Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i tak szybciutko regeneracja turbo na wawie co polecacie? Bo jest źle... :kwasny:

Przasnyska pewnie

No co Ty... regeneracja?

Oni to najwyzej w ASO sa w stanie nowe T zamowic :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki, już jakiś trop :hi:

albo wal do Rogala na Mineralną - odrazu program zrobisz[br]Dopisany: 15 Październik 2009,

Benzyne?

Opublikowano

co do turbawek wiem ze regeneruja na pradze po prawej od ronda zaby - nie wiem co to za ulica - warsztat wyglada jak zabity dechami od zewnatrz w srodku jest naprawde duzy i narzedzia tez maja dobre

Opublikowano

Co możesz powiedzieć o oponiarzach w Komorowie na Żeromskiego...?

Sąsiad mi ich polecił, ale mam jakieś mieszane uczucia... :confused4:

Nie wiem.. Co ja z Komorowa jestem ? :cool1:

Nie znam tych oponiarzy w ogóle.. :wink4:

Dzięki, wiedziałem że na ciebie zawsze można liczyć :polew:

[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 09:06_________________________________________________Nie pamiętam czy było czy też nie. Aczkolwiek jest dobre... :polew:

Opublikowano

co do turbawek wiem ze regeneruja na pradze po prawej od ronda zaby - nie wiem co to za ulica - warsztat wyglada jak zabity dechami od zewnatrz w srodku jest naprawde duzy i narzedzia tez maja dobre

He he wiem o który chodzi :decayed: po jednym telefonie do Łukasza omijam to miejsce szeeeerokim łukiem.

Podobno totalni partacze

Opublikowano


http://www.youtube.com/watch?v=QK3Gqy9kjKA&feature=related



[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 09:31_________________________________________________Co to za sjesta znowu?
Opublikowano

He he wiem o który chodzi :decayed: po jednym telefonie do Łukasza omijam to miejsce szeeeerokim łukiem.

Podobno totalni partacze

Nawet chłopaki w Inter Cars znają to miejsce i mówią żeby omijać ich bardzo dużym łukiem :tongue4:

Opublikowano

Z tego co słyszałem, to w Józefowie dobrze robią turbawki.[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 10:24_________________________________________________http://www.turbosprezarki.waw.pl/sprezarki.html

Opublikowano

mam nadzieję że tego nie było :decayed:

1. Wejdź na: www.maps.google.pl

2. Wybierz "Pokaż trasę".

3. W adresie początkowym wpisz "Tokio".

4. W adresie końcowym wpisz "San Francisco".

5. Kliknij "Pokaż trasę".

6. Zobacz instrukcje w punkcie 24.

7. zobacz czas podrózy

Opublikowano

Taaa.. znam.. Dobre :P

Opublikowano

Już więcej nie pije :doh1: :travolta::dziura::heat::sorry:

:wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Już więcej nie pije :doh1: :travolta::dziura::heat::sorry:

:wallbash:

buaaaahahaha :polew: :polew: :polew:

przestał działać Twój tajny sposób? Czy umieralnej zabrakło?

Opublikowano

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

Kolkov gdzie dokladnie jest ten gosc od oponek, daj jakis namiar na niego jak mozesz

Opublikowano

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

Kolkov gdzie dokladnie jest ten gosc od oponek, daj jakis namiar na niego jak mozesz

Ja też poproszę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jedzie się ulicą Patriotów w stronę Otwocka i to jest zaraz za salonem Hujndaja :decayed:

Opublikowano

Już więcej nie pije :doh1: :travolta::dziura::heat::sorry:

:wallbash:

buaaaahahaha :polew: :polew: :polew:

przestał działać Twój tajny sposób? Czy umieralnej zabrakło?

Niet :tongue4:

Nie dostroiłem się do picia..i nie miałem smalczyku tylko pizza z samej mąki :wallbash:

Opublikowano

Jedzie się ulicą Patriotów w stronę Otwocka i to jest zaraz za salonem Hujndaja :decayed:

Spasiba..

Niech Ci to bozia w dzieciach wynagrodzi..

Opublikowano
  • Autor

Już więcej nie pije :doh1: :travolta::dziura::heat::sorry:

:wallbash:

buaaaahahaha :polew: :polew: :polew:

przestał działać Twój tajny sposób? Czy umieralnej zabrakło?

Niet :tongue4:

Nie dostroiłem się do picia..i nie miałem smalczyku tylko pizza z samej mąki :wallbash:

:kwasny: bez smalczyku ciężka walka

Jedzie się ulicą Patriotów w stronę Otwocka i to jest zaraz za salonem Hujndaja :decayed:

Spasiba..

Niech Ci to bozia w dzieciach wynagrodzi..

już wynagrodziła :wink4::kox:

tylko na a4-klub się powołajcie to będzie zniżka :decayed:

Opublikowano

co do turbawek wiem ze regeneruja na pradze po prawej od ronda zaby - nie wiem co to za ulica - warsztat wyglada jak zabity dechami od zewnatrz w srodku jest naprawde duzy i narzedzia tez maja dobre

He he wiem o który chodzi :decayed: po jednym telefonie do Łukasza omijam to miejsce szeeeerokim łukiem.

Podobno totalni partacze

kumpel tam oddawal golfa z skrzynia i sie chwalili ze robia turbulum. sam nie widzialem efektow ich pracy

Opublikowano

Jakie gumki kupiłeś? I ile cię to kosztowało, że tak sie chwalisz...? :cool1:

dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik :naughty:

Kolkov gdzie dokladnie jest ten gosc od oponek, daj jakis namiar na niego jak mozesz

Ja też poproszę :naughty:

http://www.szablex.eu/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.