Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podpal i do wisły :gwizdanie:

tak tez zamierzam zrobic :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

wczoraj zakupiłem zimóweczki i od razu zamontowałem bo na moich slikach nawet jak pokropi to strach jeździć, a zimówki jak ta lala i cena przystępna, generalnie ten koleś w Józefowie ma spory wybór :decayed:

:hi:

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

Opublikowano

Dzień Dobry :kox:

A dzisiaj coś się Moskalowatemu stało czy jak ? Tyle osób przed nim :mysli:

Opublikowano

A dzisiaj coś się Moskalowatemu stało czy jak ? Tyle osób przed nim :mysli:

Moskal dzisiaj sobie powiedział: "pier**le, nie robie"

:kox:

Opublikowano

:siema:

wczoraj zakupiłem zimóweczki i od razu zamontowałem bo na moich slikach nawet jak pokropi to strach jeździć, a zimówki jak ta lala i cena przystępna, generalnie ten koleś w Józefowie ma spory wybór :decayed:

:hi:

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

Podpinam się do zapytania. Co w rozmiarze 215/16` można zapodać w tym Józefowie?

Opublikowano
  • Autor

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

Opublikowano

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

No ale chyba nie nówki... za 440 zeta :mysli::shocked:

Chyba, że jumane :naughty:

Opublikowano

Podpinam się do zapytania. Co w rozmiarze 215/16` można zapodać w tym Józefowie?

zadzwoń do nich i się dowiedz :) Mają niezły wybór.

Opublikowano
  • Autor

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

No ale chyba nie nówki... za 440 zeta :mysli::shocked:

Chyba, że jumane :naughty:

ofkorz że używki :decayed:

nówki M3 są po 460zł za sztunie

Opublikowano

Jozefow ma dobre opony... ale czasami trzeba uwazac.

Opublikowano

Podpinam się do zapytania. Co w rozmiarze 215/16` można zapodać w tym Józefowie?

zadzwoń do nich i się dowiedz :) Mają niezły wybór.

Siema Nosfer, tubylcu.

Co możesz powiedzieć o oponiarzach w Komorowie na Żeromskiego...?

Sąsiad mi ich polecił, ale mam jakieś mieszane uczucia... :confused4:

Opublikowano

Witam i tak szybciutko regeneracja turbo na wawie co polecacie? Bo jest źle... :kwasny:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Witam i tak szybciutko regeneracja turbo na wawie co polecacie? Bo jest źle... :kwasny:

Przasnyska pewnie

Opublikowano

Dzięki, już jakiś trop :hi:

Opublikowano

Ja mam całkiem z innej beczki pytanie - Dlaczego torwar przegrywa z ankiecie w końcu to tam były najciekawsze spoty, później w promce nie wspominając czyj to był pomysł żeby tam podjechać bo deszcz zaczął napier******ć :gwizdanie: :cool1::kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Ankieta

Pytanie: Wybieramy miejsce spotów zimowych

Arkadia 23 (56.1%)

Fort Wola 14 (34.1%)

TORWAR 4 (9.8%)

Głosów w sumie: 41

Ja nie chcę do Arkadii...! :confused4:

Opublikowano

Dzięki, już jakiś trop :hi:

albo wal do Rogala na Mineralną - odrazu program zrobisz[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 08:40_________________________________________________

Ja nie chcę do Arkadii...! [/u] :confused4

pojedziesz albo zapomnij o Mikołaju w tym roku .... i nieeee tup !!! :polew: :polew:

Opublikowano

Co możesz powiedzieć o oponiarzach w Komorowie na Żeromskiego...?

Sąsiad mi ich polecił, ale mam jakieś mieszane uczucia... :confused4:

Nie wiem.. Co ja z Komorowa jestem ? :cool1:

Nie znam tych oponiarzy w ogóle.. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.