzie ale pamiętaj że jezeli masz do wyboru 2 opony gorsze i 2 lepsze to te które uważasz za lepsze (np. maja więcej bierznika) zakładaj na tył. Przód sobie poradzi nawet na troche gorszych a większy problem będzie jak Cie na ośnieżonej drodze zacznie dupka wyprzedzać. Kiedys mi to wulkanizator tłumaczył i mowił ze wiele osób popelnia błąd i zakłada lepsze opony na przód a potem się dziwią że im auto tańczy na drodze.

A jak już jestesmy przy temacie opon to może macie jakieś które byście mi polecili? To jest moja pierwsza zima z Quattro i chciałbym kupić coś w miare dobrego. Kumpel z roboty polecał mi Pirelli SotoZero. Jakies inne porpozycje?

I jakieś moze miejsce w wawce lub okolicach gdzie kupie dobre uzywki, tak z 6 mm bieżnika i zeby nie lezały na magazynie od 2 lat (niestety na nowe na razie nie mam $$$).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.