Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uff to kamień spadł mi z serca :) w sumie w aucie oniaka nie ma juz żadnych gadzetów, które mogłyby się jej bardziej spodobać niz u mnie :tongue:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie będziesz zadowolony jak usłyszysz, że chce się podmienić turbinami z tobą i zobaczyć czy będzie mi doładowanie spadało powyżej 5000 rpm tak jak to miało miejsce dziś :)

Opublikowano
524d133d0340bfa7m.jpg
Opublikowano

Poziowi jak zwykle wiatr w oczy i h... w dupe :D hyhyhyhy

Opublikowano

życie :wink:

Opublikowano

:polew:

Oj, Dziewczynki, Dziewczynki.

Idę spać, choć nie wiem po co :grin:

Opublikowano

524d133d0340bfa7m.jpg

:polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2007, 06:28 _________________________________________________

życie :wink:

Poź kur... musi w końcu kiedyś być dobrze!!!
Opublikowano

chyba musze sie pojawic ... tyle pięknych pań ... :grin::afro:

Opublikowano

cos czuje ze jak Poz wroci z wycieczki z worem $ to pokaze na co go stac :evil:

Opublikowano

Obejrzałem foty, kilka spostrzeżeń:

- chłopaki, wyszliście jakoś nieśmiało (te zamknięte pozycje :polew:) - czyżby reakcja na zwiększone damskie towarzystwo? :polew:

- aaaaaaale KOX - kto przyjechał Espero??? Wrazenie, które robiłem Stilakiem i Toy'ką zdruzgotane :grin:

- następny konkurs jaki rozpiszę (po zamknięciu FOCHa) będzie pod tytułem "Jak poprawić koszmarne d*psko Avanta w B5" - sorry koledzy, sam mam i patrzeć się nie mogę :rolleyes:

- tak, zdecydowanie fele to 70% urody bryki

Opublikowano

espero to jakies obce u nas samo CCCO i jeden zblakany fiacik :grin:

a wy mowiliscie ze ja robie zdjecia rozmazane :tongue:

Opublikowano

a wy mowiliscie ze ja robie zdjecia rozmazane :tongue:

Oj tam, było bez statywu i na szybko :grin: :grin:

Opublikowano

nie będziesz zadowolony jak usłyszysz, że chce się podmienić turbinami z tobą i zobaczyć czy będzie mi doładowanie spadało powyżej 5000 rpm tak jak to miało miejsce dziś :)

co znowu ? Ja pier**le same problemy z tymi turbinami. A mialo byc dobrze...

Opublikowano

Ja pier**le same problemy z tymi turbinami.

dlatego ja nie mam turbiny :cool:

Opublikowano

Tak to jest jak sie z kosiarki chce zrobić kombajn.

Opublikowano

Ja pier**le same problemy z tymi turbinami

:shocked: Z moją wszystko w porządku ... na razie :polew:

Opublikowano

Ja pier**le same problemy z tymi turbinami.

dlatego ja nie mam turbiny :cool:

inaczej nie utrzymał bys kierownicy ... :polew:

Opublikowano

Wicie.s avant kazde B5/B6 jest piekny!! Kwestia tylko, ze przed 2000 ma lampy nie teges, ale to zawsze mozna zmienic :)

A dobre fele robia kox z kazdej fury.

Zobacz na corse mojej zonki :)

corsa7.jpg

vs

tn_IMG_6386.JPG

P.S. W oryginale miala takie lusterka jak ONO.... szybko przelakierowałem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.