Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie to co Twoja 1,6

Dobrywieczór stary czlowieku... :hi:

Nawet się nie umywa. Ale i tak wolałbym RS4 niz takie Subaru. Choć mieć takie dwie lalki w garazu było by pięknie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie to co Twoja 1,6

Dobrywieczór stary czlowieku... :hi:

Nawet się nie umywa. Ale i tak wolałbym RS4 niz takie Subaru. Choć mieć takie dwie lalki w garazu było by pięknie :gwizdanie:

Ale pojechałeś po całości ( stary człowieku ) :polew:

A co do lalek to nie pogardził bym takim sprzętem młody :gwizdanie:

Opublikowano

nie pogardził bym takim sprzętem młody :gwizdanie:

Czyżby Twój sprzęt był za mało wydajny i z chęcią zamieniłbyś go na młodszy, sprawniejszy model? :wink4::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kali - traktor to traktor na razie nie mam co narzekać ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się ( stara po rundzie honorowej od razu nogi by rozłożyła w V ) i głowa by ją nie bolała :polew:

Opublikowano

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

Opublikowano

Nic tak nie podwyższa ciśnienia w przewodach jak pewien okres ich nieużywania :P:wink4:

A tymczasem Kali mówi papa. Dobrej nocki. Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

Do jutra ;)

Opublikowano

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Żółwik studiujesz lekturkę postów :decayed:

tradycyjnie zamulam :decayed:

pixi po wymianie jazda koksik :good:

Opublikowano

Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

To chyba raczej powinieneś dopompować ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

To chyba raczej powinieneś dopompować ? :naughty: :naughty: :naughty:

Kali ma przyłożyc usta tam gdzie ktoś wkładał wuja ? :blink::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

Masz rację Ragga ale chyba za wcześnie na to ( córa ma 11 lat ) , prędzej syn ( 18 lat ) rzuci hasło stary wyskakuj z kasy na wesele , bo będziesz dziadkiem - to prawie to samo :kox::polew:

Nic tak nie podwyższa ciśnienia w przewodach jak pewien okres ich nieużywania :P:wink4:

A tymczasem Kali mówi papa. Dobrej nocki. Ja ide spuścić ciśnienie bo już mi blondyna stygnie.

Do jutra ;)

Kuj blondi dopuki gorąca :cool1: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:55_________________________________________________

Żółwik studiujesz lekturkę postów :decayed:

tradycyjnie zamulam :decayed:

pixi po wymianie jazda koksik :good:

Najważniejsze że pomogło :naughty: ... i po kłopocie można się napić jak to mówią :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:57_________________________________________________

ale coś do podwyższenia ciśnienia przydało by się

Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży :decayed: To lepsze niż Subaru :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale śmieszne , bardzo śmieszne :angry:

Chłopy macie racje - zanim się obejrze .... :wallbash: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:02_________________________________________________Moskal - Wójku czy dobrze zacytowałem :mysli: Twoja zjebka mnie zmotywowała :kox: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:05_________________________________________________Pany wale się na cyce .... dobrej nocki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Opublikowano

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Podłącze się do życzeń nieco spóźnionych :wstydliwy:

:krol::silacz::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

Adrian a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin balloons.gif

lepiej późno niż wcale :decayed:

Podłącze się do życzeń nieco spóźnionych :wstydliwy:

:krol::silacz::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

jeszcze zdazylem.wszystkiego naj...

Opublikowano

W ostatniej minucie :decayed:

Opublikowano

Adecneo zdążyłem?

Opublikowano

Adecneo zdążyłem?

chyba nie :mysli:,byla 00:00 dnia 29.10.2009 :naughty:

Opublikowano

A ja tak specjalnie po terminie chciałem życzyć Adriankowi zawsze twardej pyty i zawsze wygodnych kapci :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Masz rację Ragga ale chyba za wcześnie na to ( córa ma 11 lat )

Przy tym tempie rozwoju :blink:..era iPodów..Xboksów.. wibratorów z cyber skóry :D

W tych czasach niektóre 16 wyglądają jak 21 :shocked:

Ja Ci dobrze radze..za jakieś 5 lat sprawdź jej pokój.. :naughty: jeśli posiada elektrycznego przyjaciela w szufladzie to znak, że inicjacja jest już blisko :decayed::naughty:

..jak się spóźnisz z rok to nie opanujesz szału macicy :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: Październik 29, 2009, 12:06:02 _________________________________________________

A ja tak specjalnie po terminie chciałem życzyć Adriankowi zawsze twardej pyty i zawsze wygodnych kapci :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

jeśli posiada elektrycznego przyjaciela w szufladzie to znak, że inicjacja jest już blisko :decayed::naughty:

to oznacza, że już dawno po inicjacji :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.