Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?

:decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie wszyscy!! :hi:

Opublikowano

joł fakers !!

Opublikowano

Co ciekawego było wczoraj na spocie? Nie dałem rady przyjechać. Dziecko chore.

Opublikowano

Co ciekawego było wczoraj na spocie? Nie dałem rady przyjechać. Dziecko chore.

oj działo się działo ... Poziek i Moskal pukali razem jedną panne, Norbiak się darł i wrzeszczał bo też chciał a oni zamkneli się w bagażniku EVki i nie chcieli go wpuścić, Lucas nauczył się "wheelie" i śmigał między filarami, Fly i Nosfer glosili wykład o wyższości gier z PC nad konsolą, A Oniak założył gaz ziemny do Mustanga .... oooj działo się :naughty:

Opublikowano

Osz faken mache ssanien oporen - VIP z kropkiem. Tylko wyjechałem ze 100 licy i burdelllo jak 150 :polew:

Widzę że trzeba przyjechać i zaprowadzić porządek. A tak btw żadnej zadymy dawno tu nie było :kox:

Norbiak dziku kiedy pijemy jakąś wódeczkę ? Jeszcze ten dresowóz nie oblany no chyba że chłopaki na spocie poznaczyli felgi ciepłym moczek :polew:

Opublikowano
1256539404bycharcik500.jpg
Opublikowano

Ale atrakcji mnie ominęło :polew::decayed:

Opublikowano

1256539404bycharcik500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: tru tru

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

joł paszczury pospolite :)

Opublikowano

Jooouuuu nigrouuuss :afro:

Opublikowano

coś dla naszych Panów domu:

odjazd.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to dzisiaj odbiorę moja Audice od lakiernika :> w zeszłym tyg na parkingu na sadybie zostawiłem autko i polazłem do sklepu i jakiś idiota wbił mi się w lewe nadole, pojechał by kawałek dalej a wracał bym ze zderzakiem na tylnej kanapie :kwasny: Do tego doszła rysa na masce która też widać, pod blokiem jakiś sąsiad zrobił po złość :confused4:

ctr1mr50vk0le6cv60u_thumb.jpg

3vr4p0wz431earkzv1j_thumb.jpg

Opublikowano

Bry :wink4:

ŁukaszRyyy i Poziek - było w SŚ :gwizdanie:

Opublikowano

Bry :wink4:

ŁukaszRyyy i Poziek - było w SŚ :gwizdanie:

Uła... :embarrassed::naughty:

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed:

Opublikowano

Poziek, Spanky Ci kropka zaje***ł :naughty: czy sam sobie ? :decayed:

Opublikowano

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed

czytałem u HiRide na PW że tak :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed

czytałem u HiRide na PW że tak :decayed: :decayed:

ten gość od Viagry co chciałeś kontakt na PW od Wicia obecnie nie ma już w sprzedaży bo włąśnie Wit.s mu cały zapas wykupił :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed

czytałem u HiRide na PW że tak :decayed: :decayed:

ten gość od Viagry co chciałeś kontakt na PW od Wicia obecnie nie ma już w sprzedaży bo włąśnie Wit.s mu cały zapas wykupił :naughty: :naughty:

OK to już bądź tak miły i mu odpisz za mnie skoro znowu mu grzebiesz w PW :naughty: :naughty:

Opublikowano

OK to już bądź tak miły i mu odpisz za mnie skoro znowu mu grzebiesz w PW :naughty: :naughty:

a co mam odpisać tej nowej lasce co do ciebie pisała ?? będziesz urabiał czy sobie ją odpuszczasz ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.