Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cóż brawura i ludzka głupota nie znają granic, tak nie wiele trzeba do wypadku.... :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś mojego ojca wyprzedziło lewe koło :kwasny:

:shocked::blink:

ale nic mu się nie stało w związku z tym? Pasek mocno ucierpiał?

Stary jest niezniszczalny :kox:

Pasek ma rozjebany cały błotnik i przejechał się parę metrów po asfalcie tarczą . Jutro zrobię foto ku przestrodze.

Dobrze, że staruszek nie śmigał szybko..coś tam huczało, ale myślał że to łożysko mu się wysrało.

Fela odleciała razem z kapselkiem i śrubami :shocked:

Opublikowano

dziś mojego ojca wyprzedziło lewe koło :kwasny:

może to jakaś plaga bo wczoraj sąsiada wyprzedziło lewe tylne w cienkocienko...
Opublikowano

Hey Hej Hello :kox:

Opublikowano

Cześć!

jakiś czas temu przywitałem się na forum, czas aby poznać Was osobiście. Jeśli wtorkowy spot aktualny to pojawię się jutro mniej lub bardziej punktualnie.

pozdrawiam

Opublikowano

Siemka.

Widzę że zaszły nowe fioletowe zmiany. :polew: :polew: :polew:

Jak tak dalej pójdzie, to za pół roku będziesz niebieskim!

Teraz mogę ci nawtykać :naughty:

Opublikowano

trzeba jakoś przebrnąć przez ten okres :>

Opublikowano

Cześć!

jakiś czas temu przywitałem się na forum, czas aby poznać Was osobiście. Jeśli wtorkowy spot aktualny to pojawię się jutro mniej lub bardziej punktualnie.

pozdrawiam

Czyli bedzie nas dwu nowych :)

Liczę mocno na pomoc chłopaków

Opublikowano

Też mi się tak wydaje.

Opublikowano

Siemka.

Widzę że zaszły nowe fioletowe zmiany. :polew: :polew: :polew:

Jak tak dalej pójdzie, to za pół roku będziesz niebieskim!

Teraz mogę ci nawtykać :naughty:

tak jak już pisałem wcześniej teraz mogę nawsadzać komu chce i co chce i nic mi za to nie grozi :kox:

Adrian jesteś pedałem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema chłoptasie :hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 06:27_________________________________________________

MOSKAL, KTO WYGRA MECZ???!!! :confused4:

Toruń

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siemka.

Widzę że zaszły nowe fioletowe zmiany. :polew: :polew: :polew:

Jak tak dalej pójdzie, to za pół roku będziesz niebieskim!

Teraz mogę ci nawtykać :naughty:

tak jak już pisałem wcześniej teraz mogę nawsadzać komu chce i co chce i nic mi za to nie grozi :kox:

Adrian jesteś pedałem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

tylko żebyś się bardziej fioletowy nie zrobił :naughty:

Opublikowano

:ssij: fiutku.

Nie mów hop póki nie przeskoczysz, zawszę można spaść niżej. :przebiegly:

Lubię jak się stresujesz i denerwujesz. :evil:

Michał czyż byś miał napięcie przedmiesiączkowe?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć!

jakiś czas temu przywitałem się na forum, czas aby poznać Was osobiście. Jeśli wtorkowy spot aktualny to pojawię się jutro mniej lub bardziej punktualnie.

pozdrawiam

Czyli bedzie nas dwu nowych :)

Liczę mocno na pomoc chłopaków

Szeregowy Majkowski :kox: Co Ci się tam dzieje ? Zaraz się zrobi diagnostykę Online.. Nie będziesz musiał przyjeżdzać i poznawać tych wszystkich parszywców :sick3:

Opublikowano

Nie będziesz musiał przyjeżdzać i poznawać tych wszystkich parszywców :sick3:

A szczególnie jednego ... z Pruszkowa ... Przemysław ma na imię :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie będziesz musiał przyjeżdzać i poznawać tych wszystkich parszywców :sick3:

A szczególnie jednego ... z Pruszkowa ... Przemysław ma na imię :naughty: :naughty: :naughty:

Łukaszek tak BTW ale Adminowi OOOO posiadanie takiego Avatara raczej nie wypada ... .wiesz takie FO-PA :decayed:

Opublikowano

Nie będziesz musiał przyjeżdzać i poznawać tych wszystkich parszywców :sick3:

A szczególnie jednego ... z Pruszkowa ... Przemysław ma na imię :naughty: :naughty: :naughty:

Łukaszek tak BTW ale Adminowi OOOO posiadanie takiego Avatara raczej nie wypada ... .wiesz takie FO-PA :decayed:

Napisz mu po polsku, bo będzie później chodził i mówił na ludzi, że sa FOPY :polew:

Łukasz to tak się mówi .. czekaj.. w twoim slangu komputerowca to będzie jakopś tak: "o kurcze! Ale Klapa!"

Opublikowano

Łukasz to tak się mówi .. czekaj.. w twoim slangu komputerowca to będzie jakopś tak: "o kurcze! Ale Klapa!"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fajna SUCZ - zgadnijcie która :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=ADNb0F0YjNI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.