Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

winda to tez ale bardziej tak od tylu jest kilka pieter chyba 4 z czego 4 jest zamkniete to zostaje nam 3 :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vide. jest tam pietrowy parking... ciekawe... nigdy go nie zauwazylem ;)

Opublikowano

Nowe Koleżeństwo. Odnośnie telefonów-większość macie w A4 Assistance-najwyższy czas sie zgłosić :grin:

Opublikowano

Wit jak tam Twoje cudeńko?

Opublikowano

Bez zmian. Po piątkowej awanturze w warsztacie-rozliczenie bezgotówkowe. Mam zatwierdzony przez Wartę kosztorys na ok 10 tysi. Goście zamawiają części i robią. Twierdzą, ze w max 2 tyg będzie na gotowo. Oczywiście jak mi się będzie chciało i jutro pojadę i podpiszę upoważnienie dla Warsztatu do odbioru kasy :polew:

Opublikowano

Bez zmian. Po piątkowej awanturze w warsztacie-rozliczenie bezgotówkowe. Mam zatwierdzony przez Wartę kosztorys na ok 10 tysi. Goście zamawiają części i robią. Twierdzą, ze w max 2 tyg będzie na gotowo. Oczywiście jak mi się będzie chciało i jutro pojadę i podpiszę upoważnienie dla Warsztatu do odbioru kasy :polew:

To Corolla czy inne Stilo dupke ratują??
Opublikowano

Do dzisiaj/jutro pożyczony od kumpla firmowy Stilak (uuuuch jak ja go upałowałem podczas weekendowego wyjazdu :grin:)

A po całości uśmiecham się do mojej Bejbe, ona każe się głaskać i łaskawie pożycza :polew:, potem już tylko znoszę przez chwilę szyderę tych właścicieli paździochowozów :polew: OOOO i przemieszczam sie tu i tam :polew:

Opublikowano

Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota :bicz:

Opublikowano

Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota :bicz:

Dziś Maestro!!! :grin:
Opublikowano

No właśnie. Dawni Cię Ogrze nie było widać. Nawet nie wiemy, czy np u fryzjera ostanio nie byłeś :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:45:48_________________________________________________To się Stilakiem z Tobą na parkingu w Promenadzie ustawie :polew:

Opublikowano

No właśnie. Dawni Cię Ogrze nie było widać. Nawet nie wiemy, czy np u fryzjera ostanio nie byłeś :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:45:48_________________________________________________To się Stilakiem z Tobą na parkingu w Promenadzie ustawie :polew:

Oka szefuniu :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:57 _________________________________________________Jak miałem 2.8 to dostawałem baty od Stilo, to teraz przy 2.7 tym bardziej :tongue:
Opublikowano

Jak miałem 2.8 to dostawałem baty od Stilo, to teraz przy 2.7 tym bardziej

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No Witcie byłeś a ja ćie nie widziałem... sie mie to nie podoba. Dziś na spocie Ogrów co niemiara, 12 autek i 4 blondyneczki wcale nie zafochwane :grin:

Opublikowano

12????????? :shocked:

Nooo, nieźle. Niestety work dopadł. A teraz nocka przede mną.

4???- ja jestem humanista, a nie matematyk, no tak już sie doliczyłem. Widzę, że dużo straciłem.

A u Ciebie? Bryka już całkiem zdrowa?[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 22:19:15_________________________________________________Reszta trolli i księżniczek elfów widzę lansuje się w ten ciepły wieczór na mieście, albo ... Magdę M uskutecznia. Lukas w aucie? :shocked::polew:

Opublikowano

A u Ciebie? Bryka już całkiem zdrowa?

Zdrowa od czasu do czasu, ale wszystko sie sie wyprowadzi. Reszta trolowni jak zwykle siedzi do nocy pod Torwarem a Norbi mientka ruła wywraca się właśnie do góry kołami. Dobranocka.
Opublikowano

Lukas wlasnie z domu ogladal koniec Magdy :grin:

Juz wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma :grin:

Opublikowano

z wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma

Nic mi nie powiedział, też, bym dygnął :bicz:
Opublikowano

Plati dzisiaj go dygnal takze mysle ze mu wystarczy na tydzien :cheesy:

Opublikowano

no towarzysko dzisiaj bylo i fakt 4 niewiasty, w tym dwie z OOOO lsnily na firmamencie :afro:

troche oniaka posledzilem na wale to...grzecznie 100 jechal i tylko raz depnal do wyprzedzania ale zaraz go mialem na swiatlach :evil:

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Opublikowano

ale zaraz go mialem na swiatlach

ale oczywiscie zloiles oniaka z tych swiatel :bicz: w sumie teraz to on oszczednie jezdzi po powyzej 100km/h to nawet komar moze mu porysowac lusterka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.